Що таке інтернет-магазин

Це майданчик автоматизованого продажу товарів в онлайн-режимі без необхідності відвідування фізичного магазину. Інтернет-магазин дає користувачам можливість здійснювати покупки в будь-який зручний час, обирати товари, оформляти доставку та сплачувати покупки через інтернет-банкінг. Розробка інтернет-магазину – це зручний спосіб розширити доступність товарів для споживачів. Створення такого сайту зазвичай відбувається на спеціалізованих CMS – Opencart, Okay та інших.

Ціна розробки інтернет-магазину

Точна вартість створення інтернет-магазину розраховується в індивідуальному порядку та згідно технічного завдання.

Міні

12000грн
Підходить для окремого товару або однієї категорії товарів, має лендінгову структуру та простий, мінімалістичний дизайн.

 • Розробка унікального дизайну
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої

Стандартний

16000грн
Для велокої кількості товарів з відповідними категоріями, фільтрами та кабінетом покупця. Дизайн в межах стандартного.

 • Розробка унікального дизайну
 • Формування структури та функціоналу
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої
 • Підключення сервісів оплати/доставки

Особливий

25000грн
Для унікальних проектів з особливим функціоналом та відмінністю від конкурентів. Такий магазин дає можливість вигодно представити бренд та покращити імідж.

 • Розробка преміального дизайну
 • Формування структури та функціоналу
 • Наповнення контентом
 • Імпорт/парсинг товарів
 • Адаптація під мобільні пристрої
 • Підключення нестандартних сервісів оплати/доставки
 • Інтеграція з CRM та іншими сервісами

 


Інтернет-магазин

Які завдання вирішує


Створення інтернет-магазину дає можливість торгувати по всьому світу, продавати товари в будь-який час та спрощувати взвємодію із покупцями. Це зменшення витрат на оренду торгових площ і утримання торгових точок, автоматизація продажів і покращення видимості бренду в інтернеті.

Збільшення обсягу продажів
Збільшення обсягу продажів
Купувати онлайн зручно та просто, це можливість випередити конкурентів.

Розширення ринку збуту
Розширення ринку збуту
Можливість вести комерційну діяльність в Україні та за її межами, без прив’язки до локації.

Продажі 24/7
Продажі 24/7
Цілодобові продажі замість стандартного режиму з 9:00 до 18:00 значно підвищують прибуток.

Скорочення витрат
Скорочення витрат
Дає можливість позбутися витрат на оренду приміщення, оплату комунальних платежів та зарплатню консультантів.


 

Що входить в послуги розробки інтернет-магазину

Етапи розробки інтернет-магазину відрізняються в залежності від кожного проекту – особливостей технічного завдання, обраної CMS, дизайну та функціоналу. Ми детально прописуємо план робіт, підходимо до розробки комплексно та з урахуванням усіх побажань клієнта. Зазвичай розробка онлайн магазину включає наступні пункти:

Визначення цілей

Спочатку ми узгоджуємо технічне завдання, встановлюємо терміни створення сайту та прораховуємо бюджет. Або ж відштовхуємося від конкретного встановленого бюджету.

Аналіз ніші

Для успішної роботи магазину необхідно знати свою аудиторію та конкурентів. Це дає можливість створити інтернет-магазин з унікальною торгівельною пропозицією. Ми занурюємося в тематику, аналізуємо ринок, цільову аудиторію та суперників.

Формування технічного завдання

Складання ТЗ, що включає усі необхідні для магазину функції. Найвідповідальніший етап, адже програмісти повинні передбачити усі моменти роботи сайту.

Розробка дизайну

Це етап креативу. Ми розробляємо дизайн інтернет-магазину, витримуючи правила юзабіліті, формуємо посадкові й типові сторінки. Треба продумати структуру, навігацію та рівні вкладеності, щоб вони були максимально зручними та зрозумілими користувачам. цей етап передбачає створення дизайн-макету.

Програмування та верстка

Сюди входить backend та frontend розробка на обраній CMS або кастомному рушію, якщо цього вимагає функціонал. Адаптивна, кросбраузерна  верстка під пристрої з різною діагоналлю дозволяє створити якісний інтернет-магазин для будь-якої аудиторії.

Підключення сторонніх сервісів

ERP, CRM, сервіси оплати та доставки.

Наповнення контентом

наповнення сторінок сайту наданою інформацією або написання усіх текстів нашими копірайтерами.

Технічна та SEO оптимізація

Оптимізуємо код та тексти на цільових сторінках магазину під вимоги пошукових систем.

Запуск та тестування

Завершальні дії з розробки інтернет-магазину включають його перенесення з тестового на робочий хостинг, тестування роботи, багфікс, кінцеві налаштування та запуск. Ми також навчаємо, як управляти адмінкою, додавати товари та керувати замовленнями.

Технічна підтримка

Супровід протягом узгодженого терміну, консультації щодо роботи сайту та його подальшого розвитку.

Реклама

Це зовнішнє просування інтернет-магазину: контенстна та банерна реклама на сайтах-партнерах Google, реклама в соціальних мережах Facebook та Instagram, лінкбілдинг та краудмаркетинг.

Покупки в онлайн-режимі зручні та швидкі. Інтернет-магазини популярні в усьому світі, і Україна – не виключення: статистичні дані свідчать про постійне зростання ринку онлайн-торгівлі, а це означає, що даний напрямок буде лише нарощувати оберти.

Ми допоможемо створити інтернет-магазин з нуля, налаштувати його роботу, наповнити товарами й оптимізувати під регіональний та загальноукраїнський пошук. Пропонуємо послугу розробки магазину під ключ, інформаційний супровід на кожному етапі співпраці й гарантуємо, що ваш онлайн-майданчик почне здійснювати продажі з першого ж дня роботи!

Також в послугу розробки інтернет-магазину входить консультування з приводу функціоналу та модулів. Наприклад, інколи доцільний пошук товарів, інколи – супутні та схожі товари. В інших випадках логічно додати дисконтну програму, впровадити інтеграцію платіжних систем та криптогаманця, можливість імпорту-експорту товарів та управління цінами (знижки та акції).

Ми розробимо інтернет-магазин з усіма потрібними інструментами – рейтингами та відгуками про товари, особистим кабінетом та історією покупок. Додамо мікророзмітку, багатомовність і мультивалютність, зробимо SEO оптимізацію, інтегруємо соц. мережі та інші корисні функції, а в адмінку виведемо потрібні інструменти аналітики. Ось чому рішення замовити розробку інтернет-магазину в студії Ямбус дійсно вигідне, адже ми підходимо до завдання комплексно та індивідуально, а розроблений нами онлайн-майданчик дозволяє отримати максимальний ефект!

Поширені питання

1Скільки в середньому коштує розробка інтернет-магазину?
Ціна розробки інтернет-магазину в Україні залежить від технічного завдання, тобто усіх особливостей проекту: ніші, функціоналу й багатьох ін. факторів. Сучасні інструменти дозволяють нам розробити онлайн-магазин з нуля або використати готові шаблонні рішення – вартість розробки тут буде відрізнятися. Надішліть нам свої побажання – і ми розрахуємо ціну розробки саме вашого проекту.
2На чому розробити інтернет-магазин?
Створити інтернет-магазин можна за допомогою різних CMS, проте найкращими варіантами для магазину вважаються ОkayCMS та OpenCart. Такі рушії мають увесь необхідний функціонал та створені саме для e-commerce.
3Скільки часу займає створення інтернет-магазину
Розробка інтернет-магазину може вимагати різну кількість часу – залежно від складності технічного завдання. Наша команда проводить розробку у кілька етапів, оскільки для успіху потрібен комплексний підхід. Для цього ми збираємо дані про конкурентів та цільову аудиторію, щоб краще зрозуміти потреби та поведінку клієнтів й розробити правильний сайт з гарним юзабіліті. Далі відбувається розробка дизайну, фронтенд і бекенд програмування. В середньому терміни розробки складають 1,5 до 3 місяців, в залежності від особливостей ТЗ.
4Де замовити розробку інтернет-магазину?
Вигідніше за все замовити послуги розробки інтернет-магазину можна в студії Ямбус в Києві. Ми маємо великий досвід у створенні сайтів для e-commerce, використовуємо сучасні інструменти, CMS та фреймворки, а також власні рушії та модулі. Створюємо сайти під ключ: від вивчення ніші до запуску магазину.
5Що краще - інтернет-магазин, каталог ачи бо Landing Page?
Кожен онлайн-бізнес уникальний, а тому вимагає різних типів майданчиків для продажу товарів. Загалом вибір між каталогом. магазином та лендінгом залежить від кількості товарів та особливостей їх реалізації (одноразовий, сезонний чи постійний). Для невеликої кількості товарів можна зробити лендінг, якщо товари йдуть під замовлення, варто обрати каталог, а якщо категорій товарів багато, краще замовити розробку повноцінного інтернет-магазину.
 

