Цілі та завдання

Знайти відповідного співробітника – складне завдання, яке вимагає участі досвідченого рекрутера. Одним із способів привернення уваги тут стає складання креативного опису вакансії.

Рішення

Перед вами – приклад копірайтингу оголошення про вакансію на посаду керівника виробництва на фабрику морозива. Як і сама продукція, посада ця особлива й вимагає від претендента не лише професійних умінь, а й готовності підтримати ідею та підійти до процесу творчо, а тому це не просто перелік вимог та завдань. Це водночас і презентація, яка знайомить кандидата з продукцією бренду та його позиціонуванням на ринку.

Опис вакансії завжди має бути цікавим. Це можливість виділитися, показати свою особливість та зацікавити у співпраці. Продати. Якщо рекрутер матиме крутий текст вакансії, на неї відгукнеться набагато більше претендентів.

Використовувати шаблон опису вакансії не варто. Це нудно. Такий текст побудований на заїжджених фразах на кшталт – «молодий та дружний колектив», «цікава робота», «шукаємо справжнього професіонала своєї справи з серйозним досвідом та нестандартним підходом», «стресостійкість та бажання заробляти», «робота над новим (інноваційним) проектом» і не дай бог «молода компанія, що динамічно розвивається»… Це здатне лише відлякати кандидатів!

У цьому прикладі опису вакансії ми використали PR підхід та написали дійсно цікаве, нешаблонне оголошення, де немає нічого зайвого. Креативна та правильно складена копірайтером вакансія дозволить отримати більше релевантних відгуків.

Потрібно привабливе оголошення про роботу? Копірайтинг, який зачепить потенційного співробітника та змусить його надіслати резюме? Не знаєте, як скласти та що писати в оголошенні про вакансію? Ми зробимо все за вас та підготуємо крутий текст про вакансію, який обов’язково зацікавить!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3