Дизайн і редизайн сайту

Професійний дизайн сайту – це в першу чергу імідж компанії. Від якісного дизайну залежить все – і час, проведений користувачем на сайті, і формування у нього в голові образу компанії, й бажання купувати товари чи замовляти послуги.

Колірна палітра сайту – це теж інформація, й від її сприйняття багато в чому залежатиме й реакція користувача. Чи не ріжуть кольори очей, чи не відштовхує химерність елементів, чи добре виглядає мобільна версія, чи не занадто кричущо виглядають заголовки, й чи читабельний сам текст – якщо ви сумніваєтеся хоча б у одному з перерахованих пунктів, вам потрібен редизайн сайту.

Оновлення поточного сайту або дизайн сайту з нуля – яскравий, ефективний і унікальний!

Фірмовий стиль повинен простежуватися не лише на візитках. Ексклюзивний сайт з адаптивним дизайном може стати ефективним інструментом продажів. І якщо у вас його ще немає, або він зверстаний “на колінці”, прийшов час замовити розробку сучасного web-дизайну!

  • Ексклюзивний дизайн сайту
  • Оновлення дизайну сайту для утримання користувачів
  • Редизайн для забезпечення позитивного настрою купівлі
  • Верстання готового дизайн-макета

Професійний дизайн сайту – це…

Розробка ефективного дизайну розпочинається з ретельного аналізу цільової аудиторії, знайомства з лінійкою товарів і послуг, визначення завдань, які повинні вирішувати сайт, а також аналізу сайтів конкурентів (так-так, як же без них!). В результаті робота дизайнера втілюється в ефективному wed-ресурсі, що поєднує оригінальне оформлення та зручність користування.

Ефективний сайт, якого б напряму він не був (новинний портал, інтернет-магазин, сайт-візитка або блог), вирішує відразу три глобальні завдання – естетична насолода, простота сприйняття інформації й правильне розставляння маркетологічних акцентів.

Якщо вам потрібен саме такий дизайн сайту, тисніть на «замовити», і я зв’яжуся з вами впродовж 15 хвилин.