Копірайт

Яскраві, цікаві й зрозумілі тексти – ось той секрет, який дозволить вашому сайту потрапити до ТОП-3 по Україні та Києву! Правильні тексти здатні захопити цільову аудиторію, викликати у неї довіру й позитивно позначитися на продажах.

Якісний копірайтинг не лише дає читачеві потрібну інформацію, але й вирішує відразу декілька важливих завдань:

 • Закриває потреби клієнта
 • Покращує видимість сайту по пошукових запитах
 • Підвищує імідж компанії

Це не просто унікальний текст. Від того, наскільки добре попрацював копірайтер, залежить й рівень інтересу до сайту пошукових систем і потенційних клієнтів.

Копірайтинг – тексти, які працюють на результат!

Послуги написання текстів на замовлення дозволять сайту швидко потрапити до ТОП-3. Статті повинні мати комерційну складову, незалежно від того, для якого ресурсу вони пишуться – інтернет-магазину, новинного або розважального блогу, рекламного лендінгу чи сайту-візитки. Дешеві тексти, написані за 5 хвилин, не здатні заволодіти увагою й замотивувати. Тут потрібен комплексний підхід, правильна розмітка під пошукові системи, ідеальна граматика й вивірена стилістика!

Замовити копірайтЯкісний, професійний текст – це, передусім, орієнтація на правильну цільову аудиторію й знання інтернет-маркетингу.

Правильний копірайтинг – це:

 1. Детальний аналіз теми
 2. Ефективне семантичне ядро
 3. Комерційна складова
 4. Якісне форматування й візуалізація
 5. Унікальність
 6. Яскравий заклик до дії

Сучасний копірайтинг в Києві – це яскраві комерційні тексти, оптимізовані під просування в пошукових системах, що грамотно описують продукт або послугу. Їх завдання – закрити потреби клієнта, проінформувати, що представлений товар або послуга не просто потрібні – вони життєво необхідні, й без купівлі йти не можна. Ну і, звичайно ж, факти, а не «вода» й бездоказові гасла.

Саме такі тексти й мають бути на сайті!

Ефективність копірайтингу в Києві та Україні вимірюється не лише його унікальністю в очах пошукової системи й естетичною складовою. Передусім його результативність визначається користю від прочитання. Простіше кажучи, тексти повинні давати потенційному покупцеві усю необхідну для ухвалення рішення інформацію – в доступному та зрозумілому вигляді.

Замовлення правильного копірайтингу збільшить продаж у 5 разів!

Різні види копірайтингу дозволяють написати в Києві текст, що відповідає усім поставленим завданням. Максимально ефективний та дієвий.

У нашій студії ви можете замовити будь-який контент:

 • Опис товарів і послуг
 • Інформаційні статті
 • Рекламні тексти
 • Комерційні пропозиції

 

 • Тексти для Landing Page
 • Статті в блог
 • Тексти для e-mail розсилки
 • Тексти на Головну

Послуги з написання унікального контенту для сайту

Будь-який продукт унікальний. Навіть про звичайні кросівки або послугу миття вікон в Києві можна розповісти так, що це викличе інтерес – треба просто правильно перерахувати усі ті переваги, які вони мають в порівнянні з іншим товаром. Чим більше потенційний клієнт в Україні дізнається про ваш товар, тим вище шанс, що він стане вашим клієнтом, замовить або купить товар.

Завдяки замовленню текстів, що надихають і продають, ви зможете вивести свою компанію в Києві на новий рівень, викликати довіру у клієнтів й підвищити продажі. Якщо на вашому сайті з’явиться професійний копірайт, це позитивно позначиться на комерційній складовій і впізнанності компанії.

Замовити копірайтинг з ключами й оптимізацію під пошук

Видимість в органічному пошуку по Україні та Києву – головна умова високих продажів. І перш ніж починати зовнішнє просування й закупівлю посилань, необхідно привести до ладу контент сайту – текст на головній сторінці та в основних рубриках. Звичайні статті (аналітичні тексти, огляди, описи товарів і послуг, рекламні статті та презентації) повинні не лише давати читачеві потрібну інформацію, але й мати правильні ключі з потрібною щільністю входження.

В ході написання статей на замовлення наші копірайтери проаналізують видачу пошукових систем і сайти конкурентів в Києві, створивши контент, що відповідає пошуковим запитам. Ось чому наші тексти дійсно працюють!

Експертність і користь

Послуги копірайтингу на замовлення в Києві – це грамотне рішення для підвищення лояльності покупців. Інформаційний іміджевий текст дасть потенційному клієнтові усі необхідні факти, необхідні для формування бажання купити або замовити.

Копірайтинг, що надихає та продає – це основа будь-якого успішного сайту! Саме текст є вираженням торгової пропозиції, дозволяючи відвідувачеві отримати корисну інформацію. Такий контент здатний зацікавити й підштовхнути до необхідної цільової дії – купити або замовити послугу.

Ми упевнені, що замовити копірайтинг текстів і статей в студії Ямбус буде по-справжньому вигідно. Ми напишемо смачні тексти, що продають, з урахуванням усіх особливостей продукту. По будь-якому сервісу перевірки унікальність завжди буде 100%. Будь-які об’єми й тематика – інформаційні та комерційні, рекламні та іміджеві.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Написання текстів на сайт – це комплексна робота, що включає і аналіз конкурентів, і постійну аналітику виконаної роботи. Професійний копірайтер завжди діє за планом, крок за кроком виконуючи поставлені перед ним стратегічні завдання.

 • Аналіз цільової аудиторії
 • Правильна структуризація тексту
 • Наявність заголовків і маркірованих списків
 • Правильне форматування тексту

 

 • Оптимізація ключами
 • Цікаві й корисні теми
 • Правильне подання матеріалу
 • Дієві маркетингові формули

Ось чому наші тексти працюють, а не стають баластом на сайті.

Замовити тексти за найкращою ціною!

А ще у нас краща в Києві ціна на копірайтинг. Ми упевнені, що копірайтинг – це не витрати, а інвестиція в проект, і кожна витрачена копійка на відміну від контекстної реклами ніколи не перестане працювати, приводячи замовників в режимі 24/7.

Якісні тексти на замовлення завжди коштують дорого. Низька ціна свідчить лише про одне – у копірайтера така ж низька кваліфікація, або в ході написання він не застосовує належних зусиль. Вартість копірайтингу в Україні залежить від багатьох показників – загального об’єму тексту, терміновості написання, необхідності оптимізації під пошукові запити, наявності спеціальної термінології або особливого стилю написання.

Ми допоможемо вам заощадити! Ви отримаєте знижку в 10 % на копірайт, якщо загальний об’єм замовлених текстів перевищуватиме 100 тисяч знаків. А також проведемо безкоштовний аудит розміщених на вашому сайті текстів. Погодьтеся, це вигідно.

заказать копирайтинг баннер

Є особливі пропозиції по співпраці? Хочете визначити вартість копірайтингу в Києві та Україні або розібратися, які й скільки текстів необхідно замовити для свого проекту? Телефонуйте прямо зараз!

Отримуйте результат від свого бізнесу вже сьогодні!