SEO копірайтинг – це надзвичайно потужний інструмент для ефективного просування сайту! Оптимізовані статті на замовлення не лише дадуть читачу корисну інформацію, але й містять унікальні ключові запити, необхідні для покращення ранжирування в пошукових системах Google і Яндекс.

Замовлення SEO копірайтингу забезпечить сайту відразу декілька плюсів:

 • поліпшить видимість сторінки по ключових запитах;
 • збільшить кількість відвідувань з органічного пошуку;
 • підвищить число конверсій.

Замовлення сео статей в Києві підніме бізнес на новий рівень!

Що таке SEO копірайтинг і для чого він потрібен

Замовити SEO копірайт – означає отримати оптимізовані під потрібні запити тексти, основна мета яких полягає в покращенні видимості сайту в пошукових системах. По суті, SEO статті – це рішення відразу двох проблем: наповнення сайту унікальним текстовим контентом і оптимізація сторінки під популярні ключові запити по Києву і Україні. Такі статті пишуться на замовлення копірайтером в строгій відповідності з семантичним ядром сайту (СЯ), підготовленим в результаті аудиту сайту, аналізу пошукової видачі та сайтів конкурентів із ТОП-10.

Пошукова оптимізація (англ. Search Engine Optimization) складається з цілого комплексу заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності сайту за рахунок поліпшення його видимості в пошукових системах по Києву і Україні. Й включає як роботу над сайтом в цілому, так і безпосередню оптимізацію розміщених на ньому текстів, тобто виправлення або написання контенту, що вміщує певні ключові слова.

SEO ОПТИМІЗОВАНИЙ КОНТЕНТ ПРИВОДИТЬ КЛІЄНТІВ!

Відповідь на питання, навіщо потрібний SEO копірайтинг, досить проста: оптимізовані ключами тексти краще видні для пошукових систем і на запити користувачів вони виводяться в числі перших.

SEO копірайт має 6 важливих параметрів:

 1. Орієнтація на правильну цільову аудиторію.
 2. Цікавий і яскравий оффер.
 3. Ретельно підібрані ключові запити.
 4. Правильна щільність ключів.
 5. Інформативність і користь.
 6. Потужний заклик до дії.

Як видно, SEO копірайтинг на замовлення – це не просто додавання в текст десятка ключів (Київ, купити, замовити, на замовлення, акції, знижки й тому подібних). Це особливе подання інформації. У результаті сео статті стають найрезультативнішим способом просування сайту по Києву і Україні, і відноситися до нього як просто до написання унікальних текстів з ключовими словами і фразами не можна – це щось більше.

Робота копірайтера-сеошника полягає в адаптації тексту під вимоги пошукових систем. Але хоча SEO копірайт на замовлення й пишеться з оглядкою на пошукового робота, але спрямований він в першу чергу на людей.

Основні завдання SEO копірайтингу

Давно минули ті часи, коли єдиним підходом до SEO копірайтингу було додавання в текст псевдомагічних слів на кшталт купити, замовити, ціна. Сьогодні сео оптимізований контент – це в першу чергу корисні, грамотно написані й цікаві для користувача тексти.

Ключові слова мають бути вписані акуратно, щоб читач їх навіть не помітив. SEO копірайтинг на замовлення – це презентація товару або послуги, своєрідний PR текст, в ході прочитання якого формується бажання купити або замовити. Це унікальна комерційна пропозиція, а не просто текст із ключами!

SEO копірайтер повинен розуміти цільову аудиторію Києва, прораховувати можливі дії потенційних покупців, уміти складати пропозицію, від якої неможливо відмовитися.

Поведінкові чинники в SEO копірайтингу

Замовлення оптимізованих статей – це потужний інструмент дії, і його роль не обмежується одними лише ключами. Якщо сео копірайтер в Києві зробив усе правильно, стаття дозволить досягти вражаючих результатів:

 • Збільшення часу, проведеного користувачем на сторінці
 • Здійснення цільової дії
 • Переходи на інші сторінки сайту по внутрішніх посиланнях
 • Коментування і репост сторінки в соціальних мережах
 • Повторні заходи на сторінку

Замовлення SEO копірайту – це, без перебільшення, найбільш ефективний і доступний інструмент інтернет-маркетингу в Києві. Якщо до написання таких текстів був залучений професійний автор, вони обов’язково «зачеплять» робота, змусивши його вивести статтю в топ-3, і при цьому дадуть читачеві усю необхідну для ухвалення рішення інформацію. Отримавши завдяки сео копірайтеру усю потрібну інформацію, людина з радістю купить або замовить.

Завдяки правильно підібраним SEO інструментам статтю можна оптимізувати під потрібні пошукові фрази, не погіршивши при цьому читабельність і візуальну складову! Читати таку статтю буде набагато цікавіше!

Як відбувається SEO оптимізація тексту

seo копирайт пример КиївПідходити до замовлення SEO копірайтингу слід відповідально: не раз траплялися випадки, коли після бездумного впровадження ключів сторінка скачувалася у видачі, продажі скорочувалися, а замовлення падали.

Пошукові системи в першу чергу оцінюють якість і релевантність копірайту, перевіряючи співвідношення ключовиків із загальним текстом. Робиться це по певному алгоритму, що аналізує слова і словосполучення – чим більше буде тематичних ключових фраз, синонімів і близьких за значенням слів, тим більше шансів, що праця копірайтера отримає високу робота оцінку й потрапить до ТОП-3 по Києву і Україні.  А тому сео копірайтер повинен ідеально розбиратися в темі й писати дійсно корисні тексти, а не просто прописувати ключовики на кшталт купити, замовити, недорого в Києві й так далі.

Перед написанням SEO тексту завжди має проводитися аналіз. Це правило перетворює копірайт на ефективний інструмент продажу. Щоб добитися ефекту, необхідно визначити оптимальний об’єм контенту (кількість знаків без пробілів), проаналізувати ТОП пошукової видачі, оцінити контент на сайтах конкурентів і підібрати потрібні ключовики, визначити ефективний відсоток їх входження (частотність і щільність).

Ось 4 головні критерії, якими повинен відповідати якісний SEO копірайтинг:

 1. Унікальність – відсоток збігів з іншими джерелами в інтернеті. В ідеалі унікальність статті має бути не менше, ніж 85%. При цьому в якісному авторському копірайті допускається невеликий відсоток цитат (не більше 5–7%). Стаття, яка не має жодної співпадаючої фрази, вважається абсолютно унікальною.
 2. Нудота – використання в статті слів, що часто повторюються, й їх співвідношення із загальним об’ємом тексту. Чим менше цей показник, тим краще сторінка ранжируватиметься по пошукових запитах по Києву і Україні. Виділяють 2 види нудоти: класичну й академічну, значення яких підраховується по-різному.
 3. Заспамленість – це співвідношення ключовиків, що повторюються, із загальним об’ємом копірайту. При написанні SEO тексту в Києві в цей параметр не повинен потрапляти звичайні слова, а саме значення не повинне перевищувати 3–5%.
 4. Вода – присутність в контенті зайвих слів і фраз, а також стоп-слів, що ускладнюють сприйняття інформації, які не несуть жодного смислового навантаження або не відносяться до тематики статті. Норма водності в СЕО тексті складає від 45 до 60%.

Різні сервіси перевірки по-різному визначають унікальність, нудоту, спамність і водність копірайтингу, й їх значення може відрізнятися. Наприклад, водність однієї й тієї ж статті в онлайн-сервісі Advego може складати 64,7%, тоді як перевірка по text.ru виявить лише 13%, а pr-cy.ru/tools лише 6,63%. Головне – вибрати якийсь один сервіс й перевіряти по ньому, а не по усіх відразу.

Скільки коштує SEO копірайтинг в Києві та з чого складається ця ціна

SEO копірайтинг – це процес написання текстів, оптимізованих під вимоги пошукових систем. Роботи тут значно більше, ніж при написанні звичайної інформаційної статті в блог, а тому й вартість послуг SEO копірайтингу в Києві значно вища.

Ціна на SEO копірайт складається з наступних пунктів:

 1. Аналіз пошукової видачі.
 2. Аналіз текстів на сайтах конкурентів з ТОП-10.
 3. Збір і кластеризація семантичного ядра.
 4. Формування мета-даних Tittle і Description.
 5. Формування ефективних заголовків рівня h1– h3.
 6. Написання релевантного тексту з потрібною кількістю знаків.
 7. Додавання ключів у готовий текст.

