Навіщо потрібен копірайтінг, які завдання він вирішує, що дає? Які переваги у сайту з унікальним текстовим контентом?

зачем нужен копирайтингБез копірайтингу не може обійтись жоден сайт. Авторські тексти надзвичайно важливі в рекламі продукції та послуг, адже саме текст – переконує та продає.

Слово копірайтинг прийшло до нас з англійської мови й означало право на копіювання. Пізніше зміст цього терміна суттєво змінився, і під копірайтингом стали розуміти “написання унікального тексту”. Опис товарів та послуг, рекламні та новинні статті, комерційні пропозиції та тексти для соціальних мереж – все це копірайтинг!

Навіщо потрібен копірайтинг? Тут все просто: інтернет-маркетологи використовують його як інструмент продажу. Від того, як написані тексти (корисні вони, інформативні чи не дуже), залежить інтерес читача до продукту та його намір робити покупки. Авторські статті додають товару оригінальності, а все нове та унікальне завжди викликає інтерес.

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

По-друге, ефективність копірайтингу пояснюється його націленістю на конкретну цільову аудиторію. Тексти на сайті пишуться не для всіх, а лише для потенційних покупців – тобто тих, кому справді може знадобитися цей товар чи послуга. Тут не потрібно переконувати всіх підряд.

Для цього і потрібен копірайтер – він пише тексти для цільової аудиторії, представляє товар у вигідному світлі. Оригінальні тексти, написані професійним копірайтером, привертають увагу покупців.

Для чого потрібен копірайтер

Використовувати копірайтинг можна для будь-яких маркетингових цілей – презентації нових товарів, опису послуг, інформування про акції та знижки в магазині, підготовки постів у соц. мережах. Якісні тексти добре позначаються на іміджі компанії, вони працюють набагато краще та приводять більше клієнтів.

Щоб текст був ефективним, писати його потрібно з урахуванням наступних пунктів:

  • Правильний вибір цільової аудиторії.
  • Яскравий заголовок, що добре запам’ятовується.
  • Унікальна торгова пропозиція, оффер.
  • Наявність корисної та цікавої інформації.
  • Правильне оформлення, візуалізація.
  • Заклик до дії.

Написати текст, який би враховував усі ці вимоги, досить складно. Це і пояснює, навіщо потрібен копірайтер – це професійний автор, який вміє створювати круті тексти. Хороша стаття запам’ятовується та викликає позитивні емоції – вона спрацьовує!

Хочете просунути сайт, вийти в ТОП за ключовими словами, переконати користувачів купити тут і зараз? Ось для чого потрібен копірайтинг! І саме такі тексти ви можете замовити в нашій студії!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”