SEO на етапі розробки

Оптимізація сайту
Оптимізація сайту
на етапі розробки
SEO на етапі розробки сайту з підготовкою технічного завдання для програміста по оптимізації

Що таке SEO на етапі розробки

Це можливість забезпечити високі позиції сайту в органічному пошуку. Виконання SEO-рекомендацій до релізу сайту, ще під час його створення, дозволить уникнути поширених помилок, зробити ресурс корисним і зручним, а найголовніше – він відповідатиме усім вимогам пошукових систем. Злагоджена робота програміста і SEO-фахівця дозволяє створити дійсно якісний, ефективний ресурс для ведення інтернет-бізнесу.

Ще на етапі проектування треба продумати структуру сайту, визначити цільову аудиторію, зібрати семантичне ядро та написати продажні тексти на усі посадочні сторінки. Все слід робити комплексно.

Семантичне ядро
Семантичне ядро
Збір і розподіл пошукових запитів по посадочних сторінках для максимального охоплення цільової аудиторії.

Правильна структура
Правильна структура
Формування зручної для користувачів логічної структури сайту на основі зібраної семантики.

Технічна оптимізація
Технічна оптимізація
Складання технічного завдання по імплементації найбільш важливих вимог пошукових систем.

Ефективний контент-план
Ефективний контент-план
Складання завдання для копірайтера по написанню контенту в основні розділи та блог.

SEO на етапі створення сайту – це процес підготовки до результативного просування. Якщо під час розробки нового сайту скористатися послугами досвідченого SEO фахівця і опрацювати усі технічні моменти, індексація та ранжирування по пошукових запитах будуть набагато динамічними! Якщо з самого початку робити все правильно і якісно, виконуючи усі рекомендації сеошника ще на етапі розробки сайту, не треба буде згодом все переробляти, адже технічно ваш ресурс буде повністю готовий до просування.

Для чого потрібне SEO на етапі розробки сайту

Впровадження пошукових запитів
При створенні веб-сайту слід орієнтуватися на популярні пошукові слова і фрази, щоб отримати яскравий результат відразу ж після запуску проекту, не чекаючи подальшої SEO оптимізації.

Недопущення технічних помилок
Не усі програмісти професіонали, а тому можуть допускати помилок, що здатні негативно позначитися на подальшому просуванні. Необхідно усунути дублі сторінок, впровадити мікророзмітку, прописати коректний robots.txt, проаналізувати конкурентів і скласти правильну структуру сайту.

Забезпечення юзабіліті
Зробити user-friendly сайт – це вже половина успіху. А тому потрібен повноцінний аналіз цільової аудиторії і поведінкових чинників. Це дозволить з’ясувати, хто ваш покупець, де він живе, які у нього інтереси, чим він керується при ухваленні рішень про купівлю – і створити зручний для нього сайт, який би вирішував його проблеми.

Стратегія просування
Будь-який бізнес-проект вимагає плану і прорахунків. SEO на етапі розробки сайту дозволить отримати безцінні дані, які безпосередньо впливають на прибуток: сезонність пошукових запитів і стратегії просування конкурентів. На основі цієї інформації можна буде спрогнозувати показники відвідуваності сайту.

Забезпечивши якісну внутрішню оптимізацію сайту під час його створення, можна добитися гарних результатів вже в перші тижні після запуску! Пошукова система швидко проіндексує вебсайт, оцінить його якість і стане рекомендувати його користувачам!

Замовити SEO на етапі розробки сайту

Отримати якісний сайт, повністю готовий для зовнішнього просування
Замовити

Найправильніше усувати технічні помилки ще на етапі розробки сайту, ніж після його запуску. Це набагато простіше й дешевше, ніж якщо робити все вже коли сторінки будуть проіндексовані.

Незважаючи на явну логіку, багато вебмайстрів досить рідко користуються послугами SEO-фахівців на первинному етапі розробки. А тим часом це безпосереднім чином торкається просування й підвищує вартість робіт. Ми визначимо, що треба допрацювати, і допоможемо закласти фундамент для подальшого розкручування нового сайту, заощадивши вам час і гроші!

Які завдання вирішить SEO фахівець на етапі створення сайту

Під час надання послуги SEO на етапі розробки ми використовуємо наступний чек-лист:

1. Вивчаємо особливості бізнесу

Вивчаємо товар/послугу, визначаємо конкурентну нішу та образ цільової аудиторії. Формуємо список завдань, які повинен вирішувати сайт.

2. Аналізуємо пошукову видачу і сайти конкурентів

Аудит пошукової видачі важливий для виявлення сильних і слабких сторін конкурентів, а також задіяних ними способів просування: повнота представленої інформації, структури розділів, загальної якості оптимізації й посилального профілю.

3. Опрацьовуємо структуру сайту

Формування оптимальної структури розділів, орієнтованої на максимальне охоплення цільової аудиторії, дозволить отримати істотну перевагу перед конкурентами.

4. Складаємо семантичне ядро сайту

Збір і аналіз ключових запитів за допомогою спеціалізованих сервісів. Цей пункт SEO на етапі розробки дає можливість органічно розподілити семантику по посадочних сторінках і оптимізувати їх правильними ключами.

5. Готуємо технічне завдання по внутрішній оптимізації

Готуємо детальне техзавдання для програміста по виправленню усіх виявлених помилок і невідповідностей й приведенню сайту до виду, рекомендованого пошуковими системами. Формуємо мета-теги Title, Description і h1 для основних сторінок, складаємо технічне завдання для копірайтера, де прописуємо обсяг тексту, ключі й потрібну кількість їх входження.

6. Складаємо контент-план

Якісні, корисні й унікальні тексти – один з найбільш вагомих чинників в просуванні. Не менш важлива і систематичність їх додавання на сайт. Ми готуємо повноцінний контент-план публікацій на найближчі півроку – це забезпечить планомірний приріст релевантних текстів з низькочастотними ключовими словами й дасть можливість ранжируватися по великому числу ключових запитів.

7. Проводимо контроль впровадження рекомендацій

Завершальний елемент SEO на етапі розробки сайту, що визначає його готовність до запуску. Усі видані сеошником рекомендації мають бути впроваджені у вказаному вигляді.

Вартість SEO на етапі розробки

Вартість послуги завжди розраховується індивідуально й залежить від ряду чинників:

  • технічний стан сайту;
  • особливості обраної CMS;
  • тематика сайту;
  • структура і кількість сторінок;
  • інші вимоги замовника.

Дізнатися вартість

SEO для нового сайту

SEO на етапі створення сайту повинно стати обов’язковим пунктом в технічному завданні на проект! Саме ці дії стають фундаментом успішного інтернет-бізнесу, допомагаючи сторінкам потрапити в ТОП буквально відразу ж після індексації.

Правильне формування URL-адрес, файлу robots.txt, карти сайту, мовних версій, впровадження фільтрів, АМР сторінок і хлібних крихт, Alt-атрибутів для зображень, підвищення швидкості завантаження, перелінковка, мікророзмітка, налаштування дзеркал, редиректів, систем аналітики і безпечного протоколу https, оптимізація сайту під різні типи пристроїв і браузери – усе це вимагає участь професійний SEO фахівця!

Грамотний підхід до запуску сайту дозволить йому ранжируватися по запитах вже з перших днів і давати прибуток! Тож чому б не передбачити усі SEO-рекомендації ще на етапі розробки й отримати сайт, який викликатиме довіру й враховує усі вимоги пошукових систем!

Підкорюйте Google разом з нами!

Залиште заявку або зателефонуйте прямо зараз – настав час вийти в ТОП!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте