Графічний контент

Візуалізація тексту (презентація або інфографіка) – це кращий спосіб донести інформацію до цільової аудиторії. Наочність, доступність і лаконічність матеріалу відіграють важливу роль і при складанні комерційної пропозиції, і в разі виїзних презентацій, і при розробці дизайну сайту.

За статистикою, більше 65 % користувачів вважають інфографіку кращою за тексти. Це пояснюється тим, що візуалізований контент сприймається швидше й простіше – думку, на розуміння якої потрібно читання двох-трьох абзаців, можна відобразити в невеликому інфографічному блоці. Та й найголовніше, про що скрізь сурмлять маркетологи – картинки запам’ятовуються краще! Замовити інфографіку або презентацію – це хороший рекламний трюк, здатний позитивно позначитися на конверсії продажів.

Чому інфографіка така ефективна?

Якісна інфографіка дозволяє передати максимум інформації за мінімум часу! Її цікавіше вивчати, вона швидше засвоюється й добре запам’ятовується. Це наочний матеріал, який посилює зорове сприйняття, завдяки чому цільовій аудиторії набагато зручніше вникати в суть того, про що йде мова. Це можуть бути доповнені схемами зображення, графіки, діаграми, таблиці й інша статистична інформація, подана у візуалізованому виді. А крім того, інфографіка відрізняється доступною ціною й створюється за лічені дні.

Наочність, чіткість і ясність думки, а також інтерес аудиторії до представленої презентації можуть зіграти важливу роль як при виступі на конференції, так і виступити забійною комерційною пропозицією для клієнта.

Досить думати! Час замовляти круту презентацію з інфографікою!

Супроводжуючи свою презентацію яскравою інфографікою, що запам’ятовується, ви підвищите шанси на позитивну відповідь і представите свою фірму як сучасну та прогресивну компанію!

  • Крута інфографіка
  • Стильні презентації
  • Наочні інструкції
  • Ефектні бізнес-звіти
  • Витончені іконки й піктограми

Презентація на замовлення – це прекрасна можливість зміцнити свою репутацію й отримати потужну конкурентну перевагу! Заощадьте собі купу часу – просто замовте презентацію з крутою інфографікою!

Один з найпростіших способів отримати презентацію – це самостійно зробити її в програмі PowerPoint, що входить в комплект Microsoft Office, проте при підключенні професійного дизайнера й копірайтера її якість і ефективність будуть в рази вище, а сама робота потрапить до вас точно в строк, без нервів і зусиль.

Замовити або купити готову презентацію з інфографікою в студії “Ямбус” – означає отримати унікально представлений матеріал в грамотному оформленні!

Є питання? Обговоримо!