Копірайтинг

Професійний текстовий контент
Копірайтинг
Копірайтинг
Для реклами та просування
Тексти з перчинкою, які дійсно працюють і перетворюють читачів на лояльних клієнтів!

Що таке копірайтинг

Це яскраві комерційні тексти, оптимізовані під просування в пошукових системах, що грамотно описують продукт або послугу. Їх завдання – закрити потреби клієнта, проінформувати, що представлений товар або послуга не просто потрібні – вони життєво необхідні, й без купівлі йти не можна.

Реклама товарів і послуг
Реклама товарів і послуг
Ефективна презентація переваг і вигод купівлі.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Формування інтересу до товару і бренду.

Інформування
Інформування
Реально корисна інформація, яка допомагає прийняти рішення.

Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
Оптимізація тексту ключами для кращого ранжирування по запитах.

За допомогою текстів можна дуже точно дотягнутися до своєї цільової аудиторії. Не треба створювати дорогий відео контент, замовляти рекламу по TV або купувати не менш дорогі банери – копірайтинг вирішує рекламні завдання набагато ефективніше! Тексти більш інформативні, пишуться швидко й добре презентують товар.

Усі види копірайтингу!


Рекламні тексти
Потужні, корисні та цікаві тексти для привертання уваги до продукту.

Новинні статті
Огляд новинок, інформування про акції та знижки, аналітичні статті та замітки в блог.

Опис товарів і послуг
Місткі, яскраві й максимально інформативні тексти в картки товарів.

Іміджеві статті
Для поліпшення впізнанності бренду і зміцнення зв'язку з цільовою аудиторією.

Тексти мають бути щирими, корисними для аудиторії й унікальними. Вони дозволяють впливати на думку, формувати відношення до компанії, її продуктів або послуг. Примушують купити тут і зараз. Саме таким і має бути продажний контент!

У нас ви можете замовити копірайт для будь-якого випадку – дійсно корисні тексти, що вирішують комерційні завдання!

Замовити крутий копірайтинг

Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

Яскраві та цікаві статті – ось той секрет, який дозволить вашому сайту потрапити в ТОП! Правильні тексти здатні притягнути цільову аудиторію, викликати у неї довіру й позитивно відбитися на продажах. Залишилося лише замовити копірайт в нашій студії!

Якісний копірайтинг не лише дає читачеві потрібну інформацію, але й вирішує відразу декілька важливих завдань: закриває потреби клієнта, покращує видимість сайту по пошукових запитах, підвищує імідж компанії. Це не просто унікальний текст – від того, наскільки добре попрацював копірайтер, залежить рівень інтересу до сайту пошукових систем і потенційних клієнтів.

Копірайтинг – це тексти, які працюють на результат!

Послуги написання текстів на замовлення дозволять сайту швидко потрапити в ТОП пошукової видачі. Статті повинні мати комерційну складову, незалежно від того, для якого ресурсу вони пишуться – інтернет-магазину, новинного або розважального блогу, рекламного лендінга або сайту-візитки. Дешеві тексти, написані за 5 хвилин, не здатні притягнути і замотивувати. Тут потрібен комплексний підхід – крутий офер, факти, правильна розмітка під пошукові системи, ідеальна граматика й вивірена стилістика!  Замовити такі тексти ви можете в нашій студії!

Якісний, професійний текст – це, передусім, орієнтація на правильну цільову аудиторію, детальний аналіз теми, ефективне семантичне ядро, продажна подача, цікава візуалізація, унікальність і яскравий заклик до дії.

Потужні комерційні тексти, оптимізовані під просування в пошукових системах, корисні факти, а не «вода» і бездоказові гасла – вирішують ситуацію! Їх завдання – закрити потреби клієнта, проінформувати, що представлений товар або послуга не просто потрібні – вони життєвонеобхідні, й без купівлі йти не можна. Саме такими мають бути тексти на сайті, і замовити їх можна в нашій студії!

Ефективність копірайтингу вимірюється не лише його унікальністю в очах пошукової системи і естетичною складовою. Передусім його результативність визначається користю від прочитання. Простіше кажучи, тексти повинні давати потенційному покупцеві усю необхідну для ухвалення рішення інформацію – в доступному і зрозумілому виді. Ось чому треба замовляти копірайт у професійного автора – такий контент збільшить продажі у декілька разів!

Замовити копірайтинг – це отримати переваги!

Послуги копірайтингу на замовлення – це грамотне рішення для підвищення лояльності покупців. Інформаційний іміджевий текст дасть потенційному клієнтові усі необхідні факти, необхідні для формування бажання купити або замовити.

Саме текст є вираженням торгової пропозиції, дозволяючи відвідувачеві отримати потрібну та корисну інформацію. Такий контент здатний зацікавити і підштовхнути до необхідної цільової дії – купівлі або замовлення послуги.

Будь-який продукт унікальний. Навіть про звичайні кросівки або послугу миття вікон можна розповісти так, що це викличе інтерес – треба просто правильно перерахувати усі ті переваги, які вони мають. Чим більше потенційний клієнт дізнається про ваш товар, тим вище шанс, що він стане вашим клієнтом, замовить або купить товар.

Завдяки замовленню продажних текстів в Києві ви зможете вивести свою компанію на новий рівень, викликати довіру клієнтів і підвищити продажі. Якщо на вашому сайті з’явиться професійний копірайт, це позитивно позначиться на впізнанності компанії.

Як працює копірайтинг

Написання текстів на замовлення – це комплексна робота, що включає і аналіз конкурентів, і пошукову аналітику. Професійний копірайтер завжди діє за планом, крок за кроком виконуючи поставлені перед ним стратегічні завдання:

  1. Аналіз товару/послуги.
  2. Аналіз цільової аудиторії.
  3. Збір ключів і ключових фраз.
  4. Вибір оптимального формату тексту.
  5. Написання тексту.
  6. Візуалізація (заголовки, ілюстрації, списки)

Вирішив замовити копірайтинг в нашій студії, ви можете розраховувати на професійний підхід. Текст матиме правильне подання, яскравий оффер, що закликає до співпраці й обіцяє вигоди, правильну структуризацію тексту, наявність якісних заголовків і маркірованих списків. Усе це впливає на поведінкові чинники й позначається на бажанні клієнта співпрацювати. Ось чому наші тексти працюють, а не стають баластом на сайті!

Видимість в органічному пошуку – головна умова успіху. І перш ніж починати зовнішнє просування і купувати посилання, необхідно привести в порядок контент сайту – замовити потужний текст для головної сторінки та основних розділів. Копірайтинг (аналітичні тексти, огляди, описи товарів і послуг, рекламні статті й презентації) повинен не лише давати читачеві потрібну інформацію, але й мати правильні ключі з потрібною щільністю входження.

Ми упевнені, що замовити копірайтинг текстів і статей в студії Ямбус в Києві буде по-справжньому вигідно. Ми підготуємо смачний контент, що продає, з урахуванням усіх особливостей продукту і вимог до написання. По будь-якому сервісу перевірки унікальність завжди буде 100%. Будь-які об’єми і тематика – інформаційні та комерційні, рекламні та іміджеві!

А ще у нас краща ціна на копірайт!

Ми упевнені, що копірайтинг – це не витрати, а інвестиція в проект, і кожна витрачена копійка на відміну від контекстної реклами ніколи не перестане працювати, приводячи замовників в режимі 24/7.

Якісні тексти на замовлення в Києві завжди коштують дорого. Низька ціна свідчить лише про одне – у копірайтера така ж низька кваліфікація, або в ході написання він не застосовує належних зусиль. Вартість копірайтингу в Україні залежить від багатьох показників – загального обсягу тексту, терміновості написання, необхідності оптимізації під пошукові запити, наявності спеціальної термінології або особливого стилю написання.

Ми допоможемо вам заощадити і проведемо безкоштовний аудит розміщених на вашому сайті текстів. Скажемо, що правильно, а що слід допрацювати. Погодьтеся, це вигідно.

Є особливі пропозиції по співпраці? Хочете визначити вартість копірайтингу або розібратися, які та скільки текстів необхідно замовити для проекту? Хочете просунути сайт текстами? Телефонуйте прямо зараз і отримуйте результат вже сьогодні!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Хто такий копірайтер?
Копірайтери – це професійні автори, які пишуть тексти для реклами та інших маркетингових завдань. Наприклад: продажні статті, описи товарів, тексти для event-заходів та email-розсилки, сценарії для спічів та виступів по TV.
2
Від чого залежить вартість копірайтингу?
Тут враховується багато показників – загальна кількість знаків, специфіка теми та терміни написання. Наприклад, технічні тексти писати набагато складніше, ніж розважальну статтю. Крім того, ціна на копірайтинг залежить від необхідності SEO оптимізації, тобто додавання до тексту ключів, а також технічних вимог: унікальності, водності, нудоти та заспамленості.
3
Де знайти копірайтера?
Шукати копірайтера для свого проекту можна на текстових біржах та фріланс-сервісах, на тематичних форумах та в соціальних мережах, а також попросити контакт у інших власників бізнесу, які користуються їхніми послугами та готові когось порекомендувати. Проте найкращим рішенням стане професійна студія копірайтингу.
4
Яка унікальність буде у тексту?
У нас із цим все гаразд! Ми гарантуємо, що всі замовлені у нас тексти, незалежно від того, для якої сторінки або розділу сайту вони призначені, будуть 100% унікальними за будь-яким сервісом перевірки. Саме унікальність вважається головним фактором ранжирування контенту – і чим унікальніший текст, тим він ефективніший!
5
Що має вміти робити копірайтер?
Копірайтер – це професійний автор. Серед його навичок як здатність писати осмислений текст, так і вміння переконувати. Він має бути художником слова, писати без помилок, бути трохи психологом, знати принципи маркетингу, реклами та продажів, а також вміти застосовувати їх на практиці.