Копірайт

Якісний копірайт – це не просто унікальний текст. Від того, наскільки добре попрацював копірайтер, залежить і рівень інтересу до сайту пошукових систем та потенційних клієнтів. Знати правила української мови та вміти складати слова в пропозиції – важливо для будь-якого райтера, але це ще далеко не все, адже якісний текст – це професійне «жонглювання інформацією», орієнтація на правильну цільову аудиторію та алгоритми роботи пошукової системи.

Сучасний копірайтинг – це тексти, що в першу чергу надихають та продають. Це тексти, оптимізовані під просування у пошукових системах, що якісно описують продукт або послугу.

Основні завдання копірайтингу

Ефективний копірайтинг на замовлення вирішує відразу декілька завдань:

 • Дає користувачеві необхідну інформацію.
 • Покращує ранжирування сайту по запитах.
 • Підвищує конверсію продажів.
 • Сприятливо відображається на іміджі компанії.

Такий копірайтинг здатний притягнути цільову аудиторію, викликати в неї довіру та позитивно позначитися на продажах.

Написати грамотний текст на замовлення, що відповідає усім цим завданням, здатний не кожен автор, тому для успіху має сенс звернутися в серйозну студію копірайтингу.

Написання текстів і статей в студії Ямбус

Якісний копірайтинг – це:

 • Детальний аналіз теми.
 • Збір ефективного семантичного ядра (ключів).
 • Створення унікального тексту.
 • Оптимізація під ключові запити.
 • Якісна візуалізація.

Ефективність копірайтингу вимірюється не лише його унікальністю в очах пошукової системи. Його працездатність визначається цілим рядом чинників, що відповідають вимогам алгоритмів Google та Яндекс.

1. Унікальність

Будь-який продукт унікальний. Навіть про звичайні кросівки або послугу миття вікон можна розповісти так, що це викличе інтерес – треба просто перерахувати усі ті переваги, які вони мають в порівнянні з іншим товаром. Чим більше потенційний клієнт дізнається про ваш товар, тим вищим буде шанс, що він стане вашим клієнтом!

Завдяки текстам студії копірайтингу Ямбус ви зможете вивести свою компанію на новий рівень, викликати довіру клієнта та підвищити продажі. Якщо на вашому сайті з’являться статті, що надихають та продають, унікальні й по-справжньому цікаві, це позитивно позначиться на впізнанності компанії.

2. Оптимізація під вимоги пошукових систем

Внутрішня оптимізація сайту – це в першу чергу правильні тексти та доцільне рознесення семантики по розділах. І перш ніж починати зовнішнє просування та купувати посилання, необхідно привести в порядок контент сайту – текст на головній сторінці та в основних рубриках. Звичайні статті (аналітичні тексти, огляди, описи товарів і послуг, рекламні статті та презентації) також повинні мати входження ключів із потрібною щільністю.

В ході написання статей на замовлення наші фахівці завжди використовують ключові запити, створюючи максимально релевантний, якісний та цікавий контент для сайту.

3. Експертність

Копірайтинг на замовлення – це грамотне рішення для поліпшення лояльності покупців. Інформаційний іміджевий текст дасть потенційному клієнтові усі необхідні факти, необхідні для формування бажання купити або замовити.

Саме текст є вираженням торгової пропозиції, дозволяючи відвідувачеві сайту отримати усю необхідну інформацію в доступній та зрозумілій формі.

Копірайтинг як частина SEO

Вимоги пошукових систем безжальні: якщо статті на вашому сайті не будуть оптимізовані під пошукові запити, він ніколи не опиниться в ТОП-10. У зв’язку з чим копірайтинг повинен стати складовою частиною внутрішньої оптимізації, а кожна з його сторінок має бути релевантна певній групі запитів.

Якщо цього не зробити, якщо не замовити хороший копірайтинг, навіть найцікавіші тексти не отримуватимуть перегляди, й сайт недоотримає значну частину трафіку.

Релевантні тексти, тобто статті, що максимально відповідають темі та мають потрібні пошукові запити, зроблять так, що сайт стане ранжуватися по усіх потрібних фразах!

Ефективний копірайтинг!

Професійний копірайт – це основа будь-якого успішного сайту. Адже тільки якісний контент здатний по-справжньому зацікавити й спонукати читача на необхідну цільову дію (купівлю або замовлення послуги, репост або коментар). Текст повинен захоплювати!

Статті мають бути цікавими, незалежно від того, для якого сайту вони пишуться – інтернет-магазину, новинного або розважального блогу, рекламного лендінга або сайту-візитки. Дешеві тексти не здатні притягнути потенційних покупців і замовників – в них немає ні орієнтації на правильну цільову аудиторію (ЦА), ні правильної ж розмітки під пошукові системи, ні ідеальної граматики, ні вивіреної стилістики.

Замовити копірайтинг текстів і статей в студії Ямбус

 1. Якісний копірайтинг на замовлення

Смачні тексти для покращення продажів, написані спеціально для вашої компанії, з урахуванням усіх індивідуальних особливостей і вимог замовника.

 1. Стовідсоткова унікальність

Абсолютна гарантія унікальності! Тексти написані з нуля й мають 100 % унікальності по будь-якому сервісу перевірки.

 1. Будь-які об’єми й тематика

Замовити тексти в студії копірайтингу Ямбус можна на будь-яку тему – інформаційні пропозиції та описи товарів, рекламні й іміджеві (PR-копірайтинг), комерційні, статті в блог і для e-mail розсилки.

 1. Об’єктивна ціна

Копірайтинг – це не витрати, а інвестиція у власний проект. Кожна витрачена гривня, долар або рубль, на відміну від контекстної реклами, ніколи не перестане працювати, приводячи замовників в режимі 24/7.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА ВЖЕ ЗАРАЗ!

Чому саме ми?

 • 9 років досвіду
 • Більше 17 000 написаних статей
 • професійні копірайтери

Контент-план – головна умова успіху!

Написання текстів на сайт – це комплексна робота, що включає і аналіз конкурентів, і постійну аналітику виконаної роботи. Професійний копірайтер завжди діє за планом, крок за кроком виконуючи поставлені перед ним стратегічні завдання.

 1. Орієнтація на правильну цільову аудиторію.
 2. Правильна структуризація тексту.
 3. Наявність заголовків і маркірованих списків.
 4. Яскрава візуальна складова.
 5. Ефективне рознесення семантики.
 6. Якісна оптимізація.
 7. Цікаві та корисні статті.
 8. Правильне подання матеріалу.
 9. Використання ефективних маркетологічних формул.

Ціна на копірайтинг

Ціна на копірайтинг в Україні залежить від багатьох показників – загального об’єму тексту, терміновості написання, SEO оптимізації, наявності спеціальної термінології або особливого стилю написання.

Професійний копірайтинг на замовлення коштує дорого. Низька ціна свідчить лише про одне – у копірайтера така ж низька кваліфікація, або в ході написання він не застосовує належних зусиль.

Та все ж заощадити на тестах можна. Ви отримаєте знижку в 10 % на копірайт, якщо загальний об’єм замовлених текстів перевищуватиме 100 тисяч знаків.

Є особливі пропозиції щодо співпраці? Хочете визначити вартість копірайтингу або розібратися, які та скільки текстів необхідно замовити для вашого проекту? Відправте запит на електронну пошту glavred@yambus.com.ua або телефонуйте за номером +38 (063) 401-25-99 і +38 (066) 993-56-93.

Отримайте результат від свого бізнесу вже сьогодні!