Тексти для Landing Page

Посадочна сторінка, або як її часто називають, лендінг або Landing Page – найголовніша частина сайту, що мотивує та продає. Вона сильно відрізняється від стандартної статті й зав’язана на цільову дію: підписатися, зареєструватися, купити або замовити.

Сильні лендінги підвищують прибуток і часто беруть не лише крутим дизайном, але й грамотним рекламним текстом. І якщо для вас важливий результат, у вас є усі причини замовити текст для посадочної сторінки сайту у професійного копірайтера.

Замовити тексти для Landing Page – стислі, яскраві та мотивуючі!

Текст для посадочної сторінки сайту має бути лаконічним і переконливим, нести чітке інформаційне послання, розглядати яке буде не просто цікаво, але й по-справжньому захоплююче.

Landing Page працює в тісній зв’язці з рекламою, тут кожен клік коштує грошей, і мотивуючим повинне стати кожне слово, кожна буква!

Як повинен виглядати професійний текст для лендинга

  • Одна послуга, один товар або його вузька група
  • Гранично вузька цільова аудиторія
  • Мінімальне можливе входження ключових слів
  • Правильне розміщення інформаційних блоків
  • Максимальна інформативність і опис усіх вигод купівлі
  • Яскраві заголовки, що спонукають до дії
  • Чіткий заклик до дії в усіх блоках лендінгу

Головне – ніяких занудств і кліше. Лендінг повинен приємно дивувати, давати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію, викликати позитивні емоції й спонукати до купівлі.

Головний секрет Landing Page

Яким би цікавим не був товар, і наскільки б приємними не були ціни, купівля – це завжди купа заперечень і внутрішня боротьба. Грамотний текст для лендінга знімає ці питання, переконливо відповідаючи на усі заперечення клієнта. Найефективніше, що придумали інтернет-маркетологи – це двохетапний продаж, який дозволяє хитрістю обійти такі заперечення. За допомогою тексту можна переконати клієнта залишити свої контактні дані, а вже потім підключати продажників. У чому тут секрет?

У тому, що залишити заявку на новинну розсилку набагато простіше, ніж витрачати половину зарплати на нехай і потрібну, але таку дорогу послугу або річ.

Саме текст, а не дизайн лендінг пейдж повідомляє користувача, що він прийшов в правильне місце, саме текст доносить до нього основну вигоду від купівлі, пояснює відмінності від конкурентів і визначає формат подальшої співпраці. А тому, якщо перед вами стоїть завдання збільшення продажів, настав час замовити забійний текст для Landing Page!