SEO - Просування сайтів в Україні та за кордоном

Внутрішня та зовнішня пошукова оптимізація
SEO оптимізація сайту
SEO оптимізація сайту
Просування сайтів в Україні та за кордоном
Комплексна внутрішня та зовнішня оптимізація для зростання видимості сайту в результатах видачі пошукових систем, покращення трафіку і конверсій.

Що таке SEO оптимізація

Це комплекс дій, спрямованих на покращення ранжирування сайту по пошукових запитах і приведення його до виду, рекомендованого пошуковими системами. Термін SEO можна розшифрувати як Search Engine Optimization, тобто пошукова оптимізація – основне завдання тут зводиться до залучення цільових відвідувачів з органіки по відповідним запитам. Комплексна SEO оптимізація включає технічний аудит, аналіз розміщеного на сайті контенту, поведінкових факторів, функціоналу та комерційних чинників. Важливий саме комплекс заходів, щоб усі складові SEO відповідали стандартам пошукових систем.

Технічний аудит
Технічний аудит
Виявлення недоліків та помилок в коді і структурі сайту, які перешкоджають позитивній динаміці зростання по пошуковим запитам.

Планування
Планування
Розробка плану просування, заснованого на отриманій аналітиці (трафік, цільова аудиторія, юзабіліті, беклінки, контент).

Оптимізація сайту
Оптимізація сайту
Запровадження найоптимальніших кроків з SEO оптимізації, що підходять для даного сайту.

Звіт і аналітика
Звіт і аналітика
Моніторинг позицій і трафіку, аналіз досягнення цілей та коригування методів оптимізації та просування.

Успішний сайт, який ранжирується по усіх потрібних запитах і завжди на першій сторінці пошукової видачі – це цілком досяжний результат, якщо все робити правильно й замовляти SEO просування у професіоналів. Головне тут – комплексний підхід та розуміння справи.

Загалом SEO – це два напрямки робіт: внутрішня та зовнішня пошукова оптимізація, й разом вони дають чудовий результат!

Внутрішня пошукова оптимізація

Це комплекс найрізноманітніших заходів – як разових дій, так і постійних, систематичних. Це підготовка до зовнішнього просування, та основа, на якій все тримається, а тому, якщо ви хочете вивести сайт в топ-10, спочатку треба зробити якісну внутрішню SEO оптимізацію: зробити технічний аудит, щоб виявити помилки коду; зібрати ключі, сформувати та кластеризувати семантичне ядро сайту; написати SEO статті в головні розділи, а також розробити контент-план для блогу, який включатиме низькочастотні запити, що посилюватиме загальну релевантність сайту.

Внутрішня пошукова оптимізація включає наступні пункти:


Виправлення технічних помилок
Виправлення технічних помилок
Аналіз коду сайту, пошук невідповідностей вимогам пошукових систем та їх виправлення.

Прискорення роботи сайту
Прискорення роботи сайту
Покращення швидкості завантаження сайту суттєво зменшує відсоток відмов й покращує ранжирування.

Складання семантичного ядра
Складання семантичного ядра
Збір популярних пошукових запитів для даної тематики та їх сегментування для цільових сторінок.

Прописування мета-тегів
Прописування мета-тегів
Формування релевантних мета-тегів Title, Description, h1 для кращого ранжирування по запитах.

Підготовка ТЗ для текстів
Підготовка ТЗ для текстів
Формування технічного завдання для копірайтера, що включає «правильний» обсяг тексту та ключові запити.

Написання SEO текстів
Написання SEO текстів
Написання унікальних, релевантних текстів, оптимізованих відповідними ключовими словами та фразами.

Зовнішня пошукова оптимізація

Це дії, спрямовані на покращення зовнішніх факторів ранжування сайту. Тут до уваги беруться такі чинники, як посилання з інших сайтів, соціальні сигнали та онлайн-репутація, але основним компонентом вважається саме посилальний профіль.

Розпочинати зовнішнє SEO просування сайту треба відразу ж після його створення та проведення базової внутрішньої оптимізації. Ще краще, якщо розробляти сайт на основі аналізу пошукової видачі та сайтів конкурентів – це дасть максимальні конкурентні переваги й дозволить швидше вибратися в Топ-3.

 

Аналіз дій конкурентів
Дослідження активності конкурентів з топ-10 дозволяє встановити дієві способи покращення позицій сайту, наздогнати та випередити їх. Така стратегія просування сайту набагато ефективніша, ніж дії навмання.

Посилання з інших сайтів
Якісні посилання - це один з найважливіших чинників ранжування в пошукових системах. Що більше посилань з інших сайтів ведуть на ваш веб ресурс, то вища ймовірність того, що він почне зростати в пошуковій видачі.

Соціальні сигнали
Соціальні сигнали – це загальна кількість лайків, коментарів та активності на сайті як такої. Їх отримання стає одним з етапів зовнішнього просування. Це важливий чинник ранжирування, який допомагає поліпшити рейтинг домену.

Онлайн-репутація
Репутація бренду в Інтернеті значною мірою впливає на ранжування сайту по пошуковим запитам. Відгуки вдячних клієнтів та й взагалі згадки бренду чи сайту в інших онлайн-джерелах покращують репутацію та впізнаваність.

Загалом, зовнішня оптимізація є важливим компонентом успішної стратегії SEO. Вона допомагає збільшити трафік на сайт, поліпшити онлайн-репутацію та впізнаваність бренду.

Якісна внутрішня та зовнішня оптимізація

SEO просування сайтів в Україні та за кордоном
Замовити

Зовнішня оптимізація є важливим компонентом загального плану просування сайту. Вона допомагає збільшити трафік на сайт та покращити імідж компанії.

Скільки коштує внутрішня та зовнішня SEO оптимізація

Вартість SEO оптимізації сайту розраховується залежно від його стану та необхідного фронту робіт. В одному випадку може вистачити невеликого коригування Title і Description, а в іншому знадобиться зміна усієї структури сайту, рівнів вкладеності сторінок, виправлення URL та переписування усіх текстів. Також на ціну впливає регіон, конкуренція та цілі – вийти в Топ-3 по Україні чи за кордоном. Це вимагає різного підходу, різних дій та, відповідно, різного бюджету.

Щоб дізнатися точну ціну внутрішньої SEO оптимізації та ховнішньої розкрутки сайту, заповніть розміщену нижче форму та вкажіть цілі, яких хочете досягти. Ми проаналізуємо ваш сайт, прорахуємо фронт робіт, після чого зможемо скласти розширене технічне завдання для програміста і копірайтера по виправленню усіх помилок.

Разом з нами оптимізувати сайт і вийти в Топ-3 буде просто!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Що таке SEO оптимізація сайту?
Термін SEO походить від англ. Search Engine Optimization. Це комплекс заходів для покращення ранжування сайту в пошукових системах. Ця абревіатура розшифровується як "search engine optimization" і в перекладі українською означає "пошукова оптимізація". SEO може торкатися внутрішніх (мета-теги, контент, структура сторінок та рівні вкладеності) та зовнішніх факторів (посилання). При комплексному підході можна легко вийти в топ-10.
2
Для чого потрібна SEO оптимізація?
Мета SEO оптимізації полягає у виведенні сайту в топ-10, а в подальшому і в топ-3 рейтингу пошукових систем. Якщо сторінки сайту релевантні конкретним пошуковим запитам, трафік виросте. Тобто SEO вирішує завдання покращення видимості сайту в пошукових системах, за якомога більшою кількістю запитів.
3
Скільки коштує SEO оптимізація сайту?
Вартість просування сайту за пошуковими запитами може бути різною. Іноді це 500 гривень, іноді – 25 000 гривень. При цьому деякі роботи тут одноразові, тоді як інші – щомісячні. Наприклад, написання статей по контент-плану з НЧ ключами або закупівля посилань. Багато в чому ціна SEO залежить від кількості сторінок сайту, розділів та, звісно, від поставлених завдань.
4
Де замовити SEO?
Для досягнення результату потрібен комплексний підхід: унікальні тексти, якісні посилання та виправлення помилок коду. Тому краще за все замовляти SEO оптимізацію та просуванян в студії Ямбус. Ми підходимо до завдання професійно та комплексно, а тому з нами випередити конкурентів та вийти в топ-3 буде набагато простіше та швидше.
5
Як швидко можна вивести сайт в топ-3?
Взагалі SEO - це досить масштабний та довгий процес. Необхідно покращити всі канали просування: прописати метатеги, додати на сайт унікальні статті з ключами, покращити юзабіліті та виправити помилки коду, а також систематично купувати якісні посилання. Якщо все робити правильно, результат SEO буде помітний вже через 2 місяці.
6
Чи можна зробити SEO оптимізацію та просунути сайт безкоштовно?
Так, цілком. Просунути сайт самостійно, тобто безкоштовно, не так складно, як здається. Однак для цього діяти потрібно правильно: підходити до процесу комплексно, продумати стратегію просування, підібрати ключі, розподілити їх по сторінках, написати відповідні тексти, заповнити метатеги. Будьте готові до того, що результат стане помітним не одразу – це нормально.