Копирайт. Заказать у профессионала или писать самостоятельно? Як відомо, запорука процвітання будь-якого сайту – його якісне текстове наповнення – SEO статті, опис товарів, інформаційні тексти розділів та рубрик. Це забезпечує приріст читачів і вигідно виділяє сайт в очах пошукових систем.

У власників веб-сайтів є два варіанти: або замовити копірайт у райтерів, які розуміються на цьому, або ж писати тексти самостійно. Що вигідніше?

Безумовно, самостійне написання статей дешевше. Якщо писати статті самому, не треба платити копірайтеру. Та і зі змістом тексту набагато простіше, адже ви знаєте свій товар та маєте певну думку про те, як він повинен виглядати, і що повинен вміщувати той або інший текст вашого сайту. Проте на цьому переваги самостійного написання текстів на сайт і закінчуються. Й починаються труднощі.

По-перше, для написання копірайту, який дійсно зможе зацікавлювати відвідувачів сайту, необхідно мати певний талант в цій області, хист. Це досить трудомістка робота, яка вимагає і часу, і сил. І якщо для вашого сайту потрібно багато особливих текстів, краще замовити статтю у професіонального копірайтера.

Що дасть рішення замовити тексти для сайту у копірайтера

Все частіше для написання статей власники сайтів наймають професійних журналістів – копірайтерів, які не лише видадуть статтю на задану тему, але й оптимізують її під запити пошукових систем. Тобто копірайтинг та SEO в одному флаконі.

Сьогодні в копірайтингу працюють автори різного віку, з різними поглядами, смаками та навичками. Копірайтинг – це з одного боку хороший спосіб заощадити свій час, з іншого – забезпечити сайт безперебійним постачанням статей.

Статті під замовлення цілком виправдані, оскільки, незважаючи на потребу платити, мають масу позитивних моментів. По-перше, ціна копірайту набагато менша, ніж реклама на телебаченні. По-друге, немає жодної прив’язки до регіону, й опубліковану на сайті статтю побачать і в Києві, і у Львові, і в Харкові, і в Дніпрі.

Отож, якщо вам потрібен цікавий, унікальний та корисний SEO оптимізований текст, краще за все замовити його в студії копірайтингу «Ямбус»!

 

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3