Інтернет-маркетинг можна назвати четвертою промисловою революцією. Перші три були ґрунтовані на силі пари, масового виробництва та комп’ютеризації. Четверта ж революція має у своїй основі інтернет-технології, що стали справжнім каталізатором для глибокої трансформації глобальної економіки та суспільства загалом.

интернет маркетингЧетверта промислова революція розвивається по експоненті, а не лінійним темпом; конвергенція різних технологій, у тому числі штучного інтелекту, робототехника, 3d-друк, нанотехнології, акумуляція енергії – усе це розвивається в тісній співпраці із всесвітньою мережею. Причому часто саме інтернет і стає поштовхом для розвитку тієї чи іншої галузі. Досить згадати тисячі стартап-проектів, що просуваються через інтернет і зав’язані саме на нього.

І дійсно, інтернет став центром життєзабезпечення і для бізнесу, і для соціальних процесів. Мільярди підключених до хмарних даних пристроїв об’єднують людей в одну мережу, створюючи своєрідну ноосферу. Спілкування, управління, виробництво, продажі, логістика – усе це пов’язано за допомогою інтернету. Він стає рушійною силою економічного і соціального прогресу.

До речі, за оцінками Aureus Analytics, 90 % усіх даних у світі було створено впродовж останніх 2 років. Об’єми даних ростуть на 40 % кожен рік, і до 2020 року вони збільшаться в 50 разів. Інформація стає валютою XXI століття.

У Китаї в особистих цілях інтернет використовують 1,3 мільярда абонентів. У Індії – 0,91 млрд. В Європі споживання інтернет-трафіку росте на 21 % щорічно. 44 % американців щодня використовують свої смартфони для виходу в інтернет, і ця цифра продовжує зростати. І якщо сьогодні, за оцінками Gartner, налічується близько 4 900 000 000 підключених до мережі пристроїв, то в 2020 році їх буде вже близько 25 мільярдів.

Не секрет, що інтернет-маркетинг давно обігнав офлайн-маркетинг – як по охопленню цільової аудиторії, так і по своїй ефективності. І якщо у вас є магазин, але при цьому немає інтернет-магазину, вважайте, що ви втрачаєте 60–70 % прибутку. Дійсно немає? Тоді вам пора замовити його розробку! Немає оптимізації? Її треба зробити якнайскоріше!

оптимізація та просування сайту

Вирішили відразу розпочинати з онлайну? Розробка сайту, наповнення його текстами і подальше просування буде набагато дешевше, ніж відкриття магазину на краю міста. І вигідніше. Телефонуйте! І дорога в інтернет-продажі стане для вас відкриється!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3