SEO копірайтинг

Тексти з ключами
Тексти з ключами
Під просування у пошукових системах
Оптимізовані ключами статті покращують ранжирування сторінки по пошукових запитах і значно підвищують трафік на сайт!

Що таке SEO копірайтинг

SEO копірайтинг – це потужний інструмент для покращення видимості сайту по пошукових запитах в Google і Яндекс. Оптимізовані правильними ключами статті дадуть читачеві корисну інформацію, вигідно представлять сайт і позитивно позначаться на відвідуваності.

Ручна аналітика
Ручна аналітика
Ми збираємо ключі, застосовуючи повноцінний аналіз пошукової видачі.

Якісне ядро
Якісне ядро
Збір і кластеризація семантичного ядра.

Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
Оптимізація тексту ключами для кращого ранжирування по запитах.

Прописування мета-даних
Прописування мета-даних
Формування ефективних тегів Title і Description.

Вирішивши замовити SEO копірайтинг, ви вирішуєте одразу декілька питань: покращуєте видимість сторінки по ключових запитах, збільшуєте кількість відвідувань з органіки, підвищуєте число конверсій і піднімете бізнес на новий рівень!

Правильні SEO статті!

Правильні ключі
Якісне семантичне ядро дасть неймовірно потужний ефект.

Відсутність спаму
Ретельно вивірена частота входження кожного ключа зробить текст менш спамним.

Продажне подання
SEO копірайтинг – це тексти, що надихають та продають, мають високу конверсією.

Відмінний PR
Круті SEO статті позитивно позначаться на іміджі бренду.

Пошукова оптимізація (англ. Search Engine Optimization) складається з цілого комплексу заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності сайту за рахунок поліпшення його видимості в пошукових системах. Робота включає як роботу над сайтом в цілому, так і безпосередню оптимізацію розміщених на ньому текстів, тобто виправлення або написання SEO контенту, що вміщує певні ключові слова.

Замовити крутий SEO копірайтинг

Комерційні тексти з високою конверсією
Замовити

Замовити SEO копірайт – означає отримати оптимізовані під потрібні запити тексти, основна мета яких полягає в поліпшенні видимості сайту в пошукових системах. По суті, SEO статті – це рішення відразу двох проблем: наповнення сайту унікальним текстовим контентом і оптимізація сторінки під популярні ключові запити.

Вирішив замовити SEO копірайтинг, ви отримаєте потужний рекламний інструмент! Якщо статті написані в строгій відповідності до семантичного ядра сайту (СЯ), підготовленого після комплексного аналізу пошукової видачі, ефект на змусить себе чекати!

SEO оптимізований контент приводить клієнтів!

Замовивши SEO копірайтинг, ви отримаєте оптимізовані ключами тексти, які краще видно в пошукових системах. На запити користувачів вони виводяться в числі перших, а тому надзвичайно корисні для сайту.

Проте SEO копірайтинг на замовлення – це не просто впровадження в текст десятка ключів. Це особливе подання інформації. В результаті сео статті стають найрезультативнішим способом просування сайту по Києву і Україні.

Якісний SEO копірайт має 6 важливих параметрів:

 • Орієнтація на правильну цільову аудиторію.
 • Цікавий і яскравий оффер.
 • Ретельно підібрані ключові запити.
 • Правильна щільність ключів.
 • Інформативність і користь.
 • Потужний заклик до дії.

Це не просто копірайт з ключами – це адаптація тексту під вимоги пошукових систем і точковий удар по цільовій аудиторії! І хоча SEO копірайт на замовлення пишеться з оглядкою на пошукового робота, проте спрямований він в першу чергу на людей. Саме такі SEO статті ви можете замовити в нашій студії!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Давно пройшли ті часи, коли єдиним підходом до SEO копірайтингу було впровадження в текст псевдомагічних слів – купити, замовити, ціна. Сьогодні SEO оптимізований контент – це в першу чергу корисні, грамотно написані й цікаві для прочитання тексти.

Ключові слова мають бути вписані дуже акуратно, щоб читач їх навіть не помітив. SEO копірайтинг на замовлення – це презентація товару або послуги, своєрідний PR текст, під час прочитання якого формується бажання купити або замовити. Це унікальна комерційна пропозиція, а не просто копірайтинг з ключами! Це робота з цільовою аудиторією і пропозиція, від якої неможливо відмовитися!

