Копірайтинг оглядової статті про проксі-сервери

Автор: Юлиан Клицаков в Портфоліо от 14 Червня 2019

Рішення замовити великий оглядовий текст у непрофесійного копірайтера може призвести до катастрофічних наслідків – і гроші підуть в нікуди, і стаття на руку конкурентам зіграє.

Стане більш ефективно, якщо текст буде написаний зі знанням справи, і не лише розбитий на потрібну кількість заголовків, прикрашений списками й візуальними “якорями”, але й матиме факти, адже “вода” на кшталт “Найкращий спосіб з усіх можливих” по усіх фронтах програє більш технічній фразі з парою-трійкою фактів і закінченням у вигляді завуальованого заклику до дії.

Цей огляд про проксі-сервери замовлений як не агресивна реклама сервісу. Його головне завдання – познайомити користувачів з самим явищем проксі, розповісти про його призначення й переваги в порівнянні з іншими способами обходу блокування. Інформація в статті подана в легкому для читання виді, завдяки чому складна технічна частина легко доступна для розуміння.

Ви можете замовити такий текст прямо зараз – будь то оглядова стаття або рекламний текст для комерційної пропозиції. Таким копірайтингом на своєму сайті ви пишатиметесь!

© Студія копірайтингу Ямбус

Понравилась статья? Поделись с друзьями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *