Що таке SEO копірайтинг

Це написання статей з метою просування сайту в пошукових системах. Search Engine Optimization – це потужний інструмент для покращення видимості сайту по певним ключлвим словам та запитам. Оптимізовані правильними ключами, SEO статті дадуть читачеві не тільки корисну інформацію, але й позитивно позначаться на видимості та ранжуванні в Google. Тобто SEO копірайтинг – це процес створення текстів для сайту з урахуванням пошукового трафіку – конкретних запитів та цільової аудиторії.

Ціна SEO копірайтингу

Точна вартість написання SEO оптимізованих статей розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

150грн
Якщо вже є зібрані ключі або готове технічне завдання від SEO фахівця. Вартість для тексту обсягом 1000 зн. б.п.

Що входить в послугу:

 • Написання SEO статті згідно наданого замовником технічного завдання

Рекомендований

600грн
Майже під ключ: ми готуємо ТЗ і пишемо, а ви самі публікуєте. Вартість для тексту обсягом 3000 зн. б.п.

Що входить в послугу:

 • Аналіз пошукової видачі та сайтів конкурентів
 • Складання та сегментація семантичного ядра
 • Формування мета-даних ttile, description, h1
 • Підготовка ТЗ для копірайтера
 • Написання статті

Під ключ

1000грн
Підходить, якщо SEO стаття потрібна під ключ: аналіз, написання та публікація на сайті з додаванням усіх необхідних тегів. Вартість для тексту обсягом 3000 зн. б.п.

Що входить в послугу:

 • Аналіз пошукової видачі та сайтів конкурентів
 • Складання та сегментація семантичного ядра
 • Формування мета-даних ttile, description, h1
 • Підготовка ТЗ для копірайтера
 • Додавання мікророзмітки
 • Написання статті
 • Публікація на сайті
 • Підготовка та оптимізація зображень

SEO копірайтинг – це тексти, що надихають та продають, тобто мають високу конверсією. В цілому ж написання сео оптимізованої статті складається з цілого комплексу заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності сайту за рахунок поліпшення його видимості в пошукових системах. Робота включає аналіз ніші та конкурентів, складання семантичного ядра для майбутнього тексту, сегментацію та відсів непотрібних ключовиків, і лише потім – саме написання SEO тексту.

 


SEO копірайтинг

Які завдання вирішує


Якісний SEO копірайтинг вирішуєте одразу декілька питань: покращуєте видимість сторінки по ключових запитах, збільшуєте кількість відвідувань з органіки, підвищуєте число конверсій і піднімете бізнес на новий рівень!

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Круті SEO статті позитивно позначаться на іміджі бренду та його впізнанності.

Розширення семантики
Розширення семантики
Додавання в текст правильних ключів дозволяє суттєво покращити видимість по тематичним ключам.

Збільшення органічного трафіку
Збільшення органічного трафіку
Оптимізація тексту ключами покращує ранжування по потрібних пошукових запитах.

Покращення конверсій
Покращення конверсій
Якісні тексти не тільки інформують, але й мотивують на вчинення певної цільової дії.


 

Що входить в послуги SEO копірайтингу

Вирішив замовити SEO копірайтинг в студії Ямбус, ви отримаєте потужний рекламний інструмент! Якщо статті написані в строгій відповідності до семантичного ядра сайту та технічного завдання, підготовленого після комплексного аналізу пошукової видачі та сайтів конкурентів, ефект на змусить себе чекати!

Підготовка ТЗ для SEO тексту виглядає наступним чином:

 • Аналіз товару та ніші
 • Аналіз цільової аудиторії
 • Збір семантичного ядра
 • Прописування мета-даних title, description, h1
 • Написання тексту

Ми збираємо ключі, застосовуючи повноцінний аналіз пошукової видачі. Давно пройшли ті часи, коли єдиним підходом до SEO було впровадження в текст магічних слів – купити, замовити, ціна чи на замовлення.

Сьогодні SEO оптимізований контент – це в першу чергу корисні, грамотно написані та реально цікаві для прочитання тексти. Ключові ж слова мають бути вписані дуже акуратно, щоб читач їх навіть не помітив.

SEO копірайтинг на замовлення – це презентація товару або послуги, своєрідний PR текст, під час прочитання якого формується саме бажання купити. Це унікальна комерційна пропозиція, а не просто копірайтинг з ключами! Це робота з цільовою аудиторією і реально корисна та цыкава пропозиція, від якої неможливо відмовитися!

Умова ефективності SEO копірайтингу – ретельний аналіз пошукової видачі, який дозволяє визначити оптимальний об’єм тексту й необхідну щільність ключовиків (кількість входжень). Пошукові системи в першу чергу оцінюють якість і релевантність тексту, перевіряючи співвідношення ключів до загального текстового контенту на сторінці. Чим більше тематичних ключових фраз, синонімів і близьких за значенням слів, тим більше шансів, що послуги SEO копірайтера в Києві принесуть користь і виведуть сайт в топ.

Ось 3 головні критерії, якими повинен відповідати якісний SEO копірайтинг:

Унікальність – відсоток збігів з іншими джерелами в інтернеті. В ідеалі унікальність SEO статті має бути не менше 85 %, інакше вона гірше ранжируватиметься по запитах. Оптимізована стаття, яка не має жодної співпадаючої фрази, вважається абсолютно унікальною.

Заспамленість – це співвідношення повторюваних ключів із загальним об’ємом тексту. До цього параметру не повинні потрапляти звичайні слова, а саме значення не повинне перевищувати 3-5 %. Спамний текст гірше читається й знижується у видачі пошуковими системами.

Вода – присутність у контенті неінформативних слів, які перевантажують текст та ускладнюють сприйняття інформації, які не несуть жодного смислового навантаження. Чим менше води і більше корисної інформації, тим ефективніше буде SEO копірайтинг.

Це не просто копірайтинг з ключами – це адаптація тексту під вимоги пошукових систем і точковий удар по цільовій аудиторії! І хоча SEO копірайтинг на замовлення пишеться з оглядкою на пошукового робота, проте спрямований він в першу чергу на людей, й саме такі SEO статті ви можете замовити в нашій студії!

Поширені питання

1Який ефект дає SEO копірайтинг?
На відміну від звичайних статей SEO копірайтинг вміщує необхідні для просування ключі - вони покращують ранжирування сторінки в органічній видачі та забезпечують збільшення трафіку на сайт.
2Скільки коштує SEO копірайтинг?
Ціна SEO текстів вища. ніж написання звичайних статей, проте й ефект від них набагато помітніший. Вартість складається з наступних пунктів: аналіз пошукової видачі, аналіз текстів на сайтах конкурентів з топ-10, збір семантичного ядра, формування мета-даних Tittle і Description, заголовків рівня h1–h3 і подальше написання тексту потрібного обсягу. У будь-якому випадку витрати на SEO копірайтинг – це справжня інвестиція у бізнес!
3Де замовити SEO копірайтинг?
Скористатися послугами SEO копірайтера ви можете в студії Ямбус - ми напишемо для вас якісні статті з ключами, які забезпечать суттєве збільшення органічного трафіку та зростання конверсій.

Як працює SEO копірайтинг

Оптимізований контент здатен приводити клієнтів! Вирішив замовити SEO копірайтинг, ви отримаєте релевантні тексти, які на запити користувачів виводяться в числі перших, а тому надзвичайно корисні для сайту. Сеошний текст з ключами приваблює пошукових ботів та збільшує трафік на сайт, покращує його позиції в пошукових результатах. Тобто мета SEO копірайтингу – збільшити видимість сайту й залучити якомога більше цільового трафіку.

До того ж сео статті – це потужний інструмент впливу на аудиторію, який дозволяє досягти вражаючих результатів: збільшення часу, проведеного на сторінці, та здійснення цільової дії. А отже SEO копірайтинг на замовлення – це не просто додавання у текст списку високочастотних пошукових запитів. Це особливе подання інформації, яка генерує зацікавлених клієнтів.

Якісний SEO копірайтинг має 6 важливих параметрів: орієнтація на правильну цільову аудиторію, цікавий і яскравий оффер, ретельно підібрані ключові запити, правильна щільність ключів, інформативність і користь, а в кінці – потужний заклик до дії.

Щоб були продажі, необхідно, щоб на сайт потрапляло якомога більше потенційних клієнтів й отримували необхідну інформацію, і саме цю роль і виконує SEO копірайтинг. Замовити SEO статті – означає отримати оптимізовані під потрібні запити тексти, основна мета яких полягає в поліпшенні видимості сайту в пошукових системах. По суті, це рішення відразу трьох питань: наповнення сайту унікальним текстовим контентом, оптимізація сторінки під популярні ключові запити та інформування клієнтів.

Потрапити в ТОП – цілком реально. З нами ви отримаєте робочий, недорогий та по-справжньому надійний канал продажів, який буде довго приносити прибуток вашій компанії! Залишилося лише одне – заповнити заявку та замовити професійний SEO копірайтинг. Правильний контент і правильно підібрані ключі дають вражаючий результат!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

 

Ще більше

Цікавого

 
Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
01

LSI копірайтинг

Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
150 грн
 
Написання текстів українською - статті, описи товарів, рекламні та інформаційні статті українською
02

Копірайтинг українською

Написання текстів українською - статті, описи товарів, рекламні та інформаційні статті українською
85 грн
 
Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
03

Комерційні пропозиції

Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
150 грн