Що таке наповнення сайту під ключ

Це послуги з написання та публікація текстів на сайті з додаванням усіх необхідних ілюстрацій, тегів та атрибутів. Тобто робота від початку і до кінця. Найголовніший плюс наповнення сайту під ключ – це не лише заощадження часу, але й упевненість, що все буде зроблено за правилами пошукових систем: Google високо оцінить такий контент і підніме його в пошуковій видачі. Вам більше не треба шукати копірайтерів або контент-менеджерів й перевіряти якість їх роботи. Комплексне рішення набагато надійніше, а часом і дешевше!

Ціна наповнення сайту контентом

Приблизна вартість для 1 тексту обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Інфосайт

150грн
Наповнення сайту текстом і графічним контентом

 • підготовка контенту;
 • додавання мета-даних Title і Description;
 • додавання 1-3 ілюстрацій;
 • публікація на сайті.

Магазин

200грн
Наповнення інтернет-магазину текстом і графічним контентом

 • підготовка контенту;
 • додавання мета-даних Title і Description;
 • додавання 1-5 ілюстрацій;
 • додавання атрибутів та характеристик;
 • публікація на сайті.

Особливий

300грн
Наповнення сайту текстом і графічним контентом з особливими вимогами

 • написання тексту згідно ТЗ;
 • додавання мета-даних Title і Description;
 • додавання 1-5 ілюстрацій;
 • додавання Alt опису для зображень;
 • додавання атрибутів та характеристик;
 • додавання форматування;
 • публікація на сайті;
 • відправка в Google Search Console на переіндексацію.

 


Наповнення сайту контентом під ключ

Які завдання вирішує


Допомога в наповненні сайту контентом – безцінна! Публікувати тексти треба правильно, і якщо ви не знаєте, як це треба робити, або не маєте часу на усі ці «дрібниці», краще замовити наповнення сайту під ключ. Це комплексна послуга, яка дозволить отримати якісний контент з правильною візуалізацією.

Недопущення помилок
Недопущення помилок
Відсутність технічних помилок позитивно позначиться на подальшому просуванні.

Економія часу та сил
Економія часу та сил
Делегування наповнення сайту професіональному копірайтеру значно прискорює процес.

Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
Можливість отримати оптимізований під вимоги пошукових систем контент.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Єдиний стиль та якість контенту значно покращує сприйняття бренду й піднімає конверсії.


 

Що входить до послуг наповнення сайту контентом

Вирішив замовити наповнення сайту текстом і графічним контентом під ключ, ви отримуєте релевантні тексти, їх правильне форматування та публікацію із заповненням усіх необхідних параметрів.

До послуги входять усі необхідні дії:

 • написання унікального тексту;
 • додавання ефективних заголовків;
 • заповнення мета-тегів tittle і description;
 • додавання списків, ілюстрацій, таблиць і схем;
 • заповнення alt-описів до ілюстрацій;
 • додавання перехресних посилань на інші сторінки сайту.

Крім того, наповнення сайту текстами, написаними професійним копірайтером, позитивно позначиться на просуванні в органічній видачі.

Тексти – це головна сила сайту, і від того, як і ким вони написані, залежить і доля бізнесу. Які позиції сторінка займе в пошукових системах, як швидко вибереться в топ Google, і якою буде конверсія – усе це визначає якість текстів і їх зовнішній вигляд – структура, форматування, наявність ілюстрацій, якісних заголовків і підзаголовків, списків та інших візуальних акцентів.

Вирішив замовити наповнення сайту під ключ, ви заощаджуйте свій час! Додавання контенту повинне відбуватися систематично – як мінімум пару раз на тиждень, а самі статті чи описи товарів, окрім інформаційної складової, мають бути читабельними, цікавими, оптимізованими правильними ключами та виглядати досить презентабельно, щоб зацікавити потенційного покупця.

Часто саме від візуального сприйняття тексту залежить і конверсія. Це стосується і розмітки тексту (багаторівневих заголовків, маркованих і нумерованих списків), і доданих ілюстрацій, графіків і схем, а також усіх інших візуальних елементів – атрибутів, технічних характеристик та інфографіки.

Систематичне наповнення сайту інформаційними статтями, рекламними текстами та описами товарів дозволить досягти високого результату – просунути сайт в пошукових системах і збільшити продажі. А тому, якщо ви хочете, щоб пошукові системи гарно ранжували ваш ресурс, а відвідувачі ставали клієнтами, прийшов час замовити комплексне рішення – написання та публікацію статей під ключ!

Поширені питання

1Чим вигідне наповнення сайту під ключ?
Вирішив замовити послуги наповнення сайту текстами під ключ, ви отримуєте не просто готову статтю - вона з'являється на вашому сайті з усіма необхідними ілюстраціями, форматуванням, з додаванням мета-даних Title і Description, перехресними посиланнями й забезпечить покращення рейтингу сторінки в пошуковій видачі. Це заощадження часу й гарантія того, що все буде зроблено правильно.
2Яка ціна наповнення сайту текстами?
Вартість послуг наповнення сайту текстами і графічним контентом залежить від складності завдання - кількості текстів та необхідних ілюстрацій до них, необхідності додаткової обробки картинок та особливостей публікації, адже деякі CMS не дуже зручні для адміністратора, через що витрачається багато часу. Ми пропонуємо декілька варіантів співпраці - оберіть відповідний пакет послуг, ціна якого дял вас прийнятна, та замовляйте наповнення сайту!
3Де замовити наповнення сайту текстами і графічним контентом?
Вигідніше за все замовити послуги наповнення сайту текстами і графічним контентом буде в SEO агенції Ямбус в Києві. Ми займаємося копірайтингом, пошуковою оптимізацією, дизайном та розробкою сайтів, тож виконаємо будь-які завдання!

Наповнення сайту під ключ – написання і публікація

Немає часу не те, що на пошук картинок до статті та прописування правильних мета-тегів тайтлів і дескріпшенів, але й на написання самих текстів? Кращим рішенням буде звернутися до студії копірайтингу Ямбус в Києві та замовити послуги наповнення сайту текстом і графічним контентом.

Ми візьмемо на себе функції копірайтера, контент-менеджера та SEO фахівця – напишемо тексти, опублікуємо їх й додамо необхідні ілюстрації, пропишемо до них альт-атрибути та взагалі – зробимо так, щоб він виглядав ідеальним і для читача, і для пошукової системи! Тобто зможе займатися публікацією контенту на сайті під ключ.

Ми впораємося із будь-яким завданням: напишемо тексти згідно предоставленого технічного завдання або візьмемо усе на себе: складемо контент-план, проведемо SEO оптимізацію, напишемо круті тексти та опублікуємо їх через адмін-панель сайту.

Замовити наповнення сайту під ключ – це правильне рішення, здатне зекономити час та сили й забезпечити сайт професійними текстами!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Підвищення видимості сайту в пошукових системах по потрібних ключових запитах для збільшення відвідуваності й зростання продажу.
01

Пошукова оптимізація (SEO)

Підвищення видимості сайту в пошукових системах по потрібних ключових запитах для збільшення відвідуваності й зростання продажу.
350 грн
 
Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
02

Редагування тексту

Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
25 грн
 
Потужний текст, який привертає увагу, мотивує та продає
03

Текст на головну сторінку сайту

Потужний текст, який привертає увагу, мотивує та продає
150 грн