Найшвидший та найдешевший спосіб наповнити сайт – замовити рерайт уже готових текстів, написаних іншим автором або підглянутих у конкурента.

В цьому випадку не треба складати технічне завдання (ТЗ), пояснювати тему й розписувати тези – досить дати посилання на сайт з готовим текстом і замовити його рерайт!

Головний плюс рерайту – це його ціна і висока швидкість написання. Рерайтинг практично нічим не відрізняється від першоджерела, але при цьому унікальний для будь-якої пошукової системи. Це прекрасний спосіб заощадити та одночасно із цим оновити контент!

Що таке рерайтинг?

Це переписування уже готових статей, їх видозміна з метою отримання унікального контенту. Систематичне поповнення сайту текстовим контентом надзвичайно важливе для пошукового ранжирування. Для інтернет-магазину це критично необхідно! І якщо вам потрібні рекламні тексти, яскраві описи товарів або послуг, але при цьому ви маєте в розпорядженні обмежений бюджет, замовлення рерайту готових статей стане ідеальним рішенням ситуації!

Послуги рерайту дозволять заощадити, але при цьому отримати усі необхідні тексти!

Основні методи рерайтингу

Уникализация текстів відбувається різними методами:

 • Заміна прямої мови на непряму
 • Зміна структури речень
 • Використання синонімів і близьких за значенням слів
 • Перестановка абзаців місцями
 • Використання пасивного стану
 • Зміна внутрішніх заголовків
 • Узагальнення й вільний переказ

Головне завдання рерайтера – якнайкраще, оригинальніше, унікальніше та, головне, цікавіше переписати статтю, не перекручуючи при цьому факти.

На відміну від копірайтингу тут немає місця дописуванню «з голови», й нічого зайвого райтер вставляти не повинен. Це такий самий текст, але написаний трохи по-іншому.

Першоджерело рерайтер переписує з використанням різних прийомів, домагаючись абсолютної унікальності для пошукової системи. Від того, наскільки якісно видозмінено такий текст, залежить і те, як рерайт ранжируватиметься по пошукових запитах в Києві і Україні.

Замовте рерайт і оновіть свій сайт вже сьогодні!

рерайт текстів у КиєвіЖодних синонімайзерів! Читабельний текст – це умова того, чи будуть потенційні клієнти купувати та замовляти товари. Чи не викличе текст у них подив, а найголовніше – недовіри.

Правильний рерайт – це не просто унікалізація. Це текст, який чіпляє, інтригує та спонукає до дії!

Перероблені рерайтером тексти, доповнені потрібними ключами, швидко поповнять ваш сайт, активізують клієнтів і при цьому допоможуть заощадити! Ви можете замовити рерайт з ключами або без, з доповненнями матеріалу або «як є». У будь-якому з цих випадків ви отримаєте професійний контент з необхідним вау-эффектом!

Види рерайтингу

Переписування статей можна розділити на два види: простий і глибокий – складніший рерайт, який має усі ознаки авторської статті.

Простий рерайтинг

Простий рерайтинг статті має на увазі заміну слів в початковому тексті синонімами та близькими за значенням словами. Це робиться для того, щоб пошукові системи в Києві та Україні більш лояльніше відносилися до сторінки. Простою перестановкою речень, додаванням синонімів і узагальнень можна добитися унікальності в 60-75%, що значно знизить ризик санкцій пошукових систем. В той же час простий рерайт не можна назвати якісним вирішенням питання, оскільки в отриманій статті досить легко пізнається оригінал.

Глибокий рерайтинг

Більш професіональний підхід до унікалізації текстів. Глибокий рерайтинг має на увазі повноцінну переробку існуючого тексту й досягає 90-95% унікальності. Такий підхід дозволяє отримати потрібні тексти, які містять усі ключові ідеї першоджерела.

Часто при глибокому рерайті в Києві використовується не один, а відразу декілька першоджерел, що ще більш уникалізує текст в очах пошукових систем. Цей вид рерайтингу практично нічим не відрізняється роботи копірайтера, адже різниця тут лише в тому, що замість написання статті зі своєю думкою рерайтер просто компілює матеріал.

Рерайт – це вигідний спосіб оновити контент на сайті!

Додали нову групу товарів або затіваєте реактивацію клієнтів? Замовте рерайт уже перевірених на практиці статей, що довели свою ефективність!

Знайшли текст, який ідеально підходить до опису ваших товарів і послуг, і хочете собі такий самий? Замовте його рерайт – і вже через декілька годин він з’явиться на вашому сайті!

Витратилися на створення сайту, та не залишається грошей на написання авторських текстів? Замовте рерайт в Києві, адже його ціна на порядок нижча!

Послуги рерайтера будуть корисні у багатьох випадках:

 1. Швидкий старт сайту при невеликому бюджеті.
 2. Унікалізація текстів в картках схожих товарів.
 3. Боротьба конкурентами, що копіюють (крадуть) контент.
 4. Тиражування статей для просування.
 5. Зміна стилістики існуючого тексту.
 6. Перетворення великого та складного тексту на простіший і читабельний.
 7. Потрібен великий об’єм унікальних текстів в стислі терміни.

Професійний рерайт нічим не поступається авторській статті. І якщо нові тексти вимагають ретельного опрацювання цільової аудиторії, аналізу та підбору семантичного ядра (ключів), то послуга рерайту вже готового тексту позбавить від цієї необхідності, на порядок знизивши ціну за тисячу знаків.

При рерайтингу змінюється лише подання тексту, а його зміст, основні посилання, ключі та тематика залишаються незайманими. Це написання текстів, ґрунтоване на глибокій переробці, зміні й унікалізації, здатне працювати не гірше за авторську статтю!

Скільки коштує рерайтинг

Завдяки тому, що написання рерайту набагато простіше, вартість послуг рерайтингу вигідніша. Пишуться такі тексти швидко – переробка однієї статті займає лічені години. Тобто, вирішив замовити послуги рерайту в Києві, ви отримуєте готовий для публікації текст того ж дня, оскільки рерайтеру не треба витрачати час на пошук джерел, придумувати подання та обмірковувати структуру статті.

Скільки коштує рерайт в Києві і Україні? Ціна на переписування тексту іншими словами визначається після надання першоджерела й визначення об’єму першоджерела. По-друге, на вартість рерайту впливають додаткові умови – наприклад, необхідність додавання ключів або написання тексту на основі двох першоджерел, тобто компіляція.

У будь-якому випадку послуги рерайтингу вигідніші. Це правильне рішення, коли часу мало, а бюджет обмежений.

Не витрачайте час! Ви вже знайшли ідеального автора для рерайту статей! Давайте працювати!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Чим рерайт відрізняється від копірайту?
Рерайт - це унікалізація вже готового тексту тексту так, щоб його смислове навантаження залишилося незмінним, але при цьому він явно відрізнявся. При рерайті зиінюється структура речень, відбувається перестановка абзаців місцями, використовуються синоніми й близькі за значенням слова, може трохи мінятися стилістика тексту. Копірайтинг же має на меті написання статті з нуля.