Що таке SEO на етапі розробки

Це можливість забезпечити високі позиції сайту в органічному пошуку. Виконання SEO-рекомендацій до релізу сайту, ще під час його створення, дозволить уникнути поширених помилок, зробити ресурс корисним і зручним, а найголовніше – він відповідатиме усім вимогам пошукових систем. Злагоджена робота програміста і SEO-фахівця дозволяє створити дійсно якісний, ефективний ресурс для ведення інтернет-бізнесу.

Ще на етапі проектування треба продумати структуру сайту, визначити цільову аудиторію, зібрати семантичне ядро та написати продажні тексти на усі посадочні сторінки. Все слід робити комплексно.

Ціна SEO на етапі розробки

Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

5000грн
Базова оптимізація, яка включає найнеобхідніші дії

 • Аналіз цілей та завдань сайту
 • Дослідження пошукової видачі та конкурентів
 • Збір ключових запитів та їх розподіл по цільовим сторінкам
 • Формування технічного завданння для програміста
 • Формування технічного завданння для копірайтера
 • Перевірка виконання всіх рекомендацій

Рекомендований

8000грн
Розширена оптимізація, яка включає всі додаткові дослідження

 • Аналіз цілей та завдань сайту
 • Дослідження пошукової видачі та конкурентів
 • Аналіз посилального профілю конкурентів
 • Формування релевантної структури сайту та рівнів вкладеності
 • Збір ключових запитів та їх розподіл по цільовим сторінкам
 • Формування технічного завданння для програміста
 • Формування технічного завданння для копірайтера
 • Рекомендації з юзабіліті
 • Перевірка виконання всіх рекомендацій

Повний

15000грн
Розширена оптимізація та виконання усіх робіт нашими фахівцями

 • Аналіз цілей та завдань сайту
 • Дослідження пошукової видачі та конкурентів
 • Аналіз посилального профілю конкурентів
 • Формування релевантної структури сайту та рівнів вкладеності
 • Збір ключових запитів та їх розподіл по цільовим сторінкам
 • Формування технічного завданння для програміста
 • Виправлення усіх помилок нашим програмістом
 • Формування технічного завданння для копірайтера
 • Написання усіх текстів згідно техзавдання
 • Рекомендації з юзабіліті
 • Складання контент-плану
 • Перевірка виконання всіх рекомендацій

SEO на етапі розробки

Які завдання вирішує


Кожний бізнес-проект вимагає аналізу та планування. Це дозволяє отримати безцінні дані, які безпосередньо впливають на прибуток: сезонність пошукових запитів, розуміння стратегії просування конкурентів. На основі цієї інформації можна спрогнозувати показники конверсії сайту та необхідні дії для покращення цього показника.

Недопущення технічних помилок
Недопущення технічних помилок
Іноді програмісти можуть допускатися помилок, здатних негативно позначитися на подальшому просуванні.

Забезпечення юзабіліті
Забезпечення юзабіліті
Повноцінний аналіз цільової аудиторії і поведінкових чинників дозволить створити зручний та ефективний сайт.

Технічна оптимізація
Технічна оптимізація
Складання технічного завдання по імплементації найбільш важливих вимог пошукових систем.

Формування стратегії просування
Формування стратегії просування
Планування дій та закладення необхідного функціоналу для досягнення поставлених цілей.


 

Що входить в послуги SEO на етапі розробки

SEO оптимізація коду сайту, його структури та контенту ще на етапі програмування – це гарантія результативного просування. Якщо під час розробки сайту скористатися послугами досвідченого SEO фахівця і опрацювати усі технічні моменти, індексація та ранжирування по пошукових запитах стануть набагато кращими та результативнішими. Якщо з самого початку робити все правильно і якісно, виконуючи усі рекомендації фахівця, не треба буде згодом все переробляти (та знову витрачати кошти), адже технічно ваш ресурс буде повністю готовий до просування.

