Рекламні тексти

Головний продавець на сайті – це, безумовно, текст. Його можна замовити у будь-якого копірайтера або купити на біржі контенту. Проте найважливіше – щоб такий текст працював, а тому будь-який рекламний текст повинен писатися професійним копірайтером. Та не просто копірайтером, а справжнім інтернет-маркетологом!

Якісний рекламний текст здатний принести прибуток вже завтра. Необхідно лише, щоб написаний він був за усіма правилами.

Основні завдання рекламного тексту – формування позитивного образу бренду та передача читачеві усієї необхідної інформації для ухвалення рішення. Рекламний копірайтинг не повинен містити помилок, подання має бути цікавим, а сам текст зрозумілим для цільової аудиторії й нести в собі яскравий заклик до дії.

Основні вимоги до рекламного тексту:

  • лаконічність і достовірність інформації;
  • унікальна торгова пропозиція (УТП);
  • цікаве подання інформації;
  • висока унікальність тексту;
  • коректне застосування маркетингових моделей.

Досвід роботи в прямих продажах, знання теорії маркетингу й психології, професіоналізм і творчий підхід до копірайтингу дозволяють мені створювати по-справжньому ефективні рекламні тексти!

Рекламні тексти на замовлення – будь-яка тематика та об’єм!

У вас є сайт, який потребує припливу користувачів? Необхідно розкрутити інтернет-магазин і вигадати забійні рекламні оголошення? Хочете розповісти усім про послуги своєї компанії й підняти конверсію продажів? У будь-якому з цих випадків без якісної реклами не обійтися.

Тексти, написані професійним копірайтером, здатні створити позитивний і конкурентоздатний імідж вашої компанії та товару. І яким би не був ваш бюджет на рекламу, сміливо підключайте до робіт студію копірайтингу “Ямбус”. У нас немає обмежень до мінімального бюджету, тобто ви без проблем можете замовити й два рядки, і двісті тисяч знаків. А тому, якщо вам потрібен копірайтер, який добре розбирається в інтернет-продажах, замовляйте рекламні тексти тут!