Тексти з прихованими ключами
Тексти з прихованими ключами
Особливе семантичне ядро
Релевантні тексти, які покращують ранжирування сайту по пошукових запитах!
Що таке LSI копірайтинг

Поліпшення якості контенту
Поліпшення якості контенту
Синоніми, асоціативні слова та фрази піднімають інформативність тексту.

Розширення семантики
Розширення семантики
Зниження спамності контенту за рахунок розбавлення основного ключа релевантними запитами.

Ранжирування по НЧ запитах
Ранжирування по НЧ запитах
Оптимізація тексту ключами для кращого ранжирування по пошукових запитах.

Зниження відсотка відмов
Зниження відсотка відмов
Збільшення часу, проведеного користувачами на сайті.

Інформативний контент з хорошою структурою і правильними ключами набагато корисніше й дозволяє піднятися в ТОП набагато швидше. LSI копірайтинг працює дуже ефективно, і замовити його буде по-справжньому вигідно!

LSI копірайтинг для штурму Топ-позицій!

Збір і аналіз LSI запитів
Грамотний підхід до формування семантичного ядра піднімає видимість сайту в пошукових системах.

Природне подання
100% унікальні, грамотні тексти без води і друкарських помилок, які легко читати. Вони максимально повно розкривають тематику і краще зацікавлюють клієнта.

Збільшення глибини переглядів
Цікаві тексти приємно читати. LSI копірайтинг краще знайомить з товаром – читачеві цікаво дізнаватися більше, а не спотикатися об нечитабельні SEO ключі.

Зростання конверсій
Надихаючий текст підвищує продажі, а тому замовлення LSI копірайтингу – це відмінне рішення для презентації послуг і товарів.

Чим LSI тексти відрізняються від SEO копірайтингу

Тут все дуже просто: текст з десятком однакових ключів і «триповерховими» конструкціями з «неправильною» відміною – це старий добрий SEO, де ключовики – це завжди щось страшне і неприродне. Нерідко вони використовуються в прямому входженні, навіть якщо це погано відбивається на читабельності. Це незграбна робота, яка не враховує найголовнішого: ефективний текст в першу чергу має бути орієнтований на людину – в цьому випадку комерційна пропозиція працюватиме.

Низькоякісний копірайтинг, де в кожному реченні спіткаєшся об ключі, де вони здаються занадто чужорідними, викликає лише неприязнь і погіршує імідж бренду.

LSI копірайтинг на замовлення можна назвати еволюціонуючими SEO статтями, в яких комерційних ключів стало в рази менше, зате замість них є тематичні фрази-синоніми, що розширюють семантичне ядро й роблять сторінку більш видимою.

Правильні LSI тексти містять ключові запити не лише в точних і морфологічних входженнях, але й релевантні і синонімічні ключі.

Ось простий приклад, який допоможе відрізнити SEO копірайтинг від LSI копірайтингу і дозволить зрозуміти, що замовити буде краще:

SEO текст:

«Вирішив купити медичні товари від компанії «Фармалаб», ви отримаєте максимум переваг! Широкий асортимент якісної медичної продукції дозволить вилікуватися від будь-якої хвороби!».

Тут використані два стандартних ключі: «купити медичні товари» і «медична продукція». LSI фраз немає. Іноді слово купити може змінюватися на замовити, але від цього мало що міняється.

LSI текст:

«Пропонуємо придбати якісні медикаменти для лікування сезонних алергій, простудних і вірусних захворювань – у вільному доступі і по рецепту. Можна знайти лікарські засоби в пігулках, капсулах, мікстурах і порошках, а також спреї та мазі».

Тут ключове слово «Купити медикаменти» трансформувалося в цілий ряд LSI фраз. Текст від цього тільки виграє: стає зрозумілішим і інформативним.

На відміну від SEO статей, де копірайтери вписують один і той же ключ по декілька десятків разів, в LSI копірайтингу щільність ключів не має значення, Головне тут – це реальна користь від прочитання і якомога ширше коло релевантних слів. Саме такі тексти й люблять пошукові системи, і саме їх треба замовляти!

Замовити LSI копирайтинг
Продажні тексти з прихованими ключами
Замовити

Саме за супутніми словами пошукова система й визначає, чи релевантний сайт запиту користувача і чи варто його виводити на сторінку результатів.

Якими бувають LSI ключі

Подібні ключові слова можна розділити на 2 основних групи:

  • Синонімічні (sLSI) – це слова, що є прямими синонімами основного запиту. Наприклад, якщо це «копірайт», то синонімами тут будуть слова «текст», «стаття», «контент», «текстовий контент».
  • Релевантні (rLSI) – це слова, які уточнюють або доповнюють головний ключовик. Якщо брати той же «копірайтинг», то релевантними ключами в даному випадку будуть «написання», «стаття на замовлення», «біржа контенту», «оглядова стаття», «унікальність», «фріланс» і так далі.

Скільки коштує LSI копірайтинг і з чого складається ціна

Написання тексту з прихованими семантичними ключами по трудовитратах значно перевищує вартість звичайного копірайтингу на замовлення. Тут необхідно не лише якісно розкрити тему, але й проаналізувати пошукову видачу, скласти список ключових слів і до кожного підібрати синонімічні й релевантні LSI фрази, після чого впровадити їх в текст так, щоб вони опинилися в правильному співвідношенні до основних запитів.

Це має бути саме експертна стаття – копірайтер повинен зануритися в неї й розкрити повністю, а не з якогось одного боку. Тут важливі не купить-ціна-замовити, а саме корисна інформація. В LSI тексті не може бути води, інакше він не працюватиме.

Щоб підібрати LSI ключові слова для статті, потрібне використання відразу декількох аналітичних сервісів і інструментів і не одна година роботи, проте усе це призводить до появи надзвичайно потужного інструменту

Щоб підібрати LSI ключові слова для статті, потрібне використання відразу декількох аналітичних сервісів і інструментів і не одна година часу, проте уся ця робота призводить до появи надзвичайно потужного інструменту продажів! І хоча про латентно-семантичний аналіз стало відомо ще в далекому 1988 році, в SEO цей метод став використовуватися порівняно недавно – по суті всього кілька років тому. Несподівано пошукові системи стали набагато лютішими, кардинально перетворивши видачу.

Хочете дізнатися, як усе це працює? Треба просто замовити LSI статтю в нашій студії копірайтингу! Ми впевнені, що немає нічого кращого за якісний текст, написаний на підставі аналітики. LSI текст здатний на багато що: підняти видимість сайту по пошукових запитах, поліпшити ранжирування сторінки, а найголовніше – надати читачеві вичерпну інформацію, необхідну для ухвалення рішення купити або замовити.

Завоювати довіру пошукових систем цілком реально!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
В чому особливість LSI копірайтингу?
Це особливі тексти, призначені для просування товарів і послуг, які, окрім звичайних ключів в точних і морфологічних входженнях, вміщують цілий ряд додаткових - синоніми та близькі за значенням слова, терміни й навіть сленг, супутні ключовому запиту й маючі додаткову цінність. Така семантична варіативна робить текст в очах пошукової системи більш цінним, тобто сторінка потрапить в ТОП набагато швидше. Особливість LSI копірайтингу полягає і в тому, що щільність ключів тут не має значення. Головне - це інформативність, корисність і актуальність для читача, відсутність води та розкриття теми на експертному рівні.