І хоча існує думка, що сео оптимізовані тексти від звичайного копірайтингу в Києві і Україні нічим, окрім числа входження та щільності ключів, не відрізняються, це не зовсім так. У наявності цілих 7 пунктів, а не 1. Тобто роботи значно більше, що й впливає на підсумкову вартість SEO тексту.

У будь-якому випадку витрати на SEO копірайт – це інвестиція в бізнес, і жаліти тут кожну гривню точно не варто. Правильний контент і правильно підібрані ключі дають вражаючий результат!

Основні помилки SEO копірайтингу

Головна помилка, яку допускають недосвідчені копірайтери в Києві при написанні сео статті – це нерозуміння, для кого вона пишеться. Будь-який текст на сайті призначений передусім для людей, а не для роботів, і підходити до сео оптимізації слід з чітким розумінням цього факту.

Через неправильну орієнтацію на пошукового робота при написанні сео тексту відбувається надмірне вживання ключових слів і фраз. Підвищується нудота документу, відбувається банальний переспам. Текст стає нечитабельним. І якщо раніше, 5–7 років тому, це давало вагомий результат, то зараз, з поліпшенням алгоритму пошукових систем, така практика приносить більше шкоди, ніж користі.

Помилки SEO копірайтингу можуть призвести і до більш серйозних наслідків: наприклад, випаданню статті з топа видачі по Києву і Україні та втрати органічного трафіку, а тому написанням сео оптимізованого контенту повинен займатися виключно професіонал.

Чому SEO – це важливо

Унікальна торгова пропозиція і смачний оффер – це, звичайно, добре, але щоб були продажі, необхідно, щоб на сайт потрапляло якомога більше потенційних клієнтів. Зробити це можна тільки одним способом – змусити пошукову систему краще ранжирувати тексти, щоб на кожен запит користувач бачив саме ваш сайт.

Тут все просто. Хочете в ТОП – оптимізуйте тексти під популярні пошукові запити.

На першій сторінці видачі по Києву і Україні не знайти ні сайтів з коротенькими рекламними пропозиціями, ні переоптимізованих сторінок, які виглядають так, ніби повернулися з мережевого пекла – такі сайти давно на дні. Усього повинно бути в міру, але –за вимогами пошукових систем.

Вирішив замовити SEO копірайтинг в студії «Ямбус» в Києві, ви підвищите видимість свого сайту по потрібних запитах і зможете донести до споживачів вигоду своєї комерційної пропозиції! Не варто доручати написання сео текстів з ключами першому-ліпшому автору, краще, якщо за це візьметься професійний копірайтер. В цьому випадку тексти не доведеться правити, вичищати помилки й прибирати зайві ключі.

SEO оптимізація вже готових текстів і написання статей з нуля!

Своєчасне наповнення сайту сео статтями з потрібними ключами, створення ефективних посадочних сторінок з чіпляючим оффером – це гарантія поліпшення ранжирування по пошукових запитах.

Послуги SEO копірайтера в Києві піднімуть відвідуваність ресурсу й перетворять потенційних покупців на реальних! Ось чому на кожну звичайну статтю правильним буде замовити хоча б одну сео оптимізовану.

Замовити SEO статті, прорахувати ціну написання і почати повноцінну рекламну кампанію в інтернеті

Ми напишемо корисні, цікаві й інформативні SEO статті, які міститимуть усі необхідні ключі, а їх входження в текст буде непомітним навіть для найвимогливішого читача! Такі тексти працюватимуть!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Найпоширеніші запитання

 • 1Навіщо потрібен SEO копірайтинг
  На відміну від звичайних текстів SEO копірайтинг вміщує необхідні для просування сторінки ключі - вони покращують пошукове ранжирування сайту по комерційних і інформаційних запитах, по них користувачі й знаходитимуть сайт. Дотримуючись вимог пошукових систем, технічно стаття стає правильнішою й на запити виводиться в числі перших. При цьому тематика статей і стилістика написання може бути різною - діловою та літературною, рекламною і популяризаторською. Головну роль тут грають саме ключі.