Тексти – головна сила сайту, і від того, як і ким вони написані, іноді залежить і його доля. Які позиції він займе в пошукових системах, як швидко вибереться в ТОП-3 по Україні та Києву, і якою буде конверсія – усе це визначає якість текстів і їх зовнішній вигляд, тобто форматування, наявність ілюстрацій, заголовків і підзаголовків, списків, виділень, підкреслень й інших візуальних нюансів, що так чи інакше впливають на сприйняття.

Якщо простіше, то публікувати статті треба правильно, і, якщо ви не знаєте, як це треба робити, або не маєте часу на усі ці «дрібниці», краще замовити наповнення сайту під ключ. Це комплексна послуга, яка дозволить отримати якісний контент і зробити його більш приємним для читачів.

Замовити наповнення сайту під ключ

Замовляйте наповнення сайту під ключ і заощаджуйте свій час!

Наповнення сайту унікальним контентом повинне відбуватися систематично – як мінімум пару раз на тиждень, а самі статті, окрім інформаційної складової, мають бути не просто читабельними й оптимізованими під пошукові системи, але й виглядати досить презентабельно, щоб зацікавити потенційного покупця або замовника послуг. Саме від візуального сприйняття й залежить зацікавленість користувачів у читанні!

Це стосується і розмітки тексту (багаторівневих заголовків, маркірованих і нумерованих списків), і правильно заповнених мета-тегів, доданих в статтю ілюстрацій, графіків і схем, а також усіх пояснень до них, якщо того вимагає ситуація.

Наповнення сайту під ключ – написання та публікація статей на сайті!

Немає часу не те, що на пошук картинок в статтю та прописування правильних тайтлів і дескріпшенів, але й на написання самих текстів? Кращим рішенням буде знайти копірайтера в Києві, який зможе узяти на себе функції контент-менеджера та сеошника – написати текст, опублікувати його, додати необхідні ілюстрації, прописати до них альт-атрибути, вигадати тямущий title і description й відформатувати текст так, щоб він виглядав стильно й акуратно. Тобто зможе займатися копірайтингом під ключ.

Замовивши наповнення сайту під ключ в нашій студії копірайтингу в Києві, ви забезпечите собі і гідні тексти, і їх правильну публікацію із заповненням усіх необхідних параметрів!

До послугу входять усі необхідні дії:

  • написання унікальних статей згідно ТЗ;
  • додавання ефективних заголовків статей;
  • заповнення мета-тегів tittle і description;
  • додавання в статтю необхідних ілюстрацій, таблиць, схем;
  • заповнення alt-описів до ілюстрацій;
  • додавання перехресних посилань на інші статті й розділи сайту.

Найголовніший плюс наповнення сайту під ключ – це не лише заощадження часу, але й упевненість, що все буде зроблено за правилами пошукових систем, а це означає, що той же Google високо оцінить такий контент і підніме його в пошуковій видачі по Києву!

Вам більше не треба шукати копірайтерів або контент-менеджерів на біржах копірайтингу в Україні й постійно перевіряти якість їх роботи. Комплексне рішення набагато надійніше, а часом і дешевше!

Замовляйте написання і публікацію статей під ключ в студії копірайтингу «Ямбус» в Києві й економте свій час! Наші копірайтери впораються з будь-яким завданням: створення нового сайту й необхідність заповнення усіх його сторінок, систематичне поповнення контенту в ході SEO кампанії, розширення асортименту товарів інтернет-магазину.

Наповнення сайту інформаційними статтями, рекламними текстами, SEO текстами й ефективними описами товарів дозволить досягти високого результату – просунути сайт в пошукових системах і збільшити продажі! А тому, якщо ви хочете, щоб пошукові системи полюбили ваш сайт, а відвідувачі ставали клієнтами, прийшов час замовити комплексне рішення – написання та публікацію статей під ключ!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Чим вигідне наповнення сайту під ключ?
Вирішив замовити наповнення сайту під ключ, ви отримуєте не просто готову статтю - вона автоматично з'являється на вашому сайті з усіма необхідними ілюстраціями, форматуванням, з додаванням мета-даних Title і Description, перехресними посиланнями й за усіма параметрами готова до подальшого просування. Це заощадження часу й гарантія того, що все буде зроблено правильно!