Відгуки про студію копірайтингу “Ямбус”

Відгуки для копирайтера — це святе. Я завжди вітаю зворотний зв’язок та питаю клієнта про ефективність виконаної роботи й вважаю, що важливі не лише позитивні відгуки, але й зауваження. Адже тільки так я зрозумію, в яку сторону треба вдосконалюватися.

Якщо вам є, що сказати, обов’язково залиште свій відгук — це допоможе іншим замовникам зрозуміти, що очікувати від співпраці зі мною. Також я буду вдячний, якщо ви порадите мої послуги своїм партнерам по бізнесу.

Напишіть відгук про виконану роботу: чим сподобалася чи не сподобалася співпраця з нашою студією. Чи допомагають наші тексти досягати поставлених завдань та чи є в них "те саме", що робить їх особливими?

Завантажте своє фото, адже так ваш відгук буде виглядати більш повно, або залиште порожнім.

Потім натисніть кнопку внизу - після модерації ваш відгук з'явиться на сайті.


Послуга за послугу! Залиште свій відгук про поточний проект — і я подарую вам безкоштовну статтю на 2000 знаків або відніму їх вартість з наступного блоку робіт — перекладу з іноземного, оптимізації, SEO просування, доопрацювання або редизайну сайту. Непогана ціна завідгук, так? І хоча це небагато, але навряд чи інші копирайтеры радують вас подібними подарунками.

Я хочу, щоб ви розуміли, що працюєте з порядним копирайтером, який націлений на довгострокову та взаємовигідну співпрацю. Я — за чесність і відкритість, завжди йду назустріч клієнтам, допомагаючи їм в їх починах і часто дарую приємні бонуси.

Реальні відгуки від замовників дають мені важливуінформацію:

  • що можна поліпшити в моїх текстах;
  • як зробити оптимізацію сайту ще ефективнішою;
  • які нові методики просування впровадити;
  • на чому зосередити увагу.

Багато замовників вже отримали вигоду від співпраці зі мною. Докази нижче. Просто почитайте відгуки про студію копірайтингу “Ямбус”. Я впевнений — вони допоможуть вам прийняти правильне рішення!


Читати усі відгуки про копірайтера

кейс эффективного копирайтингаРоман Кобутов

«Круті  тексти, які сам би я ніколи не написав. Читабельність відмінна, помилок немає і вичитувати нетреба. Проводилася робота по наповненню картокмедичних фахівців і послуг приватного медичного центру».

Читати кейс


Олександр Козак

«Тексти, які хочеться читати. Які б’ють в серце і западають в душу. Мало хто здатний так точно і ємко описатихудожні фотографії. Дякую за натхнення і удачі в творчості!»

Читати кейс


Аліса Рудаковська

stekloff.by

«Із студією Ямбус розпочали знайомство із замовлення seo-текстів. Коли відчули ефект виконаної роботи, дозріли замовити новий сайт».

Читати кейс


Оксана Левченко

Atlas-decor.com.ua

«Працювати з хлопцями дуже комфортно, досвід співпраці позитивний, планую і далі звертатися в міру необхідності!»