Що таке копірайтинг опису товарів

Ідеальний опис товару – це важлива частина процесу продажів. Грамотно складений опис товарних позицій інтернет-магазину здатен привернути увагу покупців і збільшити ймовірність купівлі, в той час як поганий може відлякати потенційних покупців. Такі тексти мають бути цікавими та унікальними – вони допомагають зробити вибір, покращують SEO оптимізацію сайту та підвищують його позиції в пошукових системах.

Ціна копірайтингу опису товарів

Приблизна вартість для тексту обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Шаблонний

85грн
Підходить для інтернет-магазину з великою кількістю категорій та варіативних товарів

 • написання шаблонних описів;
 • додавання елементів УТП (заклик до дії)
 • візуальні та структурні елементи (заголовки, списки, таблиці).

Оптимізований

150грн
Підходить для інтернет-магазину з невеликою кількістю категорій та товарів, унікальними пропозиціями

 • написання унікальних текстів під кожен товар;
 • додавання елементів УТП (заклик до дії)
 • візуальні та структурні елементи (заголовки, списки, таблиці);
 • додавання SEO елементів (ключові слова, мата-дані Titke, Description).

Під ключ

250грн
Написання описів товарів та їх публікація на сайті інтернет-магазину

 • написання унікальних текстів під кожен товар;
 • додавання елементів УТП (заклик до дії)
 • візуальні та структурні елементи (заголовки, списки, таблиці);
 • додавання SEO елементів (ключові слова, мата-дані Titke, Description);
 • публікація на сайті з заповненням усіх атрибутів (категорія, бренд, модель, колір, артикул тощо);
 • пошук, обробка та додавання зображень в картки товарів;
 • додавання SEO елементів зображень (Title, Alt-опис).

 


Копірайтинг опису товарів

Які завдання вирішує


Унікальні описи товарів покращують ранжування сайту за пошуковими запитами. Вони інформують, пояснюють та допомогають розібратися в усіх перевагах товару, його характеристиках та відмінностях, формують позитивну думку та схиляють до придбання.

Інформування
Інформування
Презентація товару, знайомство з його відмінностями та перевагами.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Формування позитивної думки про товар та позиціонування бренду.

Зростання конверсій
Зростання конверсій
Якісні описи товарів позначавються на зростанні продажів.

SEO оптимізація
SEO оптимізація
Оптимізовані тексти в картках товарів значно покращують видимість сайту в пошуку.


 

Що входить в послуги копірайтингу опису товарів

Кожен товар повинен мати якісний опис та перелік технічних характеристик. Важливо, щоб обидва ціх інформаційних блоки були правильно структурованими й пов’язаними один з одним – завдяки цьому покупець зможе легко сприйняти інформацію та пробачити всі переваги товару. Одночасно з цим текст повинен бути максимально коротким та не містити зайвих елементів.

У своїй роботі ми прагнемо, щоб описи товарів працювали на результат, а не просто заповнювали місце на сайті. Тому ми ретельно аналізуємо нішу, сам товар, визначаємо потенційних покупців, правильну подачу, обсяг і форму опису товарної позиції.

Замовивши послуги копірайтингу опису товарів в студії Ямбус, ви можете розраховувати на комплексний підхід. Ми створюємо оригінальні описи для товарів із високим рівнем унікальності, завдяки чому пошукові системи краще ранжирують текст, і з’являється більше шансів потрапити в Топ-3.

Ми дотримуємося єдиного стилю, що позитивно позначається на іміджі бренду. Пишемо реально корисні тексти, а не ллємо воду, тому ви платите за професійний копірайтинг опису товарів, а не просто за слова.

Ми пишемо швидко та якісно, завдяки чому ви зможете так само швидко запустити свій інтернет-магазин і почати продавати. А ще ми працюємо “під ключ” – пишемо тексти та публікуємо їх в картки товарів з дотриманням усіх вимог оформлення.

Правильно підібрана цільова аудиторія

Насамперед потрібно визначити цільову аудиторію. Хто купуватиме цей товар, які проблеми він вирішує, які переваги надає? Відповіді на ці запитання допоможуть написати більш точний і привабливий опис товару без води і спаму.

Використання мови покупця

Під час написання опису товару необхідно використовувати мову та стилістику, яка зрозуміла цільовій аудиторії. В одному випадку слід уникати технічних термінів і складних конструкцій, які можуть заплутати покупця – в інших давати саме технічну інформацію. Правильно підібраний формат текстів – це вже половина справи!

Презентація переваг

Покупець завжди шукає вигоду, тому в описі товарів необхідно вказувати всі переваги та особливості. Наприклад, якщо необхідно підготувати описи одягу, варто вказати, що він захищає від холоду та дощу, має багато кишень для зберігання речей тощо, а не просто червоного кольору, а тому модний.

Поширені питання

1Для чого потрібні якісні та унікальні описи товарів?
Правильно написані описи товарів не просто допомагають привернути увагу потенційних покупців - вони переконують, що без вашого товару просто не обійтися! Також вони здатні поліпшити рейтинг інтернет-магазину в пошукових системах і підвищити конверсію продажів.
2Як замовити описи товарів для інтернет-магазину?
Щоб замовити написання текстів для карток товарів інтернет-магазину, зв'яжіться з нами через контактну форму на сайті, напишіть нам листа на електронну пошту, в месенджер або зателефонуйте. Розкажіть нам свої вимоги - ми прорахуємо фронт робіт, проконсультуємо, покажемо приклади і порадимо, як діяти правильно, і в результаті підготуємо для вас ефективні, маркетингові описи товарів для інтернет-магазину.
3Скільки коштує опис товарів у нашій студії копірайтингу?
Вартість послуги написання текстів у картки товарів залежить від різних чинників: кількості товарних позицій і особливостей самих товарів. Кожен проєкт унікальний, а тому ціна опису товарів буде визначена після консультації. Зв'яжіться з нами для отримання точної оцінки вартості робіт - ми прорахуємо все залежно від ваших вимог.

Емоційний елемент

Гарний опис товару має викликати емоції – саме такі тексти продають найкраще! Опис товару повинен розказувати, наскільки крутий товар і які емоції він подарує.

Наприклад, якщо це опис кавомашини, можна вказати, що покупець зможе насолоджуватися чудовим ароматом і завжди буде бадьорим і зібраним.

Соціальні докази

Це інформація про те, що інші люди вже купили цей товар і залишилися задоволені його якістю. Інформація про це, а тим більше реальні докази, допоможуть переконати покупця в тому, що товар дійсно вартий своїх грошей.

SEO оптимізація

Хороший опис товару має бути не тільки привабливим для покупця та інформативним, а й оптимізованим під пошукові системи. Треба використовувати ключові слова в заголовку і тексті опису, щоб підняти позиції сторінки в пошуковій видачі.

Вирішив замовити написання текстів опису товарів в студії Ямбус в Києві, ви отримаєте якісні та цікаві тексти. Щоб вони вигідно розкривали усі переваги товару, ми підбираємо найточніші прикметники, що чинять потрібний емоційний та психологічний вплив на споживача. У результаті виходить не просто опис товарної позиції, а справжня гармата, що б’є точно в ціль!

На закінчення – трохи секретів копірайтингу описів товарів, які дають нам змогу виводити сайти в топ-3. Цей список можна використовувати як пряму рекомендацію для підготовки текстів у картки товарів – або не витрачати час і просто зараз замовити описи товарів нашим копірайтерам!

Ефективні описи товарів для інтернет-магазину

Правильні описи товарів для інтернет-магазину повинні містити всю необхідну інформацію про переваги, особливості використання та функції, але водночас бути короткими та орієнтовані на правильну цільову аудиторію – щоб опис товару був ефективним, він має бути націлений на потенційного споживача, а не на всіх підряд.

Правильний обсяг тексту

Описи товарів інтернет-магазину повинні мати правильний обсяг. Але великий текст тут не завжди доречний – так само, як неправильно завжди писати по 150-200 знаків. По-перше, є товари, для яких 200 знаків буде замало. В інших випадках текст на 1000 знаків буде висмоктаний із пальця, і його ніхто не читатиме. А тому правильний обсяг опису товару визначається в кожному конкретному випадку – залежно від доцільності.

