Рерайт

Найшвидший спосіб наповнити сайт якісним і унікальним контентом – це замовити рерайт вже готових текстів: як написаних іншим копірайтером, так і підглянутих у конкурента.

 • Простий і швидкий спосіб отримати контент для сайту
 • Не треба складати детальне ТЗ
 • Значно дешевше, ніж тексти “з нуля”

Головний плюс рерайту – це його ціна та висока швидкість написання. Такі тексти нічим не відрізняються від першоджерела, але при цьому унікальні в очах будь-якої пошукової системи. Це прекрасний спосіб заощадити та одночасно оновити контент сайту!

Що таке рерайтинг?

Систематичне поповнення сайту статтями надзвичайно важливе для пошукового ранжування. Для інтернет-магазину це критично необхідно! І якщо вам потрібні рекламні тексти, яскраві описи товарів або послуг, але при цьому ви маєте в розпорядженні обмежений бюджет, рерайт готових статей стане ідеальним рішенням!

Рерайт – це переписування вже готового тексту з метою отримання унікального контенту.

Основні методи рерайтингу:

 • Заміна прямої мови на непряму
 • Зміна структури речень
 • Використання синонімів і близьких за значенням слів
 • Перестановка абзаців
 • Використання пасивного стану
 • Зміна внутрішніх заголовків
 • Узагальнення та вільний переказ

Головне завдання рерайтера – якнайкраще, оригінальніше, унікальніше й, головне, цікавіше переписати статтю, не перекручуючи при цьому факти.

На відміну від копірайтингу тут немає місця дописуванню “з голови”, і нічого зайвого райтер вставляти не повинен.

Початковий матеріал переписують з використанням різних прийомів, домагаючись абсолютної унікальності для пошукової системи. Від того, наскільки якісно видозмінено першоджерело, залежить і те, як текст ранжуватиметься по пошукових запитах.

Замовте рерайт і оновіть свій сайт вже сьогодні!

Жодних синонімайзерів! Читабельний текст – це умова того, чи будуть читачі купувати та замовляти товари. Чи не викличе текст у них подив і головне – недовіру.

Правильний рерайт – це не просто унікалізація. Це текст, який чіпляє, інтригує й спонукає до дії!

Перероблені тексти, доповнені потрібними ключами, швидко поповнять ваш сайт, активізують клієнтів і при цьому допоможуть заощадити! Ви можете замовити рерайт з ключами або без, з доповненнями матеріалу або “як є”.


У будь-якому з цих випадків ви отримаєте професійний контент з необхідним вау-эфектом!

Різновиди рерайтингу

Переписування статей можна розділити на два види: простий і глибокий, складніший рерайт, який вже майже-майже копірайтинг.

Простий рерайтинг

Простий рерайтинг статті має на увазі заміну слів в початковому тексті синонімами й близькими за значенням словами. Це робиться для того, щоб пошукові системи стали більш лояльніше відноситися до сторінки, де опублікований такий контент. Простою перестановкою речень, додаванням синонімів і узагальненнями можна добитися унікальності в 60-75 %, що значно знижує ризик санкцій з боку пошукових систем. В той же час простий рерайт не можна назвати якісним вирішенням питання, оскільки в отриманій статті досить легко можна впізнати оригінал.

Глибокий рерайтинг

Більш професіональний підхід до унікалізації текстів на сайті. Глибокий рерайтинг має на увазі повноцінну переробку існуючого тексту й досягає 90-95 % унікальності. Такий підхід дозволяє отримати потрібні тексти, які містять усі ключові ідеї першоджерела.

Часто при глибокому рерайті використовується не один, а відразу декілька першоджерел, що ще більше унікалізує текст в очах пошукових систем. Цей вид рерайтингу практично нічим не відрізняється від авторських статей, адже різниця тут лише в тому, що замість написання статті зі своєю думкою рерайтер просто компілює матеріал.

Рерайт – це вигідний спосіб оновити контент!

Додали нову групу товарів або затіваєте реактивацію клієнтів? Замовте рерайт вже перевірених на практиці текстів, що довели свою ефективність!

Знайшли текст, який ідеально підходить до опису саме ваших товарів і послуг, й хочете собі такий же? Замовте його рерайт – і вже через декілька годин він опиниться на вашому сайті!

Витратилися на створення сайту, й не залишається грошей на на написання авторських текстів? Замовте рерайт, адже його ціна на порядок нижча!

Послуги рерайтера будуть корисні у багатьох випадках:

 1. Швидкий старт сайту при невеликому бюджеті.
 2. Унікалізація текстів в картках схожих товарів.
 3. Боротьба з нечесними вебмайстрами, що копіюють контент.
 4. Тиражування контенту для просування.
 5. Зміна стилістики існуючого тексту.
 6. Перетворення великого й складного тексту на простіший і більш читабельний.
 7. Потрібен великий об’єм унікальних текстів в стислі терміни.

Професійний рерайт нічим не поступається оригіналу. І якщо нові статті вимагають ретельного опрацювання цільової аудиторії, аналізу й підбору ключів, то рерайт вже готового тексту позбавить від цієї необхідності, на порядок знизивши ціну за кілознак.

При рерайтингу змінюється лише подання тексту, а й його зміст, основні моменти, ключі та тематика залишаються незайманими. Це написання текстів, ґрунтоване на глибокій переробці, зміні й унікалізації, здатне працювати не гірше за авторську статтю!

ВАРТІСТЬ РЕРАЙТИНГУ

Завдяки тому, що написання рерайту набагато простіше, вартість послуг тут вигідніша. Пишуться такі тексти швидко – переробка однієї статті може зайняти лише годину. Тобто клієнт отримує замовлення в максимально стислі терміни, оскільки авторові не доводиться витрачати час на пошук джерел, продумувати подання матеріалу й структуру статті.

Скільки коштує рерайт? Ціна на переписування тексту завжди визначається після надання першоджерел і визначення об’єму початкового тексту й інших його особливостей. При цьому вартість рерайту завжди вигідна!

Замовити рерайт – це правильне рішення!

Визначити ціну рерайту й отримати поради щодо наповнення сайту статтями ви можете, зателефонувавши нам за номером +38 (063) 401-25-99, +38 (066) 993-56-93 або написавши лист на електронну пошту glavred@yambus.com.ua.

Давайте працювати!