Односторінковий сайт, або як його часто називають, лендінг або Landing Page – відмінне рішення для бізнесу. Він сильно відрізняється від стандартного сайту і в першу чергу зав’язаний на цільову дію – купити, замовити, підписатися. І хоча може здатися, що головний тут – дизайн, це не зовсім так. Головне для Landing Page – це грамотний текст.

Кожен елемент лендінга повинен стимулювати до дії. Найсильніше тут працює продажний текст. Саме він доводить до користувача потрібну думку, саме він повідомляє про вигоду купівлі. Саме він стає закликом до дії!

Недороге рішення для залучення «дорогих» клієнтів

Почувши про чудодійну силу односторінкових сайтів, підприємці поспішають до веб-розробників, замовляючи посадочні сторінки на кожну групу товарів. В той же час зусиль одного лише програміста тут явно недостатньо, адже окрім картинки і функціонала потрібен професійний, переконливий копірайтинг.

ЗАМОВИТИ КРУТИЙ ТЕКСТ ДЛЯ LANDING PAGE

Сильний Landing Page – це лаконічні й яскраві тексти, здатні з першої ж миті зрезонувати з бажаннями клієнта. Текст для посадочної сторінки сайту має бути ємний і переконливим, нести чітке інформаційне послання, розглядати яке буде не просто цікаво, але й по-справжньому захоплююче.

Контент на Landing Page в Україні працює в тісній зв’язці з рекламою, тут кожен клік коштує грошей, і продавати повинне кожне слово, кожна буква!

Що важливіше – текст чи дизайн?

Ми вважаємо, що текст для лендінга – набагато важливіше. Сучасний користувач і так переобтяжений величезною кількістю візуальних образів. Його можна здивувати лише цінною і по-справжньому функціональною інформацією, коли все ясно з першого погляду. Ось блок з перевагами – місткий заголовок і список з конкретними плюсами по 5–10 слів. Ось технічна інформація – яскравий заголовок і пара рядків з цифрами. Ось 3 картинки, кнопка Купити і потужний заклик до дії.

В той же час не все тут так просто. Інформація має бути не просто лаконічною, але й логічною, написаною для правильної цільової аудиторії, її словами. Саме тому писати текст для Landing Page в Києві треба з використанням аналітичних даних, а не навмання. Тобто тут потрібні послуги професійного копірайтера.

Текст, що продає, якісний контент для Landing Page – ось, що переконає користувача витрачати гроші тут і зараз. І від того, як і ким він буде написаний, залежить і майбутній прибуток.

Як повинен виглядати професійний текст для лендінга

Головне – ніяких занудств і кліше. Крутий односторінковий сайт повинен приємно дивувати, давати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію, викликати позитивні емоції й спонукати до купівлі.

Правил копірайтингу тут небагато:

  • Унікальний оффер (комерційна пропозиція)
  • Одна послуга, один товар або його вузька група
  • Гранично вузька цільова аудиторія
  • Мінімально можливе входження ключових слів
  • Правильне розміщення інформаційних блоків
  • Максимальна інформативність і опис усіх вигод купівлі
  • Яскраві заголовки, що підвищують інтерес до товару або послуги
  • Чіткий заклик до дії в усіх блоках лендінга

Головний секрет написання тексту на Landing Page

Яким би цікавим не був товар, а ціни низькими, купівля – це завжди багато заперечень і внутрішня боротьба. Грамотний текст для лендінга, написаний копірайтером в Києві, знімає усі ці питання, переконливо відповідаючи на заперечення клієнта.

Найефективніше, що придумали інтернет-маркетологи – це двоетапний продаж, який дозволяє хитрістю обійти такі заперечення. За допомогою тексту можна переконати клієнта залишити свої контактні дані, а вже потім підключати продажників. У чому тут секрет? У тому, що залишити заявку на новинну розсилку набагато простіше, ніж сходу зважитися на купівлю.

Саме текст, а не дизайн лендінг пейдж повідомляє користувачу, що він прийшов в правильне місце. Саме копірайтинг доносить до нього основну вигоду купівлі, пояснює відмінності від конкурентів і визначає формат подальшої співпраці.

А тому, якщо перед вами стоїть завдання збільшення продажів, настав час замовити забійний текст для Landing Page! Найвигідніше в Києві зробити це можна в студії копірайтингу «Ямбус».

Круті тексти для крутих сайтів!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте