Що таке копірайтинг

Це унікальний текстовий контент, створений для привернення уваги цільової аудиторії, утримання її уваги і стимулювання бажаних дій. Копірайтинг допомагає переконати читача в перевагах продукту або послуги, викликати емоційну реакцію, підвищити рівень довіри й переконати в необхідності здійснення цільової дії. Також копірайтинг – це звичайні інформаційні тексти, новинні та розважальні статті, листи покупцям та партнерам по бізнесу, прес-релізи та оголошення. Все, що так чи інакше публікується на сайті.

Ціна копірайтингу

Приблизна вартість для тексту обсягом 1000 зн. б.п. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Інформаційний

85грн
Що входить у послугу:

 • Статті в блог, новини
 • Пости в соціальні мережі
 • Картки товарів для інтернет-магазину
 • Джингли, тизери та трейлери.

Рекламний

150грн
Що входить у послугу:

 • Рекламні та іміджеві статті
 • Тексти на головну сторінку, лендінг
 • Презентації, ділові листи
 • Тексти для email-розсилок
 • Пресрелізи, лонгріди
 • Тексти для буклетів і брошур
 • Слогани, неймінг, брендинг, спічрайтинг

Технічний

200грн
Що входить у послугу:

 • Спеціалізовані статті з технічною термінологією
 • Гайди, мануали, інструкції
 • Аналітичні статті, огляди
 • Галузеві керівництва

Унікальні, яскраві та цікаві статті – ось той секрет, який дозволить сайту потрапити в топ! Професійний копірайтинг здатен зацікавити цільову аудиторію, викликати у неї довіру й позитивно позначитися на продажах. Якісний текст дає читачеві не лише потрібну інформацію, але й вирішує декілька додаткових завдань, не менш важливих: покращує імідж бренду та позначається на ранжуванні сайту в пошуковій видачі. За допомогою текстів можна дуже точно дотягнутися до своєї цільової аудиторії. Не треба створювати дорогий відеоконтент, замовляти рекламу по TV або купувати не менш дорогі банери – копірайтинг вирішує рекламні завдання набагато ефективніше! Тексти більш інформативні, дешевші, пишуться швидко й добре презентують товар.

 


Копірайтинг

Які задачі вирішує


Копірайтинг – це не витрати, а інвестиція в бізнес, і кожна витрачена копійка, на відміну від контекстної реклами, ніколи не перестане працювати, приводячи клієнтів в режимі 24/7. Це можливість швидко та точно донести до споживачів необхідну інформацію й підштовхнути їх до потрібної дії.

Інформування
Інформування
Реально корисна інформація, яка допомагає прийняти правильне рішення.

Реклама товарів і послуг
Реклама товарів і послуг
Ефективна презентація переваг продукції та плюсів співпраці.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Формування інтересу до бренду, зміцнення зв’язку з цільовою аудиторією.

Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
SEO оптимізовані тексти покращують ранжування сайту по пошукових запитах.


 

 

Що входить в послуги копірайтингу

Написання текстів на замовлення – це комплексна робота, що включає і аналіз конкурентів, і пошукову аналітику. Професійний копірайтер завжди діє за планом, крок за кроком виконуючи поставлені перед ним стратегічні завдання:

 1. Аналіз ніші, товару/послуги.
 2. Аналіз цільової аудиторії.
 3. Збір ключів і ключових фраз для SEO  оптимізації.
 4. Вибір оптимального формату тексту (інформаційний, рекламний).
 5. Написання тексту та його візуалізація (заголовки, ілюстрації, списки).
 6. Редагування та фінальна вичитка.

Вирішив замовити копірайтинг в нашій студії, ви можете розраховувати на професійний підхід. Текст матиме правильне подання, яскравий оффер, що закликає до співпраці й обіцяє вигоди, правильну структуризацію , наявність якісних заголовків і списків. Усе це впливає на поведінкові чинники й позначається на бажанні клієнта дочитати його до кінця та вчинити цільову дію – купити чи замовити. Ось чому наш копірайтинг працює, а не стає баластом на сайті!

Замовити копірайтинг – це означає отримати переваги. Послуги копірайтингу на замовлення – це грамотне рішення для підвищення лояльності покупців. Інформаційний іміджевий текст дасть клієнтові усі факти, необхідні для формування бажання співпрацювати.

Саме текст є вираженням торгової пропозиції, дозволяючи відвідувачеві отримати потрібну та корисну інформацію. Такий контент здатен зацікавити й підштовхнути до необхідної дії, формує гарне враження про компанію.

Будь-який продукт унікальний. Навіть про звичайні кросівки або послугу миття вікон можна розповісти так, що це викличе неабиякий інтерес – треба просто правильно перерахувати усі ті переваги, які вони мають. Чим більше потенційний клієнт дізнається про ваш товар, тим вище шанс, що він стане вашим клієнтом, щось замовить або придбає.

Тексти мають бути щирими, корисними та унікальними. Вони дозволяють впливати на думку, формувати відношення до компанії, її продуктів або послуг. Примушують купити тут і зараз. Саме таким і має бути копірайтинг для сайту!