Наприклад, для опису цвяхів або дощок для магазину будівельних матеріалів немає сенсу розпинатися, і обсягу в 350-500 символів буде цілком достатньо, тоді як для сайту інтернет-магазину цифрової техніки потрібно готувати більш об’ємні тексти, де будуть зазначені всі характеристики – процесор, об’єм пам’яті, функції та інші особливості застосування, адже тут потрібно познайомити читача з усіма нюансами та відмінністю від аналогів.

Тобто опис товару має бути не об’ємним, а змістовним. Вміщати не воду й очевидні речі, а реально корисну інформацію.

Чи можна публікувати однакові тексти в опис товарів

Ні, цього робити не варто. Тим більше, не слід додавати однаковий тект і на сайт, і в маркетплейс, і на дошку оголошень, і де-небудь у соцмережах. Також цей текст не повинні використовувати і ваші дропшиппери – це погано позначиться на SEO показниках ранжуванні по пошуковим запитам.

Є ще декілька важливих причин замовити копірайтинг опису товарів:

 • Унікалізація описів товарів – один і той самий текст на різних сторінках Google вважатиме дублем, і в кращому разі лише один опис зможе нормально ранжуватися по пошуковим запитам. У гіршому випадку вони будуть постійно “стрибати”, і подібна нестабільність призведе до падіння позицій.
 • Презентація – користувачі не зможуть зрозуміти, чим саме відрізняються всі ці товари. Добре якщо кольором, але якщо відмінності в характеристиках – про це обов’язково потрібно написати.

Що робити, якщо товарів дуже багато

Якщо в каталозі вашого інтернет-магазину сотні й тисячі товарів зі схожими характеристиками, написання унікальних текстів для кожного з них може бути недоцільним та фінансово невигідним.

Головним у цьому питанні вважається глибина відмінності товарів. Якщо вона незначна (наприклад, колір або розмір), краще взагалі не робити окремі картки товарів, а робити їх варіативними – на сайті публікується один товар, але на його сторінці можна вибрати потрібний розмір та колір. У всіх інших випадках, коли відмінностей багато, навіть за однакового вигляду товару слід додавати окремі, унікальні описи. У випадку якщо їх багато, можна написати шаблонний опис та унікалізувати його входженням назви товару.

Чому в описі товарів не можна використовувати слово “виріб”

Ми спеціально вибрали цей термін, оскільки він найточніше визначає неякісний, низькопробний текст, де копірайтер погано зрозумів цільову аудиторію.

В описі товарів не рекомендується використовувати ні слово “виріб”, ні інші канцеляритні терміни – “товар”, “позиція” і навіть “модель”. Споживач шукає конкретну річ, красиву і корисну, а не якийсь незрозумілий предмет. Якісний опис товару вирішує його біль, допомагає краще зрозуміти, що саме він купує, й ухвалити обґрунтоване рішення про покупку.

Написання якісного опису товару для інтернет-магазину – це важливий процес, який вимагає часу і зусиль. Але якщо подібні складнощі вам ні до чого, краще замовити копірайтинг опису товарів фахівцям нашої студії – ми підготуємо для вас круті тексти в картки товарів, які допоможуть переконати клієнта в необхідності покупки, підкреслять позитивні сторони товару, покажуть вигоду, переваги та збільшать продажі!

Правильні описи товарів збільшують конверсію інтернет-магазину мінімум удвічі! Вони корисні та цікаві. Не варто копіювати описи товарів з інших сайтів, навіть якщо вони вам дуже подобаються – пошукові системи добре розуміються на таких речах і одразу ж знижують позиції сайту в рейтингу. Правильніше буде замовити унікальні описи товарів у професійного копірайтера. Вони підкреслять експертність бренду, допоможуть покупцю розібратися й прийняти правильне рішення.

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
01

Копірайтинг

Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
85 грн
 
Креативні тексти для цільових сторінок сайту, лендінгів і сайтів-візиток, що б'ють точно в ціль.
02

Тексти для Landing Page

Креативні тексти для цільових сторінок сайту, лендінгів і сайтів-візиток, що б'ють точно в ціль.
150 грн
 
Ефективні тексти для ділової та рекламної розсилки з рекордною конверсією відкриття.
03

Тексти для email-розсилки

Ефективні тексти для ділової та рекламної розсилки з рекордною конверсією відкриття.
150 грн