Що таке LSI копірайтинг

Це написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які покращують релевантність сторінки. Під час аналізу пошукова машина сканує зміст статті, її сенс (так-так, Google вже вміє це робити!) і семантичне оточення ключового запиту. Завдяки LSI ключам стаття опиниться вище у видачі. LSI розфифровується як Latent Semantic Indexing, тобто латентно-семантичне (приховане) індексування. Такі слова і фрази на відміну від звичайних ключів, роблять текст більш читаббелтним та релевантним. І хоча написання LSI копірайтингу на замовлення припускає використання великої кількості ключів, вони не псують текст, не призводять до втрати сенсу і переспаму.

Ціна LSI копірайтингу

Приблизна вартість для тексту обсягом 1000 знаків. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

150грн
Якщо вже є зібрані ключі або готове технічне завдання від SEO фахівця. Вартість для тексту обсягом 1000 зн. б.п.

Що входить в послугу:

 • написання LSI статті згідно наданого замовником технічного завдання.

Рекомендований

600грн
Майже під ключ: ми готуємо ТЗ і пишемо, а ви самі публікуєте. Вартість для тексту обсягом 3000 зн. б.п.

Що входить в послугу:

 • аналіз пошукової видачі та сайтів конкурентів;
 • складання та сегментація семантичного ядра;
 • формування мета-даних ttile, description, h1;
 • підготовка ТЗ для копірайтера;
 • написання LSI статті.

Під ключ

1000грн
Підходить, якщо LSI стаття потрібна під ключ: аналіз, написання та публікація на сайті з додаванням усіх необхідних тегів. Вартість для тексту обсягом 3000 зн. б.п.

Що входить в послугу:

 • аналіз пошукової видачі та сайтів конкурентів;
 • складання та сегментація семантичного ядра;
 • формування мета-даних ttile, description, h1;
 • підготовка ТЗ для копірайтера;
 • додавання мікророзмітки;
 • написання LSI статті;
 • публікація на сайті;
 • підготовка та оптимізація зображень.

 


LSI копірайтинг

Які завдання вирішує


LSI копірайтинг можна назвати еволюціонуванням SEO статті,  комерційних ключівв яких стало в рази менше, проте замість них є тематичні фрази-синоніми, що розширюють семантичне ядро й роблять сторінку більш релевантною та цікавою.

Покращена релевантність
Покращена релевантність
Синоніми, асоціативні слова та фрази піднімають релевантність тексту.

Розширення семантики
Розширення семантики
Зниження спамності контенту за рахунок додавання морфологічних входжень.

Покращення читабельності
Покращення читабельності
Оптимізація тексту LSI ключами жодним чином не погіршує її читабельність.

Зниження відсотка відмов
Зниження відсотка відмов
Збільшення часу, проведеного користувачами на сайті.


 

Що входить в послуги LSI копірайтингу

Інформативний контент з хорошою структурою і правильними ключами набагато корисніше й дозволяє піднятися в топ набагато швидше. LSI копірайтинг працює дуже ефективно, і замовити його буде по-справжньому вигідно!

Беручись до роботи, ми досліджуємо нішу та конкурентів, збираємо та  аналізуємо пошукові запити. Грамотний підхід до формування семантичного LSI ядра піднімає видимість сайту в пошукових системах й одночасно з цим покращує інформативність та читаельність сторінки, зменшує спамність.

Якими бувають LSI ключі

Подібні ключові слова можна розділити на 2 основних групи:

 • Синонімічні (sLSI) – це слова, що є прямими синонімами основного запиту. Наприклад, якщо це «копірайт», то синонімами тут будуть слова «текст», «стаття», «контент», «текстовий контент».
 • Релевантні (rLSI) – це слова, які уточнюють або доповнюють головний ключ. Якщо брати той же «копірайтинг», то релевантними ключами в даному випадку будуть «написання», «стаття на замовлення», «біржа контенту», «оглядова стаття», «унікальність», «фріланс» і так далі.

Загалом LSI копірайтинг – це написання оптимізованих статей, які на перший погляд майже неможливо відрізнити від звичайних текстів. І в цьому головний плюс LSI копірайтингу. Замовляючи такі тексти, ви робите сайт більш органічним та менш рекламним, в той самий час отримуючи просування по потрібним ключовим запитам.

Написання тексту з прихованими семантичними ключами по трудовитратах значно перевищує вартість звичайного копірайтингу на замовлення. Тут необхідно не лише якісно розкрити тему, але й проаналізувати пошукову видачу, скласти список ключових слів і до кожного підібрати синонімічні й релевантні LSI фрази, після чого впровадити їх в текст так, щоб вони опинилися в правильному співвідношенні до основних запитів.

Щоб підібрати LSI ключі для статті, потрібне використання відразу декількох аналітичних сервісів та інструментів і не одна година роботи, проте усе це призводить до появи надзвичайно потужного інструменту просування.

Це має бути експертна стаття – копірайтер повинен зануритися в неї й розкрити повністю, а не з якогось одного боку. Тут важливі не купити-ціна-замовити, а саме корисна інформація. В LSI тексті не може бути води, інакше текст не працюватиме. І хоча про латентно-семантичний аналіз стало відомо ще в далекому 1988 році, в SEO цей метод став використовуватися порівняно недавно – по суті лише кілька років тому. Це новий погляд на просування текстами, надзвичайно дієвий та корисний для сайта.

