Що таке копірайтинг для Instagram

Це рекламні та інформаційні тексти для постів в соціальній мережі Інстаграм, здатні зацікавити та підштовхнути до цільової дії. Інстаграм став незамінною частиною нашого життя. Це не тільки соціальна мережа, але також й інструмент для просування бізнесу, і все більше й більше компаній заводять тут свої сторінки, що дозволяє отримувати необхідний трафік і краще взаємодіяти з цільовою аудиторією.

Ціна текстів для Instagram

Приблизна вартість написання тексту для Інстаграм обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

85грн
Просто тексти

 • аналіз цільової аудиторії;
 • написання тексту згідно ТЗ.

Вартість написання 1 поста обсягом до 1000 зн. - 85 грн

Розширений

600грн
Тексти, ілюстрації

 • аналіз цільової аудиторії;
 • складання контент-плану (100 тем);
 • написання текстів;
 • підготовка ілюстраццій.

Вартість написання 1 поста обсягом до 1000 зн. - 85 грн

Під ключ

700грн
Тексти, ілюстрації, публікація

 • аналіз цільової аудиторії;
 • складання контент-плану (100 тем);
 • написання текстів;
 • підготовка ілюстраццій;
 • формування хештегів;
 • публікація.

Вартість написання 1 поста обсягом до 1000 зн. - 85 грн

 


Тексти для Instagram

Які завдання вирішують


Копірайтинг для Інстаграм – це можливість отримати якісний текстивий контент для постів та сторіс. Публікація захопливих і цікавих текстів на Instagram стає чудовим способом розкрутити бренд.

Нативна реклама
Нативна реклама
Можливість розповісти про свій бізнес і переваги співпраці без самовихваляння та спаму

Поліпшення іміджу
Поліпшення іміджу
Яскраві тексти добре доповнюють візуальний контент, підвищуючи лояльність до бренду

Інформування
Інформування
Цікава та корисна інформація, спрямована на конкретную цільову аудиторию

Підвищення трафіку
Підвищення трафіку
Якісні тексти для Інстаграм значно підвищують органічний трафік


 

Що входить до послуг написання текстів для Instagram

Послуги копірайтингу для Instagram включають створення унікальних рекламних текстів для постів, історій і реклами й є важливим елементом у розвитку бізнесу в соціальних мережах. З їхньою допомогою можна збільшити залученість і поліпшити впізнання бренду, його імідж.

Виконуючи завдвння з написання текстів для Інстаграм, ми надаємо безліч переваг:

 • врахування особливостей платформи: професійний копірайтер знає, як правильно підібрати стиль, довжину і структуру тексту для кожного формату постів;
 • грамотність і стилістика: забезпечимо грамотність і стилістичну правильність тексту, що значно підвищує його читабельність і привабливість;
 • унікальність і креативність: копірайтер може написати тексти на Інстаграм так, щоб вони давали змогу виділитися серед конкурентів;
 • якісне оформлення: не тільки пишемо пости на Instagram, але й готуємо ілюстрації та збираємо необхідні хештеги, здатні забезпечити більш ефективне просування.

Тексти для постів і сторіс Instagram – це основний канал взаємодії з підписниками, і цим безперечно варто користуватися.

Текстовий контент для соцмережі Інстаграм може бути різним. Їх формат визначається цілями рекламної кампанії та особливосятми продукту.

Пости

Короткі, без довгих вступів і розгойдувань текстові повідомлення. Користувачі цієї соціальної мережі не люблять витрачати час даремно, а тому тексти повинні бути максимально стислими та цікавими.

Сторіс (Stories)

Короткі тексти (в тому числі для фото- і відеоконтенту), які актуальні протягом 24 годин. Це ємні офери, пропозиції співпраці та іміджева реклама нових товарів. Вони мають бути одночасно простими та яскравими.

IGTV

Розширені підписи до відеороликів, що пояснюють їхній зміст. Ці тексти вкрай важливі для просування на платформі Інстаграм, адже дають змогу ранжуватися зокрема і по відео.

Рекламні матеріали

Тексти для рекламних банерів і спонсорованих постів в Інстаграм. Вони мають враховувати цільову аудиторію та її очікування, бути простими для розуміння, але водночас іміджевими та не містити відвертого спаму.

Поширені питання

1Яка ціна написання текстів для Інстаграм?
Вартість написання текстів для постів на Інстаграм залежить від багатьох чинників - тематики, кількості необхідних постів та терміновості. Також на ціну послуг впливає необхідність складати контент-план для постів, а також сама публікація. Зазвичай вартість написання текстів для Instagram складає 85 грн за пост обсягом до 1000 знаків.
2Якими мають бути пости для Інстаграм?
Головне, щоб текст був цікавим і захопливим. Необхідно використовувати актуальні та релевантні хештеги, щоб залучати нових користувачів. Щоб підтримувати інтерес підписників, публікуйте різноманітні пости, історії та IGTV. Трева використовувати освітній, кумедний, надихаючий або інформативний контент - продуманий та різноманітний.
3Де можна замовити написання текстів для Інстаграм?
Найвигідніше в Києві та Україні замовити послуги копірайтингу для написанян текстів на Інстаграм в студії копірайтингу Ямбус. Якісні пости, сторіси та IGTV зроблять сторінку цікавішою, підвищать трафік і кількість підписників!

Професійний текстовий контент для Instagram

Послуги написання текстів для Інстаграм – це можливість отримати якісний контент, що врахувує усі особливості цільової аудиторії, її сподівання та інтереси.

Цікаві, користні та правильно оптимізовані тексти є важливим елементом для залучення нових підписників на Інстаграм. Такі пости мають бути легкими в читанні, інформативними та привабливими, а тому найкращим рішенням буде замовити послуги копірайтингу для Instagram в студії Ямбус в Києві – мі підходимо до завдання комплексно та враховуєму усі вимоги замовника та рекомендації самої платформи.

Послуги написання постів для Instagram стають потужним інструментом для збільшення привабливості та ефективності присутності в цій соціальній мережі. Обравши нешу агенцію копірайтингу, ви гарантуєте залучення нових підписників і тим самим сприяєте розвитку свого бізнесу та успішному просуванню.

Послуги написання текстів для Instagram дадуть змогу отримати яскраві, корисні та цікаві тексти, здатні розворушити цільову аудиторію, збільшити кількість лайків, коментарів та підписок!

Замовити у нас тексти для Інстаграм – це можливість отримати максимум переваг! Ми завжди аналізуємо нішу, конкурентів та цільову аудиторію, завдяки чому складаємо дієвий контент-план, здатний принести реальну користь.

Економія часу і зусиль

Професійні копірайтери підготують пости і тексти для сторіс в Інстаграм, що розшевелять аудиторію.

Збільшення залученості

Якісні тексти мотивують і продають, збільшують кількість лайків, коментарів і підписників.

Поліпшення іміджу

Оригінальні тексти допоможуть підвищити лояльність і впізнаваність бренду.

Оптимізація контенту

Правильні хештеги та ключові слова допоможуть сторінці ранжуватися в пошуку.

Тож залишився лише останній крок – замовити послуги написання текстів для Існтаграм та чекати на збільшення трафіку!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Написання текстів англійською, технічні та літературні переклади зі збереженням авторської стилістики.
01

Копірайтинг англійською

Написання текстів англійською, технічні та літературні переклади зі збереженням авторської стилістики.
235 грн
 
Написання та публікація статей на сайті із заповненням мета-тегів, додаванням ілюстрацій і перехресних посилань.
02

Наповнення сайту контентом

Написання та публікація статей на сайті із заповненням мета-тегів, додаванням ілюстрацій і перехресних посилань.
150 грн
 
Розробляємо, верстаємо, наповнюємо контентом, оптимізуємо під органічний пошук та підключаємо рекламу.
03

Розробка сайту під ключ

Розробляємо, верстаємо, наповнюємо контентом, оптимізуємо під органічний пошук та підключаємо рекламу.
10000 грн