Що таке копірайтинг для Landing Page

Це особливі тексти комерційної спрямованості, призначені для публікації на односторінковому сайті, або, як його ще називають, лендінгу. Тексти для Landing Page сильно відрізняється від стандартних і в першу чергу зав’язані на цільову дію – купити та замовити. І хоча може здатися, що головний тут дизайн, це не зовсім так. Головне для Landing Page – це грамотний продажний текст. Кожен елемент лендінга повинен стимулювати до дії, й найсильніше тут працює саме текст. Він презентує товар, повідомляє про його переваги та особливості, має потужний заклик до дій й доводить до користувача потрібну думку.

Ціна текстів для Landing Page

Приблизна вартість тексту для лендінгу обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

150грн
Що входить у послугу:

 • написання тексту згідно наданого ТЗ (з урахуванням цільової аудиторії та дизайну).

Рекомендований

400грн
Що входить у послугу:

 • написання тексту згідно наданого ТЗ (з урахуванням цільової аудиторії та дизайну);
 • SEO та LSI оптимізація.

Під ключ

450грн
Що входить у послугу:

 • написання тексту згідно наданого ТЗ (з урахуванням цільової аудиторії та дизайну).
 • SEO та LSI оптимізація;
 • публікація тексту на сайті.

 


текст для Landing Page

Які завдання вирішує


Тексти для Landing Page – лаконічні й яскраві, здатні з першої ж миті зрезонувати з бажаннями клієнта. Вони не містить реклами, а тому сприймаються максимально органічно, переконують та продають з перших слів.

Привертання уваги
Привертання уваги
Це нестандартні тексти, максимально короткі та максимально дієві.

Покращення іміджу
Покращення іміджу
Якісні тексти позитивно позначаються на сприйнятті бренду та його авторитетності.

Збільшення трафіку
Збільшення трафіку
SEO-оптімизація текстів для landing page и мета-данних суттєво позначається на кількості відвідувачів.

Зростання конверсій
Зростання конверсій
Продажні статті landing page доповнюють дизайн і підвищують продажі.


 

Що входить в послуги написання текстів для Landing Page

Якісний текст для лендінга переконує користувача витрачати гроші тут і зараз. І від того, як цей текст буде написаний, залежить і майбутній прибуток. Ми розуміємо важливість такого контенту й прикладаємо всіх зусиль, щоб він був максимальноефективний.

Вирішив замовити у нас написання тексту для лендінгу, ви можете розраховувати на комплексний, а не формальний підхід. Головне тут– ніяких занудств і кліше. Крутий односторінковий сайт повинен приємно дивувати, давати усю необхідну для ухвалення рішення інформацію, викликати позитивні емоції й спонукати до купівлі.

Pамовити текст для лендінгу варт ов багатьох випадках: це потужний елемент рекламної кампанії, презентація продукту/послуги з подальшим продажем, можливість вигідно представити бренд, лінійку товарів чи якийсь конкретний продукт.

Текст для лендінга – це формування сприйняття товару та підвищення впізнаваності бренду. Цей список можнадовго продовжувати, оскільки наповнення лендінгу залежить від самого бізнесу.

Надаючи послуги копірайтингу текстів для Landing Page, ми діємо за певним планом: аналіз ніші, аналіц цільової аудиторії та аналіз пошукової видачі, а сам текст пишемо з відповідних вимог:

 • унікальний оффер (комерційна пропозиція);
 • одна послуга, один товар або його вузька група;
 • мінімально можливе входження ключових слів;
 • правильна подача (комерційна формула);
 • максимальна інформативність;
 • потужні заголовки, що підвищують інтерес до товару;
 • чіткий заклик до дії.

Головний секрет написання ефективного тексту на Landing Page – це розцміння цільової аудиторії. Яким би цікавим не був товар, а ціни низькими, його придбання – це завжди багато заперечень і внутрішня боротьба. Грамотний текст для лендінга, написаний професійним копірайтером, знімає усі ці питання, переконливо відповідаючи на заперечення клієнта.

Поширені питання

1Як написати текст для лендінга?
Все залежить від кількох чинників: цільової аудиторії, самого продукту або послуги, а також особливостей дизайгу Landing Page - доступної кількості знаків для відповідних блоків. Важливо розуміти, якого ефекту ви хочете досягти та як збираєтеся позиціонувати свій товар: від цього залежатиме стиль тексту, його структура та використані аргументи та візуальний ряд. Тобто потібно враховувати потреби цільової аудиторії, цілі конверсії та вивчати приклади успішних лендінгів та їхніх текстів.
2Яка ціна написання тексту для оендінга?
Вартість послуг написання текстів для лендінга залежить від професіоналізму копірайтера - його вмінь та навичок переконувати силою слова. Дешевий текст навряд чи буде працювати як треба і залишиться баластом на сайті. Пропонуємо скористатися можливістю та замовити якісний текст для Landing Page в студії копірайтингу Ямбус - ми підходимо до написанян професійно й пропонуємо зручні ціни на послуги копірайтингу текстів для лендінгів, сайтів візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів.
3Де замовити текст для лендінга?
Вигідніше за все замовити послуги написання текстів для Landing Page можна в SEO агенції Ямбус в Києві. Ми проаналізуємо нішу, аналогічні сайти у конкурентів та напишемо все так, щоб користувачі отримували корисну інформацію та ставали покупцями. Якісний контент для лендінгів - це запорука високої конверсії та умова зростання іміджу сайту!

Текст для лендінга – недороге рішення для залучення клієнтів

В інтернет-маркетингу існує так званий двоетапний продаж, який дозволяє хитрістю обійти такі заперечення. За допомогою тексту можна переконати клієнта залишити контактні дані і вже потім підключати менеджерів з продажу. У чому секрет? Хоча б в тому, що залишити заявку на зворотній дзвінок набагато простіше, ніж сходу зважитися на купівлю.

Саме текст, а не дизайн лендінгу повідомляє користувачу, що він прийшов в правильне місце. Саме копірайтинг доносить до нього основну вигоду купівлі, пояснює відмінності від конкурентів й визначає формат подальшої співпраці. Якісний текст для Landing Page – це лаконічна інформація, подана правильними словами для конкретної цільової аудиторії.

Текст на Landing Page працює в тісній зв’язці з дизайном. Тут немає місця для “води” та довгих пояснень. Натомість лише декілька візуальних блоків з декількома абзацами, де важливе кожне слово, кожна буква!

Ми вважаємо, що текст для лендінга – це як хайку, мінімалістична японська поезія. Сучасний користувач і так переобтяжений величезною кількістю рекламних образів. Його можна здивувати лише цінною і по-справжньому функціональною інформацією, коли все ясно з першого погляду.

Ось блок з перевагами – місткий заголовок і список з конкретними перевагами продукту. Ось технічна інформація – яскравий заголовок і пара рядків з цифрами. Ось 3 картинки з різних боків, кнопка Купити і потужний заклик до дії.

Послуги написання текстів для Landing Page надають можливість отримати якісний контент, адаптований пыд потрыбну цільову аудиторію та особливості продукту або послуги. Професійні копірайтери студыъ Ямбус в Києві мають досвід у створенні переконливих текстів й допоможуть підвищити конверсії продажів. А тому, якщо перед вами стоїть завдання збільшення продажів, настав час замовити крутий текст для Landing Page!

Круті тексти для крутих сайтів!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Аналіз ефективності розміщеного на сайті текстового контенту. Перевірка на унікальність, читабельність, переспам або недолік ключів.
01

Аудит контенту

Аналіз ефективності розміщеного на сайті текстового контенту. Перевірка на унікальність, читабельність, переспам або недолік ключів.
500 грн
 
Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
02

Копірайтинг

Унікальні тексти, які мотивують, переконують та продають. Опис товарів та послуг, статті в блог
85 грн
 
Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
03

LSI копірайтинг

Написання текстів з використанням особливих тематичних ключів, які збільшують релевантність сторінки.
150 грн