Що таке технічний копірайтинг

Це експертні тексти, націлені на професійну аудиторію, яка бажає отримати максимум корисної інформації. Такі тексти вміщують в основному технічні дані – характеристики, специфікацію та аналітику – і покликані стати потужним маркетинговим інструментом. Також це інструкції, гайди та мануали, туторіали та довідники, що допомагають розібратися в особливостях товару чи його використання.

Ціна технічного копірайтингу

Приблизна вартість для тексту обсягом 1000 знаків. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Товари

150грн
Тексти в картки товарів з необхідною специфікацією

 • опис характеристик товару;
 • складання таблиць характеристик;
 • товарні позиції з індивідуальним ТЗ.

Статті

200грн
Спеціалізовані статті з технічною термінологією

 • аналітичні статті;
 • науковопопулярні статті;
 • огляди новинок продажу;
 • порівняння товарів.

Інструкції

250грн
Посібники та інструкції технічної спрямованості

 • гайди та мануали;
 • галузеві керівництва;
 • help-довідники, туторіали;
 • посібники користувача техніки та ПЗ;
 • інструкції з ремонту та обслуговування;
 • супровідна документація.

 


Технічний копірайтинг

Які завдання вирішує


Технічні тексти на вузькоспеціалізовану тематику призначені для професійної аудиторії, відповідають її очікуванням, вміщують потрібний перелік властивостей товару та розкривають усі його особливості та нюанси, підвищуючи довіру до бренду та формуючи бажання купити.

Інформування
Інформування
Надання цінної інформації щодо особливостей товару і його технічних відмінностей

Пояснення
Пояснення
Знайомство з функціоналом, перевагами та специфікацією устаткування

Імідж
Імідж
Формування інтересу до товару та бренду, який не втаює технічні дані

Спецконтент
Спецконтент
Зрозуміле й грамотне подання складних технічних даних


 

Що входить в послуги технічного копірайтингу

Цільова аудиторія технічних текстів вимагає добре структурованої, цікавої та корисної інформації, тому копірайтер в першу чергу повинен потурбуватися про повноту і правдивість даних, працювати тільки з перевіреними фактами, а не вигадувати їх.

Вирішив замовити послуги технічного копірайтингу в нашій студії, ви можете розраховувати на професійний підхід: ми вивчимо техзадання, проаналізуємо особливості ніші та характеристики товару, дослідимо цільову аудиторію та в результаті напишемо технічний текст, що відповідає усім критеріям.

До технічних статей відносяться найрізноманітніший контент:

 • інструкції з ремонту та обслуговування;
 • посібники по складанню та експлуатації;
 • мануали, туторіали та Help довідники;
 • аналітичні статті та огляди;
 • супровідна документація;
 • опис прогам, посібники розробників;
 • вузькоспеціалізовані тексти (юридична, будівельна, IT, финансова тематика).

У технічних текстів немає завдання розважати або бути частиною SEO, хоча спеціалізовані ключові запити в них також можуть містится. Такий контент вміщує грамотний технічний опис, факти та аналітичні дані, якісно презентуючи техніку або устаткування та пояснюючи кроки дій.

На відміну від інших видів професійного копірайтингу технічні тексти та спеціалізовані статті відрізняється більшою складністю. До них пред’являються підвищені вимоги, а тому головним завданням копірайтера стає вміння працювати з масивами інформації, супровідною документацією, таблицями та схемами, вміння компілювати дані, узагальнювати або, навпаки, уточнювати інформацію.

Для чого потрібен технічний копірайтинг

Послуги технічного копірайтера можуть знадобитися в найрізноманітніших випадках: завдяки публікації на сайті професійних статей про устаткування підвищується увага до товарів. За допомогою технічних текстів можна продемонструвати професіоналізм компанії, презентувати послуги так, щоб вони підвищували довіру клієнтів. По наявності якісної технічної інформації клієнти судитимуть про вашу авторитетність.

На більшості сайтів є лише продажний контент, націлений в основному на емоції, проте жодної реально корисної та експертної інформації він не містить – і це можна використати на свою користь: позбавитися від шаблонних фраз і витонченої словесності, публікуючи натомість дійсно потрібну користувачам інформацію.

Мало створити сайт й додати на його сторінки декілька фото і кнопок для замовлення послуг – щоб ресурс дійсно працював, необхідно описати продукцію так, щоб було видно, що ви досконально розбираєтеся у предметній області.

Особливості технічного копірайтингу полягають в тому, що автор не просто дотримується професійної термінології, але й не припускається помилок, двозначності або неточностей при передачі інформації, працює з першоджерелами й не додає в текст суб’єктивні домисли. Тобто досконально розбирається в темі та вміє пояснювати все швидко й дохідливо.

Технічний копирайтинг відрізняє чітка структура з акцентом на моментах, які необхідно донести до користувача, послідовне і логічне викладення матеріалу, точність в кожному слові й переконливість в усіх фразах.

Завдання технічного копірайтера – цікаво розкрити суть даної теми, викликати бажання мати такий товар або послугу. Автор таких текстів повинен мати інженерне мислення, вміти зрозуміти або розібратися, як це усе працює і для чого потрібне.

В ідеалі копірайтер технічних текстів повинен мати спеціальну освіту,  досвід роботи в цій сфері або як мінімум у використанні такого продукту. Юридичні тексти повинні писати юристи, медичні – лікарі, а технічні – інженери.

Експертні тексти на технічну тему!

Ми пишемо тексти з чіткою та логічною структурою, подаємо складну технічну інформацію в доступній формі, відповідній для специфічної аудиторії й форматуємо текст для кращого візуального сприйняття.

Додати в статтю декілька професійних термінів і таблиць з характеристиками – це формальний підхід, який не вирішує головну задачу спеціалізованого контенту. Тут не повинно бути води та недоречних метафор – тільки корисна інформація, а тому найкращим рішенням буде замовити технічний копирайтинг в студії «Ямбус». Не економте на професійному контенті, адже він – ваша візитна картка і спосіб підвищити конверсію продажів!

 • Цікаве подання технічної інформації – структурована, цікава та корисна інформація, що добре розкриває усі особливості товару.
 • Достовірність фактів – дотримання професійної термінології, правильна передача інформації без спотворення та домислів.
 • Правильна подача тексту – технічний контент націлений на вузьку цільову аудиторію, відповідає на усі її питання.

Технічні тексти здатні презентувати товари і послуги, задіюючи факти, а не бездоказові слогани та прикметники на зразок «красивий», «недорогий» та «якісний». Це професійні тексти, шо описують усі особливості товару! І якщо вам потрібен саме текий контент, замовляйте технічний копірайтинг в студії Ямбус!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
01

Комерційні пропозиції

Результативні тексти для ділових комерційних пропозицій, листи, що викликають зацікавлення.
500 грн
 
Ефективне просування бізнесу та особистих сторінок
02

Тексти для Instagram

Ефективне просування бізнесу та особистих сторінок
85 грн
 
Недорогий сайт з мінімалістичним дизайном - для стартапів, презентації невеликої кількості товарів та послуг.
03

Розробка сайту-візитки

Недорогий сайт з мінімалістичним дизайном - для стартапів, презентації невеликої кількості товарів та послуг.
15000 грн