Що таке рерайтинг

Це переписування вже готових текстів, статей, курсових, дипломів та інших наукових робіт, їх видозміна з метою отримання унікального тексту, який пошукові системи не будуть вважати плагіатом. Послуги рерайтингу – це швидкий та недорогий спосіб отримати унікальнйи контент при обмеженому бюджеті, а також у разі, коли немає можливості готувати повноцінне ТЗ – виконавець отримує посилання на текст і робить рерайт.

Ціна рерайтингу

Приблизна вартість рерайту тексту обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

65грн
Рерайт з одного першоджерела

 • аналіз тексту, формування структури;
 • видозміна подачі, стилістики, обсягу;
 • унікалізація тексту.

Розширений

85грн
Компіляція та рерайт з декількох першоджерел

 • компілювання формування структури тексту;
 • видозміна подачі, стилістики, обсягу;
 • унікалізація тексту.

Оптимізований

400грн
Рерайт та SEO оптимізація тексту

 • аналіз тексту, формування структури;
 • видозміна подачі, стилістики, обсягу;
 • унікалізація тексту;
 • аналіз пошукової видачі;
 • збір семантичного ядра;
 • адаптація тексту під пошукові системи.

 


Рерайт текстів

Які завдання вирішує


Це найшвидший та найдешевший спосіб наповнити сайт контентом або отримати оригінальну наукову роботу. По якості рерайтинг практично нічим не відрізняються від тексту-першоджерела, але при цьому є унікальним для будь-якої пошукової системи чи сервісу перевірки на плагіат.

Збереження бюджету
Збереження бюджету
Ціна послуг рерайтингу робить цей спосіб наповнення сайту більш вигідним.

Швидкий старт
Швидкий старт
Можливість в стислий термін отримати необхідку кількість унікальних текстів.

Просте ТЗ
Просте ТЗ
Немає необхідності готувати техзавдання – достатньо посилання на першоджерело.

Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
Унікальні тексти з ключами покращують ранжування сайту по пошукових запитах.


 

Що входить в послуги рерайтингу

Головне завдання рерайту тексту — оригінально та унікально переписати все іншими словами, не спотворюючи при цьому факти. На відміну від копірайтингу, тут не треба нічого вигадувати: потрібно просто видозмінити інформацію.

В нашій студії можна замовити будь-які види рерайту!

Простий рерайтинг

Цей вид рерайту тексту передбачає заміну слів синонімами та близькими за значенням, перестановку місцями речень та абзаців. Подібним шляхом можна досягти унікальності в 60-75%. Разом з тим простий рерайт не можна назвати ефективним рішенням, оскільки тут досить легко взнається оригінал. Для наукових робіт такий рерайт не підходить.

Глибокий рерайтинг

Більш професійний підхід до унікалізації текстів – комерційних та наукових. Глибокий рерайтинг має на увазі повноцінну переробку існуючого тексту й дає 90-95% унікальності. Такий підхід до послуг рерайту дозволяє отримати потрібні тексти та наукові роботи з високим ступенем оригінальності.

Рерайтинг-компіляція

Це робота з декількома першоджерелами, направлена на отримання одного кінцевого тексту. Така робота багато в чому нагадує копірайтинг, але вимагає вміння узагальнювати, виділяти головне, скорочувати або, навпаки, розширювати інформацію.

Рерайтинг та дописування

Це найбільш правильний підхід до отримання унікальних текстів за допомогою рерайту. Такий контент може мати різний ступінь запозичення – половину або лише кілька абзаців – й має всі ознаки авторської статті.

Рерайт наукових робіт

Окремий вид послуг рерайтингу, націлений на унікалізацію запозичень з наукових робіт інших авторів. Такий вид рерайту часто замовляють студенти вишів та наукові діячі, адже під час написання курсової роботи, диплому чи дисертації їм неодноразово доводиться звертатися до цитування інших авторів наукових робіт та монографій. Щоб пройти перевірку на плагіат, студентські роботи повинні бути унікальними.

Замовити послуги рерайту доцільно для будь-яких випадків. Рерайтинг може використовуватися для опису товарів та послуг. Це значною мірою спрощує завдання наповнення сайту чи написання курсової роботи.

Вам не потрібно складати технічне завдання рерайтеру, пояснювати тему та розписувати тези — достатньо просто дати посилання на сайт із готовим контентом або надіслати файл з текстом, який треба відрерайтити. Все. Через деякий час ви отримаєте готовий, стопроцентно унікальний текст.

Поширені питання

1Чим рерайт відрізняється від копірайту?
Рерайт – це унікалізація вже готового тексту, а копірайт – його написання з нуля. Тобто у разі рерайтингу відбувається видозміна тексту (змінюється структура речень, перестановка абзаців місцями, використовуються синоніми та близькі за значенням слова, може навіть змінюватись стилістика), а при копірайтингу стаття пишеться з нуля.
2Яка ціна на послуги рерайту в Україні?
Вартість рерайту тексту обсягом 1000 знаків може бути різною. Все залежить від потрібного відсотка унікальності, тематики (наприклад, робити рерайт наукової роботи, диплома або курсової на фінансову, будівельну пбо медичну тему значно складніше, ніж переписувати статтю про туризм чи моду) та інших особливостей. В будь-якому разі у нас замовит ипослуги рерайту буде найвигідніше в Україні!
3Яким сервісом ви перевіряєте унікальність рерайту?
Все залежить від вимог замовника. Унікальність звичайних істатей та текстів на сайт ми перевіряємо за допомогою eTXT (Antiplagitarism), Text.ru (Antiplagiat) чи Advego, а наукові роботи, курсові та дипломи за допомогою Unicheck та StrikePlagitarism. При необхідності ми можемо використовувати інші сервіси перевірки плагіату.
4Де замовити послуги рерайту тексту?
В Україні існує безліч бірж рерайтингу, проте замовляти там послуги унікалізації тексту не завжди зручно – потрібно чекати на відповідь рерайтера та ще й додатково платити комісію сервісу. Ось чому замовити рерайтинг найвигідніше та найзручніше буде в студії Ямбус в Києві – недорого, швидко та з гарантією якості!

Основні методи рерайтингу

Послуги рерайту текстів можуть здійснюватися різними методами:

 • заміна прямої мови на непряму;
 • зміна структури речень;
 • використання синонімів та близьких за значенням слів;
 • перестановка абзаців місцями;
 • використання пасивного стану;
 • узагальнення та вільний переказ.

Текст-першоджерело рерайтер переписує з використанням різних прийомів, досягаючи необхідного рівня унікальності. Послуги рерайтера будуть корисні у багатьох випадках: унікалізація опису товарів для інтернет-магазину, боротьба з конкурентами, які копіюють контент, тиражування статей, зміна стилістики існуючого тексту, перетворення великого та занадто складного тексту на більш простий і читабельний. Це може бути рерайт курсових робіт, рефератів та дипломів, коли немає часу унікалізувати все самостійно.

Послуги рерайту текстів – якісний та цікавий контент

Якісний рерайт тексту – це не просто унікальність. Це контент, який не містить води, помилок та незрозумілих конструкцій, що часто трапляється, якщо не замовляти послуги рерайтингу, а унікалізувати тексти за допомогою синонімайзерів. Краще так не робити.

Додали на сайт нову групу товарів та хочете відмежуватися від конкурентів? Послуги рерайту – це відмінний спосіб зробити описи продукції більш оригінальними! Знайшли текст, який ідеально підходить до опису саме ваших товарів та послуг, і хочете собі такий само, але унікальний? Замовте рерайт! Чи, можливо, витратилися на створення сайту, й не лишається грошей на написання авторських текстів? Замовляйте послуги рерайту, адже вартість таких текстів значно нижча!

Професійний рерайт нічим не поступається авторській статті, і якщо нові тексти вимагають ретельного опрацювання цільової аудиторії, аналізу та підбору семантичного ядра, то послуга рерайту в студії Ямбус в Києві позбавлять цієї необхідності, на порядок знизивши бюджет.

При рерайтингу змінюється лише подача тексту, але зміст, основні посили і тематика залишаються недоторканими. Це унікалізація статей, курсових та дипломів, заснована на глибокій переробці структури тексту, що дозволяє пройти навіть прискіпливу перевірку на плагіат.

Чому замовити рерайт у нас найвигідніше

Студія Ямбус у Києві – це  найкраще місце, де можна замовити рерайт курсової роботи, диплому, реферату та текстів для сайту. Завдяки тому, що робити рерайт тексту набагато простіше, ніж писати його з нуля, це стає вигідним рішенням отримання унікального контенту.

Спираючись на багаторічний досвід, фахівці нашої команди доведуть унікальність тексту до 100% й зроблять так, щоб він пройшов антиплагіат.

Жодних синонімайзерів! Ми робимо рерайт курсових та інших наукових праць вручну, завдяки чому вони виходять читабельними, цікавими та не містять помилок. Це правильне рішення, коли часу замало, бюджет обмежений, а результат потрібен уже завтра! Не гайте часу! В наший студії ви можете замовити послуги рерайту текстів, статей, курсових, дипломів, рефератів, опису товарів для інтернет магазину та інших видів текстового контенту.

Вирішив замовити послуги рерайту, ви отримуєте унікальний текст з необхідним вау-ефектом! Тож чекаємо на заявку!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Збір ефективних ключових запитів під кожну сторінку, що просувається, для залучення цільової аудиторії.
01

Збір семантичного ядра

Збір ефективних ключових запитів під кожну сторінку, що просувається, для залучення цільової аудиторії.
750 грн
 
Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
02

Редагування тексту

Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
25 грн
 
Потужний текст, який привертає увагу, мотивує та продає
03

Текст на головну сторінку сайту

Потужний текст, який привертає увагу, мотивує та продає
150 грн