Наповнення сайту під ключ

Тексти – головна сила сайту. І від того, як і ким вони написані, іноді залежить і доля ресурсу, які позиції він займе в пошукових системах, як швидко вибереться в ТОП, і якою буде конверсія. Більш того, без якісного контенту подальше просування сайту просто не має сенсу.

Наповнення сайту унікальним контентом повинне відбуватися систематично – як мінімум пару раз на тиждень, а самі статті, окрім інформаційної складової, мають бути читабельними й оптимізованими під пошукові системи. Це стосується і розмітки тексту (багаторівневих заголовків, маркірованих і нумерованих списків), і правильно заповнених тегів, доданих в статтю ілюстрацій, і важливіших метатегів – tittle і description, що безпосередньо впливають на формування сніпету.

До речі, саме від нього й залежить зацікавленість користувачів у відкритті такого посилання.

Наповнення сайту під ключ – написання тексту й публікація його на сайті!

Немає часу не то що для публікації текстів, але й узагалі для пошуку копірайтерів? Не хочете займатися пошуком картинок в статтю, прописуванням дескрипшену або альт-атрибутів? Але в той же час прагнете зробити свій сайт акуратним і цікавим для користувачів? Замовте наповнення сайту під ключ – забезпечте собі і копірайтинг, і публікацію готової статті на сайті із заповненням усіх необхідних параметрів!

  • Написання унікальних статей згідно ТЗ
  • Додавання ефективних заголовків статей
  • Заповнення мета-тегів tittle і description
  • Додавання в статтю необхідних ілюстрацій
  • Заповнення alt-описів до ілюстрацій
  • Додавання перехресних посилань на інші статті й розділи

Найголовніший плюс наповнення сайту під ключ – це не лише заощадження часу, але й упевненість в якості статей. Вам більше не треба шукати копірайтерів або контент-менеджерів на біржах копірайтингу та перевіряти якість їх роботи. Комплексне вирішення питання набагато надійніше, а часом і дешевше.

Написання та публікація статей на сайті

Причини замовити наповнення сайту під ключ можуть бути різними:

  • Створення нового сайту і необхідність заповнення усіх його сторінок
  • Систематичне поповнення контенту в ході SEO кампанії
  • Розширення асортименту товарів інтернет-магазину

Наповнення сайту інформаційними статтями, що мотивують та продають, SEO текстами й ефективними описами товарів дозволить досягти високого результату – просунути сайт в пошукових системах і збільшити продажі.

А тому, якщо ви хочете, щоб пошукові системи полюбили ваш сайт, а відвідувачі ставали клієнтами, прийшов час замовити комплексне наповнення свого сайту статтями!