Поширені питання

1В чому особливість LSI копірайтингу?
Це особливі тексти, призначені для просування товарів і послуг, які, окрім звичайних ключів вміщують цілий ряд додаткових - синоніми та близькі за значенням слова, морфологічні входження й навіть сленг. Вони мають додаткову цінність, і разом така семантична варіативність робить текст в очах пошукової системи більш цінним. В результаті сайт потрапить в топ набагато швидше. Особливість LSI копірайтингу полягає і в тому, що щільність ключів тут не має значення. Головне - це інформативність, корисність і актуальність інформації, відсутність води та розкриття теми на експертному рівні.
2Яка ціна на LSI копірайтинг?
Вартість LSI копірайтингу визначається загальним обсягом тексту та тематикою, адже писати LSI статті на тему туризму значно простіше, ніж, наприклад, описувати фрезерувальні станки з числовим програмним управлінням. В цілому ціна одного LSI тексту становить близько 400 гривень, але точна вартість визначається в індивідуальному порядку.
3Де замовити LSI копірайтинг в Україні?
Вигідніше за все замовити LSI копірайтинг можна в студії Ямус в Києві. Ми пишемо статті на удь-які теми, оптимізуємо їх прихованими ключами та виводимо сайти в топ швидко та недорого.

Чим LSI тексти відрізняються від SEO копірайтингу

Тут все дуже просто: текст з десятком однакових ключів і «триповерховими» конструкціями з «неправильною» відміною – це старий добрий SEO, де ключовики – це завжди щось страшне і неприродне. Нерідко вони використовуються в прямому входженні, навіть якщо це погано позначається на читабельності. Це незграбна робота, яка не враховує найголовнішого: ефективний текст в першу чергу має бути орієнтований на людину – в цьому випадку комерційна пропозиція працюватиме.

Низькоякісний копірайтинг, де в кожному реченні спіткаєшся об ключі, де вони здаються занадто чужорідними, викликає лише неприязнь і погіршує імідж бренду.

Правильні LSI тексти містять ключові запити не лише в точних входженнях, але й релевантні, синонімічні та морфологічні ключі.

Ось простий приклад, який допоможе відрізнити SEO від LSI копірайтингу та дозволить зрозуміти, чому треба замовляти саме LSI статті.

SEO текст: Вирішив купити медичні товари у нас, ви отримаєте максимум переваг! Широкий асортимент якісної медичної продукції дозволить вилікуватися від будь-якої хвороби!

Тут використані два стандартних ключі: «купити медичні товари» та «медична продукція». LSI фраз немає. Іноді слово купити може змінюватися на замовити, але від цього мало що міняється.

LSI текст: Пропонуємо придбати якісні медикаменти для лікування сезонних алергій, простудних і вірусних захворювань – у вільному доступі і по рецепту. В нашій аптеці можна знайти лікарські засоби в пігулках, капсулах, мікстурах і порошках, а також спреї та мазі.

Погодьтеся, це ільш інформативно. Тут ключове слово «Купити медикаменти» трансформувалося в цілий ряд LSI фраз. Текст від цього тільки виграє: стає зрозумілішим і інформативнішим. На відміну від SEO статей, де копірайтери вписують один і той самий ключ по декілька десятків разів, в LSI копірайтингу щільність ключів не має такого значення, Головне тут – релевантність тексту і реальна користь від прочитання. Саме тексти цінують пошукові системи, і саме їх треба замовляти!

Якісний LSI копірайтинг для штурму топ-позицій!

За супутніми словами пошукова система й визначає, чи релевантний сайт запиту користувача і чи варто його виводити на сторінку результатів.

Вирішив замовити LSI копірайтинг в студії Ямбус, ви можете розраховувати на додаткові переваги:

 • Природне подання – 100% унікальні, грамотні тексти без води і друкарських помилок, які легко читати. Вони максимально повно розкривають тематику і краще презентують товари.
 • Збільшення глибини переглядів – цікаві тексти приємно читати. LSI копірайтинг краще знайомить з товаром – читачеві цікаво дізнаватися більше, а не спотикатися об нечитабельні SEO ключі.
 • Зростання конверсій – надихаючий текст підвищує продажі, а тому замовлення LSI копірайтингу – це відмінне рішення для презентації послуг і товарів.

Хочете дізнатися, як усе це працює? Треба просто замовити LSI статтю в нашій студії копірайтингу! Ми впевнені, що немає нічого кращого за якісний текст, написаний на підставі аналітики. LSI текст здатний на багато чого: підняти видимість сайту по пошукових запитах, поліпшити ранжирування сторінки, а найголовніше – надати читачеві вичерпну, експертну інформацію, необхідну для ухвалення рішення купити або замовити.

Завоювати довіру пошукових систем цілком реально – в цьому допоможе LSI копірайтинг!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Просування сайту за допомогою вічних посилань. Лише білі методи.
01

Лінкбілдинг

Просування сайту за допомогою вічних посилань. Лише білі методи.
500 грн
 
Просування в соціальних мережах - це ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом та збільшення продажів
02

Просування в соціальних мережах (SMM)

Просування в соціальних мережах - це ефективний інструмент для розширення аудиторії, формування емоційного зв’язку з брендом та збільшення продажів
1500 грн
 
Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
03

LSI копірайтинг

Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
150 грн