Тексти, що продають

Якісний копірайтинг не лише дає читачеві потрібну інформацію, але й вирішує відразу декілька важливих завдань:

 • Закривають потреби клієнта
 • Покращують видимість сайту по пошукових запитах
 • Підвищують імідж компанії

Це не просто унікальний текст. Від того, наскільки добре попрацював копірайтер, залежить і рівень інтересу до сайту пошукових систем і потенційних клієнтів.

Тексти, які працюють на результат

Знати правила української мови та вміти складати слова в пропозиції – важливо для будь-якого копірайтера, але це ще далеко не все, адже якісний текст – це, передусім, орієнтація на правильну цільову аудиторію.

Правильний копірайтинг – це:

 1. Детальний аналіз теми
 2. Збір ефективного семантичного ядра
 3. Створення унікального тексту, що надихає та продає
 4. Якісне форматування та візуалізація
 5. Яскравий заклик до дії

Сучасні копірайтинг – це тексти, що продають, які оптимізовані під просування в пошукових системах. Вони грамотно описують продукт або послугу, їх завдання – закрити потреби клієнта, проінформувати, що представлений товар або послуга не просто потрібні – вони життєво необхідні і без купівлі йти не можна.

Ну і, звичайно ж, факти, а не “вода” та бездоказові гасла.

Саме такі тексти й мають бути на сайті!

Правильный копірайтинг, який збільшить продажі в 5 разів!

Різні види копірайтингу дозволяють написать текст, що відповідає усім поставленным завданням.

 • Тексти для Landing Page
 • Комерційні пропозиції
 • Рекламні тексты
 • Тексти для e-mail розсилки
 • Тексти на Головну сторінку
 • PR-тексти

Правильні тексти здатні притягнути цільову аудиторію, викликати в неї довіру й позитивно позначитися на продажах.


Ефективність копірайтингу вимірюється не лише його унікальністю в очах пошукової системи. Його результативність передусім визначається орієнтацією на правильну цільову аудиторію, користю від прочитання і високою естетичною складовою. Простіше кажучи, такі тексти приємно читати!

1. Унікальний контент для сайту

Будь-який продукт унікальний. Навіть про звичайні кросовки або послугу миття вікон можна розповісти так, що це викличе інтерес – треба просто перерахувати усі ті переваги, які вони мають в порівнянні з іншим товаром або своєю відсутністю. Чим більше потенційний клієнт дізнається про ваш товар, тим вищим буде шанс, що він стане вашим клієнтом.

Завдяки текстам, що продають, ви зможете вивести свою компанію на новий рівень, викликати довіру клієнта й підвищити продажі. Якщо на вашому сайті з’являться статті, що надихають читачів, унікальні й по-справжньому цікаві, це позитивно позначиться на комерційній складовій і впізнанності компанії.

2. Копірайтинг з ключами

Видимість в органічному пошуку – головна умова високих продажів. І перш ніж починати зовнішнє просування й закупівлю посилань, необхідно привести в порядок контент сайту – текст на головній сторінці та в основних розділах. Звичайні статті (аналітичні тексти, огляди, описи товарів і послуг, рекламні статті та презентації) повинні не лише давати читачеві потрібну інформацію, але й мати входження ключів з потрібною щільністю.

В ході написання статей на замовлення наші фахівці завжди аналізують видачу пошукових систем і сайти конкурентів, створюючи максимально релевантний, якісний і мотивуючий контент для сайту. Ось чому наші тексти дійсно працюють!

3. Экспертність

Копірайтинг на замовлення – це грамотне рішення для поліпшення лояльності покупців. Інформаційний іміджевий текст дасть потенційному клієнтові усі необхідні факти, необхідні для формування бажання купити або замовити.

Саме текст є вираженням торгової пропозиції, дозволяючи відвідувачеві сайту отримати усю необхідну інформацію в доступній і зрозумілій формі.

Ефективний копірайтинг

Копірайтинг, що надихає та продає – це основа будь-якого успішного сайту. Такий контент здатний по-справжньому зацікавити та змотивувати читача на необхідну цільову дію – купівлю або замовлення послуги.

Правильні тексти завжди продають!

Статті повинні мати комерційну складову, незалежно від того, для якого сайту вони пишуться – інтернет-магазину, інформаційного чи розважального блогу, рекламного лендінгу чи сайту-візитки. Дешеві тексти, написані за 5 хвилин, не здатні притягнути та замотивувати. Тут потрібен комплексний підхід, орієнтація на правильну цільову аудиторію (ЦА), правильна ж розмітка під пошукові системи, ідеальна граматика та вивірена стилістика.

Замовити копирайтинг текстів і статей в студії Ямбус

 • Смачні тексти, що продають, написані спеціально для вашої компанії, з урахуванням усіх особливостей продукту.
 • Абсолютна гарантія унікальності! Тексти написані з нуля й мають 100 % унікальності по будь-якому сервісу перевірки.
 • Будь-які об’єми й тематика! Замовити тексти, що надихають та продають, в студії копірайтингу Ямбус можна на будь-яку тему – інформаційні пропозиції й описи товарів, рекламні й іміджеві, комерційні, статті в блог і тексти для e-mail розсилки.

А ще в нас найкраща ціна. Ми впевнені, що копірайтинг – це не витрати, а інвестиція у власний проект. І кожна витрачена гривня, долар або рубль, на відміну від контекстної реклами, ніколи не перестане працювати, приводячи замовників в режимі 24/7.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Чому замовляти тексты треба саме тут?

 • 9 років досвіду
 • Понад 17 000 написаних статей
 • 11 копірайтерів

Контент-план – головна умова успіху!

Написання текстів на сайт – це комплексна робота, що включає і аналіз конкурентів, і постійну аналітику виконаної роботи. Професійний копірайтер завжди діє за планом, крок за кроком виконуючи поставлені перед ним стратегічні завдання.

 1. Орієнтація на правильну цільову аудиторію
 2. Правильна структуризація тексту
 3. Наявність заголовків і маркірованих списків
 4. Яскрава візуальна складова
 5. Ефективне рознесення семантики
 6. Якісна оптимізація
 7. Цікаві та корисні теми
 8. Правильне подання матеріалу
 9. Використання ефективних маркетингових формул

Ось чому наші тексти працюють, а не стають баластом на сайті.

Замовити мотивуючі тексти

Якісні тексти завжди коштують дорого. Низька ціна свідчить лише про одне – у копірайтера така ж низька кваліфікація, або в ході написання він не застосовує належних зусиль.

Ціна на копірайтинг в Україні залежить від багатьох показників – загального об’єму тексту, терміновості написання, необхідності оптимізації під пошукові запити, наявності спеціальної термінології або особливого стилю написання.

А ще ми допоможемо вам заощадити! Ви отримаєте знижку в 10 % на копірайт, якщо загальний об’єм замовлених текстів перевищуватиме 100 тисяч знаків. Плюс ще безкоштовні 2000 знаків за залишений відгук на наступне замовлення, якого б об’єму воно не було.

Погодьтеся, це вигідно.


Є особливі пропозиції по співпраці? Хочете визначити вартість копірайтингу або розібратися, які та скільки текстів необхідно замовити для вашого проекту? Відправте запит на електронну пошту glavred@yambus.com.ua або телефонуйте за номером +38 (063) 401-25-99 або +38 (066) 993-56-93.

Отримуйте результат від свого бізнесу вже сьогодні!