Поширені питання

1Хто такий копірайтер?
Копірайтери – це професійні автори, які пишуть тексти для реклами та інших маркетингових завдань. Наприклад: продажні статті, описи товарів, тексти для event-заходів та email-розсилки, сценарії для спічів та виступів по TV.
2Від чого залежить вартість копірайтингу?
Тут враховується багато показників – загальна кількість знаків, специфіка теми та терміни написання. Наприклад, технічні тексти писати набагато складніше, ніж розважальну статтю. Крім того, ціна на копірайтинг залежить від необхідності SEO оптимізації, тобто додавання до тексту ключів, а також технічних вимог: унікальності, водності, нудоти та заспамленості.
3Де знайти копірайтера?
Шукати копірайтера для свого проекту можна на текстових біржах та фріланс-сервісах, на тематичних форумах та в соціальних мережах, а також попросити контакт у інших власників бізнесу, які користуються їхніми послугами та готові когось порекомендувати. Проте найкращим рішенням стане професійна студія копірайтингу.
4Яка унікальність буде у тексту?
У нас із цим все гаразд! Ми гарантуємо, що всі замовлені у нас тексти, незалежно від того, для якої сторінки або розділу сайту вони призначені, будуть 100% унікальними за будь-яким сервісом перевірки. Саме унікальність вважається головним фактором ранжирування контенту – і чим унікальніший текст, тим він ефективніший!
5Що повинен вміти копірайтер?
Копірайтер – це професійний автор. Серед його навичок як здатність писати осмислений текст, так і вміння переконувати. Він має бути художником слова, писати без помилок, бути трохи психологом, знати принципи маркетингу, реклами та продажів, а також вміти застосовувати їх на практиці.

Види копірайтингу

В нашій студії ви можете замовити копірайтинг будь-якого призначення – інформаційний, рекламний чи технічний. В одному випадку це корисна та максимально цікава інформація, в іншому – потужний комерційний меседж, здатний привернути уваги до продукту.

Інформаційний копірайтинг

Статті в блог, пости в соціальні мережі, картки товарів для інтернет-магазину, джингли, тизери та трейлери.

Рекламний копірайтинг

Іміджеві статті, презентації, ділові листи, тексти для email-розсилок, пресрелізи, тексти для буклетів, слогани, спічрайтинг та багато іншого.

Технічний копірайтинг

Спеціалізовані статті з особливою термінологією, гайди, мануали та інструкції, аналітичні статті, огляди та галузеві керівництва до дії.

Послуги написання текстів на замовлення дозволять швидко вивести сайт в топ пошукової видачі. Статті повинні мати комерційну складову, незалежно від того, для якого ресурсу вони пишуться – інтернет-магазину, новинного або розважального блогу, рекламного лендінга або сайту-візитки. Дешеві тексти, написані за 5 хвилин, не здатні притягнути і замотивувати. Тут потрібен комплексний підхід – крутий офер, факти, правильна розмітка під пошукові системи, ідеальна граматика й вивірена стилістика!  Замовити такі тексти ви можете в студії Ямбус!

Замовитии копірайтинг – це означає отримати потужний результат!

Якісний та професійний копірайтинг – це, передусім, орієнтація на правильну цільову аудиторію, детальний аналіз теми, ефективне семантичне ядро, продажна подача, цікава візуалізація, унікальність і яскравий заклик до дії. Потужні тексти, оптимізовані під просування в пошукових системах, корисні факти, а не «вода» і бездоказові гасла – вирішують ситуацію! Їх завдання – закрити потреби клієнта, проінформувати, що представлений товар або послуга не просто потрібні – вони життєвонеобхідні, й без їх придбання залишати сайт не можна. Саме такими мають бути тексти на сайті, і замовити їх можна в нашій студії!

Ефективність копірайтингу вимірюється не лише його унікальністю. Передусім його результативність визначається користю від прочитання. Простіше кажучи, якісний текст дає покупцеві усю необхідну для ухвалення рішення інформацію – в доступному і зрозумілому виді та спонукає до дії. Ось чому треба замовляти копірайтинг у професійного автора – такий контент збільшить продажі у декілька разів!

А ще у нас найкраща ціна на копірайтинг в Києві та Україні! Якісні тексти на замовлення завжди коштують дорого – низька ж ціна свідчить лише про одне: у копірайтера така ж низька кваліфікація, або під час написання статей на зхамовлення він не прикладає належних зусиль. Вартість копірайтингу залежить від багатьох показників – загального обсягу тексту, терміновості написання, необхідності оптимізації під пошукові запити, наявності спеціальної термінології або особливого стилю написання. Та в будь-якому разі, вирішив замовити копірайтинг в студії Ямбус, ви отримаєте індивідуальну пропозицію. Ми допоможемо  заощадити й проведемо безкоштовний аудит розміщених на вашому сайті текстів. Скажемо, що правильно, а що слід допрацювати. Погодьтеся, це вигідно.

Потрібні тексти на особливі теми? Хочете замовити один невеличкий текст або цілу купу статей з необхідністю написати все супер швидко? Телефонуйте прямо зараз і отримуйте результат в максимально стислий термін! Ми підготуємо контент з урахуванням усіх особливостей продукту і вимог до написання. По будь-якому сервісу перевірки унікальність завжди буде 100%. Будь-які об’єми і тематика – інформаційні та комерційні, рекламні та іміджеві! У нас ви можете замовити копірайт для будь-якого випадку – дійсно корисні тексти, що вирішують комерційні завдання!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Складання технічного завдання для програміста по оптимізації сайту і приведення його до вигляду, рекомендованому пошуковими системами.
01

SEO на етапі розробки

Складання технічного завдання для програміста по оптимізації сайту і приведення його до вигляду, рекомендованому пошуковими системами.
5000 грн
 
Виявлення помилок в коді й некоректної роботи функцій, що заважають просуванню сайту та ранжируванню його сторінок по пошукових запитах.
02

Технічний SEO аудит сайту

Виявлення помилок в коді й некоректної роботи функцій, що заважають просуванню сайту та ранжируванню його сторінок по пошукових запитах.
5000 грн
 
Написання та публікація статей на сайті із заповненням мета-тегів, додаванням ілюстрацій і перехресних посилань.
03

Наповнення сайту контентом

Написання та публікація статей на сайті із заповненням мета-тегів, додаванням ілюстрацій і перехресних посилань.
150 грн