Найправильніше усувати технічні помилки ще на етапі розробки сайту, ніж після його запуску. Це набагато простіше й дешевше, ніж якщо робити все вже коли сторінки будуть проіндексовані. Пошукова система швидко проіндексує вебсайт, оцінить його якість і стане рекомендувати користувачам!

Під час надання послуги SEO на етапі розробки сайту ми використовуємо наступний чек-лист:

1. Вивчаємо особливості бізнесу

Детально вивчаємо товар/послугу, визначаємо конкурентну нішу та образ цільової аудиторії. Формуємо список завдань, які повинен вирішувати сайт.

2. Аналізуємо пошукову видачу і сайти конкурентів

Аудит пошукової видачі важливий для виявлення сильних і слабких сторін конкурентів, а також з1ясування задіяних ними способів просування: повнота представленої інформації, структури розділів, загальної якості оптимізації та посилального профілю.

3. Опрацьовуємо структуру сайту

Формування оптимальної структури розділів та рівнів вкладеності, орієнтованих на максимальне охоплення цільової аудиторії, дозволить отримати істотну перевагу перед конкурентами.

4. Складаємо семантичне ядро сайту

Збір і аналіз ключових запитів за допомогою спеціалізованих сервісів. Цей пункт SEO на етапі розробки дає можливість органічно розподілити семантику по цільових сторінках й оптимізувати їх правильними ключами.

5. Готуємо технічне завдання по внутрішній оптимізації

Формуємо детальне техзавдання для програміста по виправленню усіх виявлених помилок і невідповідностей й приведенню сайту до виду, рекомендованого пошуковими системами. Формуємо мета-теги Title, Description і h1 для основних сторінок, складаємо технічне завдання для копірайтера, де прописуємо обсяг тексту, ключі й потрібну кількість їх входження.

6. Складаємо контент-план

Якісні, корисні та унікальні тексти – один з найбільш вагомих чинників в просуванні. Не менш важлива і систематичність їх додавання на сайт. Ми готуємо повноцінний контент-план публікацій на найближчі півроку – це забезпечить планомірний приріст релевантних текстів з низькочастотними ключовими словами й дасть можливість ранжируватися по великому числу ключових запитів.

7. Проводимо контроль впровадження рекомендацій

Завершальний елемент SEO на етапі розробки сайту, що визначає його готовність до запуску. Усі видані фахівцем рекомендації мають бути впроваджені у вказаному вигляді.

SEO на етапі розробки – це необхідність!

Треба усунути дублі сторінок, перевірити формування URL, впровадити мікророзмітку, прописати коректний robots.txt, сформувати правильний файл sitemap.xml та виставити приорітети сторінок, проаналізувати роботу фільтрів та динамічних сторінок, скласти правильну структуру сайту. Треба з’ясувати, хто ваш покупець, де він живе, які у нього інтереси, чим він керується при ухваленні рішень про купівлю – і створити зручний для нього сайт, який би вирішував усі його проблеми.

SEO на етапі створення сайту повинно стати обов’язковим пунктом в технічному завданні на проект! Саме ці дії стають фундаментом успішного інтернет-бізнесу, допомагаючи сторінкам потрапити в топ видачі буквально відразу ж після індексації.

Правильне формування URL-адрес, файлу robots.txt, карти сайту, мовних версій, впровадження фільтрів, АМР сторінок і хлібних крихт, Alt-атрибутів для зображень, підвищення швидкості завантаження, перелінковка, мікророзмітка, налаштування дзеркал, редиректів, систем аналітики і безпечного протоколу https, оптимізація сайту під різні типи пристроїв і браузери – усе це вимагає участі професійних SEO фахівців!

Грамотний підхід до запуску сайту дозволить йому ранжируватися по запитах вже з перших днів й давати прибуток! Тож чому б не передбачити усі SEO рекомендації ще на етапі розробки й отримати сайт, який викликатиме довіру й враховує усі вимоги пошукових систем!

Забезпечивши якісну внутрішню оптимізацію сайту під час його створення, можна добитися гарних результатів вже в перші тижні після запуску!

 • Розширення семантики – збір і розподіл пошукових запитів по цільових сторінках для максимального охоплення аудиторії.
 • Правильна структура – формування зручної для користувачів структури сайту на основі аналізу даних пошукової видачі.
 • Оптимізація коду – складання технічного завдання для програміста по дотриманню вимог пошукових систем.
 • Ефективний контент-план – складання завдання для копірайтера по написанню контенту в основні розділи та блог.

При створенні сайту слід орієнтуватися не тільки на популярні пошукові слова і фрази й додавати їх в тексти. Не меншої уваги заслуговує сам код – його також треба оптимізувати на етапі розробки.

Незважаючи на явну логіку, багато програмістів досить рідко користуються послугами SEO фахівців на первинному етапі розробки. А тим часом це безпосереднім чином торкається просування та дозволяє здешевити його, зробити швидким та ефективним. Ми знайдемо всі помилки й визначимо, що треба допрацювати, допоможемо закласти фундамент для подальшого просування, заощадивши вам час і гроші!

Підкорюйте Google разом з нами! Залиште заявку на послуги SEO на етапі розробки сайту або зателефонуйте прямо зараз – настав час отримати якісний сайт, повністю готовий для зовнішнього просування та вийти в топ-3!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Поширені питання

1Чому необхідно виконувати оптимізацію сайту ще на етапі розробки?
Оптимізація сайту на етапі розробки забезпечує цілу низку переваг. По-перше, молодий сайт повинен швидко проіндексуватися й не мати помилок у коді. По-друге, рішення замовити послуги оптимізації сайту на етапі програмування забезпечить покращення ранжування і трафвк, і як результат - можливість з перших днів вийти на перші позиції по пошуковим запитам. І головне - вам не доведеться нічого переробляти та знову витрачати кошти на програміста.
2Які роботи включає SEO на етапі розробки сайту?
Послуги SEO на етапі розробки сайту включають формування повноцінного технічного завдання для програміста: рекомендації формування розділів, структури сайту, формування фільтрів та мета-даних. рівнів вкладеності сторінок і заголовків. відпрацювання мікророзмітки та багато ін. Робота вимагає аналізу коду сайту, пошукової видачі та сайтів конкурентів. В результаті це дозволяє отримати зручний та ефективний сайт.
3Яка ціна SEO на етапі розробки сайту?
Вартість послуги SEO на етапі розробки сайту завжди розраховується індивідуально й залежить від ряду чинників: технічний стан сайту, особливості обраної CMS та фреймворків, тематики сайту, структури та кількості сторінок. В цілому це комплексна робота, а тому її виконання потребує значного часу - від цього й залежить ціна послуг SEO на етапі розробки сайту.
4Де замовити SEO на етапі розробки сайту?
Скористатися послугами SEO оптимізації сайту на етапі розробки можна в студії Ямбус в Києві. Ми підходимо до процесу комплексно та формуємо технічне завдання для програміста та копірайтера, що охоплює усі можливі моменти. В результаті сайт швидко зростає в рейтингу та збільшує трафік.

Ще більше

Цікавого

 
Підвищення видимості сайту в пошукових системах по потрібних ключових запитах для збільшення відвідуваності й зростання продажу.
01

Пошукова оптимізація (SEO)

Підвищення видимості сайту в пошукових системах по потрібних ключових запитах для збільшення відвідуваності й зростання продажу.
350 грн
 
Складання технічного завдання для програміста по оптимізації сайту і приведення його до вигляду, рекомендованому пошуковими системами.
02

SEO на етапі розробки

Складання технічного завдання для програміста по оптимізації сайту і приведення його до вигляду, рекомендованому пошуковими системами.
5000 грн
 
Збір ефективних ключових запитів під кожну сторінку, що просувається, для залучення цільової аудиторії.
03

Збір семантичного ядра

Збір ефективних ключових запитів під кожну сторінку, що просувається, для залучення цільової аудиторії.
750 грн