SEO копірайт

SEO тексти – це щонайпотужніший інструмент для ефективного просування web-сайту. Такі статті не лише несуть корисну інформацію, але й містять в собі унікальні ключові слова, необхідні для поліпшення ранжування.

SEO копірайт – це оптимізовані під пошукові запити статті, основна мета яких – зовнішнє просування сайту в пошукових системах, залучення додаткових користувачів і підвищення конверсії.

SEO оптимізований контент – статті, які приводять клієнтів!

По суті, SEO статті – це рішення відразу двох проблем: наповнення сайту унікальним контентом і оптимізація ресурсу під популярні запити пошукових систем.

SEO контент – без перебільшення, найбільш ефективний і доступний інструмент інтернет-маркетингу. Якщо до написання таких текстів був залучений професійний копірайтер, вони дадуть користувачеві необхідну для ухвалення рішення інформацію і при цьому обов’язково «зачеплять» робота, змусивши його вивести статтю в топ.

SEO копірайтинг вирішує широкий спектр завдань:

  • вихід у топ-10 пошукової видачі;
  • залучення цільової аудиторії;
  • поліпшення конверсії.

Безумовно, ціна на SEO копірайтинг значно вища за звичайні статі, проте й роботи тут більше: аналіз пошукових запитів, впровадження особливої гіпертекстової розмітки й прописування мета-тегів. І хоча існує думка, що сео оптимізовані тексти від звичайного копірайтингу нічим, окрім числа ключовиків, не відрізняються, це зовсім не так. Та й пишуться вони не лише для роботів.

Давно пройшли ті часи, коли єдиним підходом до SEO копірайтингу було впровадження в текст псевдомагічних слів на кшталт “купити”, “замовити”, “ціна” та “знижки”. Сьогодні SEO оптимізований контент – це унікальні, корисні, грамотно написані та дійсно цікаві для читачів тексти з правильно підібраними й органічно вписаними в зміст ключовими словами та виразами, підібраними під час серйозного аналізу.

SEO оптимізація вже готових текстів і написання SEO статей з нуля!

Своєчасне наповнення сайту сео статтями, створення ефективних посадочних сторінок з чіпляючим текстом підніме його відвідуваність і перетворить потенційних покупців на реальних! Ось чому на кожну звичайну статтю правильним буде замовити хоч би одну сео оптимізовану.

Замовити SEO статті, прорахувати ціну написання й почати повноцінну рекламну кампанію в інтернеті допоможе наша студія копірайтингу. Напишіть нам на електронну пошту glavred@yambus.com.ua або зателефонуйте на номер +38 (063) 401-25-99 або +38 (066) 993-56-93. Наші тексти працюватимуть!

Ми напишемо цікаві, інформативні статті, які міститимуть в собі усі необхідні ключі, а їх входження в текст буде непомітним навіть для найвимогливішого читача!