Що таке сайт-візитка

Це невеликий веб-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, які містять контактну інформацію та коротку презентацію товарів або послуг. Тут немає каталогу і категорій – тільки найважливіша інформація, ознайомитися з якою можна всього за кілька секунд. Це чудова можливість розширити свій бізнес, збільшити кількість клієнтів і продажів. Це доступ клієнтів до інформації про компанію, її послуги та товари.

Ціна розробки сайту-візитки

Точна вартість створення сайту-візитки розраховується в індивідуальному порядку та згідно технічного завдання.

Економ

15000грн
Мінімалістичний дизайн та функціонал, який підходить для одного товару або послуги та вміщує необхідну інформацію для прийняття рішення.

 • 1 сторінка
 • Форма-заявки
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої

Стандарт

20000грн
Стильний дизайн, зручний функціонал та розширена кількість інформаційних блоків, які добре знайомлять з послугами та товарами й надають клієнту додаткові відомості.

 • 1-3 сторінки
 • Розширений дизайн блоків
 • Створення меню
 • Форма-заявки
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої
 • Базова SEO оптимізація

Бізнес

25000грн
Розширений функціонал зі стильною презентацією товарів або послуг, крутою інфографікою та текстами, зо покращують репутацію бренду та спонукають до співпраці.

 • 1-5 сторінок
 • Розширений дизайн блоків
 • Створення меню
 • Форма-заявки
 • Наповнення контентом
 • Адаптація під мобільні пристрої
 • Мікророзмітка
 • Повна SEO оптимізація
 • Підключення систем аналітики

Сайт-візитка допомагає швидко встановити присутність в Інтернеті, надати покупцям інформацію про бренд або продукт. Сьогодні, коли більшість нашого життя проходить у віртуальній реальності, це навіть не додатковий спосіб просування, а обов’язкове рішення для всіх, хто хоче бути успішним у своїй справі та бізнесі.

 


Сайт-візитка

Які завдання вирішує


Щоб бізнес розвивався та приводив клієнтів, необхідно мати присутність в інтернеті, але одних лише соціальних мереж недостатньо. Для об’єднання розрізнених даних про компанію та ефективної презентації товарів або послуг необхідний повноцінний веб-ресурс – візитка з невеликою кількістю сторінок та компактно представленою інформацією.

Реклама
Реклама
Потужний інструмент інформування.

Поліпшення іміджу
Поліпшення іміджу
Професійний сайт викличе інтерес до товару і бренду.

Комунікація
Комунікація
Налагодження комунікації з клієнтами і партнерами по бізнесу.

Збереження бюджету
Збереження бюджету
Мінімізація витрат на ведення комерційної діяльності.


Що включає сайт-візитка

До основних переваг сайту-візитки відносять невеликі фінансові вкладення та термін розробки: зазвичай це не більше тижня, а у разі мінімалістичного дизайну навіть 1-2 дні.

Найпоширенішим форматом такого сайту є 3 сторінки або ж три інформативні блоки в межах однієї сторінки.

Перший блок – це базова інформація про компанію або товар та унікальна торгова пропозиція, оффер. Найчастіше це стильний баннер або слайдер із супровідним текстом. Завдання цього блоку – знайомство з брендом та напрямком його діяльності або ж презентація товару.

Другий блок – це місце для розміщення більш детальних відомостей: конкретних переваг, характеристик, відмінностей та вигод співпраці. Тут можна додати інфографіку або декілька невеличких абзаців промо-тексту.

Третій блок – це контакти, форма зв’язку або кнопка, натиснувши на яку, клієнт зможе придбати товар чи замовити послугу.

Загалом оформляти сайт-візитку можна у вигляді портфоліо чи презентації – власної або продукції бренду. Якщо ж провести аналогію з реальним життям, то такий сайт виконує роль звичайної візитки – тільки в більш розгорнутій формі. За творчого підходу до дизайну сайта-візитки можна отримати оригінальний рекламний майданчик, який відрізняється простотою сприйняття інформації та високою конверсією.

Поширені питання

1Яка ціна створення сайту-визитки?
Вартість розробки сайту-візитки залежить від складності технічного завдання: кількості сторінок, функціоналу та дизайну. В одному разі це може бути розробка сайту-візитки під ключ, а в іншому - лише верстання вже готового дизайн-макету, тому точна ціна створення розраховується в індивідуальному порядку.
2Які терміни розробки сайту-візитки?
Зважаючи на невелику кількість сторінок та функціонал, створення сайту-візитки відбувається впродовж декількох днів після отримання від замовника усіх необхідних даних, формування та узгодження технічного завдання. На терміни розробки сайту-візитки суттєво впливають додаткові опції.
3Де замовити створення сайту-візитки?
Скористатися послугами розробки сайту-візитки ви можете в студії Ямбус. Ми пропонуємо як шаблонні варіанти, так і створення візитки з унікальним UI/UX дизайном та фкнкціоналорм. Повідомте свої побажання, щоб дізнатися точну вартість - в будь-якому разі вона буде вигідною.

З чого починається розробка сайту-візитки

Створення сайту-візитки розпочинається з формування цілей та завдань. Якщо це візитка для особи, знадобиться фото та інформація, яка розкриє професійну діяльність і особисті сильні сторони, а також контактні дані для зв’язку з користувачами: електронна пошта, телефон, вайбер, телеграм, ватсап та інші месенджери, сторінки в соціальних мережах тощо.

Для розробки сайту-візитки компанії знадобляться фото товарів, відеопрезентація та опис, який буде корисний потенційним клієнтам. Дуже корисною буде інтерактивна карта, що дає змогу одразу орієнтуватися з місцем розташування офісу або підприємства.

В будь-якому разі сайт-візитка – це стислість і лаконічність презентаційного матеріалу, мінімалістичний, але ретельно продуманий дизайн. Розробка сайта-візитки – незалежно від категорії товарів чи сфери діяльності – це можливість розказати про себе та свої послуги.

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Ще більше

Цікавого

 
Підвищення видимості сайту в пошукових системах по потрібних ключових запитах для збільшення відвідуваності й зростання продажу.
01

Пошукова оптимізація (SEO)

Підвищення видимості сайту в пошукових системах по потрібних ключових запитах для збільшення відвідуваності й зростання продажу.
350 грн
 
Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
02

Контекстна реклама (PPC)

Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
5000 грн
 
Яскраві та цікаві пости, націлені на правильну цільову аудиторію – лаконічні, інтригуючі й мотивуючі.
03

Тексти для соціальних мереж

Яскраві та цікаві пости, націлені на правильну цільову аудиторію – лаконічні, інтригуючі й мотивуючі.
50 грн