Студія Ямбус – послуги розробки інтернет-магазину

Ми працюємо з гарантією результату, та головне – повністю прозоро, пропонуємо сервіс і високу технологічність, створюємо креативний, продажний дизайн, який обов’язково зацікавить покупців.

Необхідна конфіденційність і угода про нерозголошення? Без проблем. Офіційний договір з оплатою послуг розробки інтернет-магазину на рахунок? Без питань. Ми надаємо повну звітність про виконану роботу тай завжди відкриті до пропозицій. Чого ми НЕ робимо – так це не марнуємо ваші кошти і час, не завищуємо вартість та не лишаємо без супроводу і техпідтримки. Переважна більшість клієнтів залишаються з нами та замовляють інші послуги.

Ми реалізували десятки веб-проектів, використовуючи різноманітні CMS та фреймворки. Розробляємо та просуваємо власні модулі та плагіни для магазинів. Ми завжди орієнтуємося на цільову аудиторію, стандарти та правила пошукової системи Google, створюючи інтернет-магазини з високою швидкістю завантаження, зручною навігацією, системою фільтрів та максимально дієвою торгівельною пропозицією! В будь-якому разі розробити інтернет-магазин набагато дешевше, ніж відкривати його в оффлайн, постійно сплачувати оренду та зарплатню продавцям-консультантам. Власник віртуального торгівельного майданчика може з легкістю конкурувати з цілими ТРЦ, магазинами та бутіками!

Ми автоматизуємо ваш бізнес, синхронізуємо роботу сайту з CRM, 1С та системами платежів, підключимо та налагодимо статистику і аналітику. Та головне – дамо можливість зберегти час і нерви на організацію роботи, адже все зробимо від початку до кінця, під ключ та без турбот.

Плануєте відкрити бізнес в мережі? Без якісного сайту тут не обійтися! Ми проведемо маркетингові дослідження в ніші й докладно проконсультуємо по кожному моменту створення сайту магазину, самі сформуємо технічне завдання, узгодимо його та запропонуємо сучасний дизайн, здатний зробити ваш онлайн-майданчик з продажу товарів помітним та цікавим.

Створення онлайн магазину – невід’ємний елемент бізнесу для ритейлерів та  виробників! Сайт E-Commerce розширює можливості бренду й спрошує бізнес-процеси. Крім цього, поліпшується комунікація з клієнтами, спрощується виконання робочих задач, а компанія підвищує свій імідж. Сьогодні бізнес діджиталізується, тому рекомендуємо йти в ногу з часом та замовляти сучасний інтернет-магазин з унікальним дизайном та функціоналом!

Головна перевага розробки сайту інтернет-магазину в нашій студії – це не тільки вигідна ціна послуг програміста, але й можливість отримати кросплатфоренний та кросбраузерний інструмент для продажу. Це безперебійна робота бізнесу в режимі 24/7, інтеграція з ERP для зручності обліку, покращення конверсій, інтерактивний дизайн UI/UX, якісна SEO оптимізація та економія бюджету на просування до 70%.

Дуже важливо, щоб інтернет-магазин був зручним на мобільних пристроях, адже основна частина людей використовують для пошуку товарів смартфони та планшети. Принцип Mobile First означає, що сайт повинен бути оптимізований не лише під ПК, а й під мобільні девайси. Це гарний знак для Google, який здатен в рази збільшити трафік на сайт.

Висока швидкість завантаження дозволяє скоротити відсоток відмов і підвищити позиції по пошуковим запитам. Для сучасного покупця важлива можливість обрати товар і зробити замовлення за лічені секунди. Сторінки, що довго завантажуються, дратують користувачів, тож швидкий інтернет-магазин – це ще одна умова.

Адаптивний інтернет-магазин від студії Ямбус – це авторський, унікальний дизайн, вигідна ціна та використання сучасних технологій розробки! У нас можна замовити інтернет-магазин під ключ – від розробки дизайн-макету до програмування, верстки, наповнення товарами та реклами! Тож чекаємо на дзвінок!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3
 

Може бути

Корисним

 
Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
01

Редагування тексту

Вичитка та редагування текстів, виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
25 грн
 
Спеціалізовані тексти на технічну тему, інструкції та керівництва до дії, опис техніки, устаткування і пристроїв
02

Технічний копірайтинг

Спеціалізовані тексти на технічну тему, інструкції та керівництва до дії, опис техніки, устаткування і пристроїв
150 грн
 
Потужний текст, який привертає увагу, мотивує та продає
03

Текст на головну сторінку сайту

Потужний текст, який привертає увагу, мотивує та продає
150 грн