Як працює SEO копірайтинг

Умова ефективності оптимізованого ключами тексту – ретельний аналіз пошукової видачі і сайтів конкурентів. Це дозволяє визначити оптимальний об’єм тексту й необхідну щільність ключовиків (відсоток входження ключів і ключових фраз).

Пошукові системи в першу чергу оцінюють якість і релевантність тексту, перевіряючи співвідношення ключів до загального текстового контенту на сторінці. Чим більше буде тематичних ключових фраз, синонімів і близьких за значенням слів, тим більше шансів, що послуги SEO копірайтера в Києві принесуть користь і виведуть сайт в ТОП.

Ось 3 головні критерії, якими повинен відповідати якісний SEO копірайтинг:

 1. Унікальність – відсоток збігів з іншими джерелами в інтернеті. В ідеалі унікальність SEO статті має бути не менше 85 %, інакше вона гірше ранжируватиметься по запитах. Оптимізована стаття, яка не має жодної співпадаючої фрази, вважається абсолютно унікальною.
 2. Заспамленість – це співвідношення повторюваних ключів із загальним об’ємом тексту. До цього параметру не повинні потрапляти звичайні слова, а саме значення не повинне перевищувати 3-5 %. Спамний текст гірше читається й знижується у видачі пошуковими системами.
 3. Вода – присутність у контенті зайвих слів і фраз, а також стоп-слів, що ускладнюють сприйняття інформації, які не несуть жодного смислового навантаження або не відносяться до тематики статті. Чим менше води і більше корисної інформації, тим ефективніше буде SEO копірайт.

SEO – це важливо

Унікальна торгова пропозиція і смачний оффер – це, звичайно, добре, але щоб були продажі, необхідно, щоб на сайт потрапляло якомога більше потенційних клієнтів. Зробити це можна тільки одним способом – змусити пошукову систему краще ранжирувати тексти, щоб на кожен запит користувач переходив саме на ваш сайт.

Тут все просто: хочете в ТОП – оптимізуйте тексти на сайті під популярні пошукові запити!

Замовлення SEO статей – це потужний інструмент впливу на цільову аудиторію. Якщо копірайтер в Києві зробив все правильно, стаття дозволяє добитися вражаючих результатів:

 • збільшення часу, проведеного користувачем на сторінці;
 • здійснення цільової дії;
 • переходи на інші сторінки сайту по внутрішніх посиланнях.

Вирішив замовити SEO копірайтинг в Києві, ви покращите видимість сайту по потрібних ключових запитах і зможете донести до споживачів вигоду своєї комерційної пропозиції! Не варто доручати написання SEO текстів з ключами першому-ліпшому авторові – краще, якщо за це візьметься професійний копірайтер – в цьому випадку тексти не доведеться правити, вичищати помилки й прибирати зайві ключі.

Скільки коштує SEO копірайтинг і з чого складається ця ціна

SEO копірайтинг – це процес написання текстів, оптимізованих під вимоги пошукових систем. Роботи тут значно більше, ніж при написанні звичайної інформаційної статті в блог, а тому й вартість послуг SEO копірайтингу в Києві значно вища.

Ціна на SEO копірайт складається з наступних пунктів: аналіз пошукової видачі, аналіз текстів на сайтах конкурентів з ТОП-10, збір і кластеризація семантичного ядра, формування мета-даних Tittle і Description, заголовків рівня h1–h3 і подальше написання релевантного тексту з потрібною кількістю знаків.

У будь-якому випадку витрати на SEO копірайт – це інвестиція у бізнес, і скупитися тут не варто.

Правильний контент і правильно підібрані ключі дають вражаючий результат!

Ми напишемо на замовлення корисні, цікаві та інформативні SEO статті, які міститимуть усі необхідні ключі, а їх входження в текст буде непомітним навіть для найвимогливішого читача! Такі тексти працюватимуть!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Навіщо потрібен SEO копірайтинг
На відміну від звичайних текстів SEO копірайтинг вміщує необхідні для просування сторінки ключі - вони покращують пошукове ранжирування сайту по комерційних і інформаційних запитах, по них користувачі й знаходитимуть сайт. Дотримуючись вимог пошукових систем, технічно стаття стає правильнішою й на запити виводиться в числі перших. При цьому тематика статей і стилістика написання може бути різною - діловою та літературною, рекламною і популяризаторською. Головну роль тут грають саме ключі.