Оптимізація і просування
Оптимізація і просування
Максимально швидкий результат!
Для зростання видимості сайту в результатах видачі пошукових систем, покращення трафіку і конверсій.
Що таке SEO оптимізація
Це комплекс дій, спрямованих на покращення ранжирування сайту по пошукових запитах і приведення його до виду, рекомендованого пошуковими системами. Термін SEO можна розшифрувати як Search Engine Optimization, тобто пошукова оптимізація – основне завдання тут зводиться до залучення цільових відвідувачів з органіки. SEO оптимізація включає технічний аудит, аналіз розміщеного на сайті контенту, юзабіліті та комерційні чинники. Важливий саме комплекс заходів, щоб усі складові відповідали стандартам пошукових систем.

Технічний аудит
Технічний аудит
Виявлення помилок в коді і структурі сайту.

Аналіз контенту
Аналіз контенту
Перевірка текстового контенту на унікальність, переспам і відповідність вимогам пошукових систем.

Збір ключів
Збір ключів
Збір і кластеризація семантичного ядра. Ключі на сайті повинні мати правильну щільність входження і не перетинатися.

Мета-дані
Мета-дані
Формування релевантних мета-дани Title і Description для кращого ранжирування по запитах.

Успішний сайт, який ранжирується по усіх потрібних запитах і завжди на першій сторінці видачі – це цілком досяжний результат, якщо все робити правильно і замовити розкрутку у професіоналів. Головне тут – комплексна SEO оптимізація – сторінок, ілюстрацій, мета-дани, чистота коду, правильна організація структури сайту, поліпшення швидкості завантаження, правильні URL і ціла купа інших нюансів, на перший погляд абсолютно невидимих.

Усе це аналізується під час технічного аудиту сайта, а потім виправляється. В результаті сайт отримує відчутний ефект і краще ранжирується в пошукових системах.

SEO оптимізація для виходу в ТОП

Розробка стратегії просування
Формування ключових завдань і способів їх досягнення.

Аналіз трафіку
Визначення найкращих каналів взаємодії з цільовою аудиторією.

Покращення швидкості завантаження
Зменшення відсотка відмов і вихід в ТОП пошукових систем.

Розширення семантичного ядра
Залучення на сайт додаткових користувачів для зростання конверсії.

SEO оптимізація – це комплекс найрізноманітніших заходів: як разових дій, так і постійних. Це підготовка до зовнішнього просування, та основа, на якій все тримається, а тому, якщо ви хочете вивести сайт в ТОП, почекайте із закупівлею посилань – спочатку треба зробити якісну SEO оптимізацію: замовити технічний аудит, збір ключів і написання релевантних текстів в основні розділи.

Після цього сайт почне упевнений рух вгору.

Замовити SEO розкрутку
Почати просування сайту в ТОП пошукових систем
Замовити

SEO оптимізація складається з двох основних етапів: аналізу поточного стану сайту і робіт по виправленню ситуації. Перший блок найбільш важливий – він стає відправною точкою, що дає розуміння проблем і необхідних дій. Не знаючи про проблеми, неможливо вирішити їх – програміст не знатиме, що треба виправити в коді, а копірайтер не зрозуміє, які ключі треба використовувати в тексті.

Замовлення SEO просування розпочинається саме з аналізу:

  • Технічний аудит: аналіз швидкості завантаження сайту, валідності html-коду, перевірка коректності файлу robots.txt і sitemap.xml, усунення дублікатів сторінок, правильне формування URL, аналіз структури, перевірка коректності редиректів і кодів відповідей (200, 404, 505 й ін.), визначення можливих санкцій від пошукових систем.
  • Аналіз юзабіліті: перевірка зручності навігації по сайту, роботи меню, доступності інформації й рівнів вкладеності (правило трьох кліків), перевірка повноти необхідної для користувача інформації, аналіз на чинник довіри, аналіз комерційних чинників.
  • Аудит контенту: перевірка текстового контенту на унікальність, відсутність граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок, перевірка на переспам ключами, зручність сприйняття інформації, складання семантичного ядра й його кластеризація, аналіз мета-тегів Title і Description.

Головна мета замовлення внутрішньої SEO оптимізації сайту – виключити усі можливі помилки. Це змусить пошукові системи краще ранжирувати сайт по пошукових запитах і частіше виводити його сторінки на запити користувачів.

Замовлення SEO розкрутки дозволить зробити інтернет-ресурс ефективнішим. Правильні ключі, якісний копірайтинг, потужне комерційне подання – такий контент буде по-справжньому релевантним – цікавим і чіпляючим!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Коли треба замовляти SEO оптимізацію

Розпочинати розкрутку сайту треба відразу ж після його створення, а в ідеалі – поєднати її з розробкою. Ще краще, якщо розробляти сайт на основі аналізу пошукової видачі й сайтів конкурентів – це дасть максимальні конкурентні переваги й дозволить швидше вибратися в ТОП. А тому: робите сайт – замовляйте SEO оптимізацію!

SEO можна назвати плануванням наступу, а тому без доповіді розвідки не обійтися! Аналіз даних і подальше виправлення проблемних місць дозволить провести успішний марш-кидок і швидко вийти в ТОП.

Замовити SEO розкрутку сайта в Києві буде відмінним рішенням, якщо ви не знаєте, по яких ключах просуватися – високочастотним (ВЧ) або низькочастотним (НЧ) запитам. Якщо поповнили асортимент товарів, додали нові послуги, й треба розширити кількість SEO запитів для просування. Якщо купили сайт, і потрібно оперативне просування в Google. В усіх цих випадках єдиним правильним рішенням буде замовити внутрішню оптимізацію і просування!

Скільки коштує SEO розкрутка сайту

Вартість внутрішньої оптимізації розраховується залежно від стану сайту і необхідного фронту робіт. В одному випадку може вистачити невеликого коригування Title і Description, а в іншому – знадобиться зміна самої структури сайту, рівнів вкладеності та переписування усіх текстів.

Щоб дізнатися про точну ціну SEO оптимізації і розкрутки сайту, заповніть розміщену нижче форму – вкажіть URL і цілі, яких хочете досягти. Ми проаналізуємо сайт, прорахуємо фронт робіт, після чого зможемо скласти розширене технічне завдання для програміста і копірайтера по виправленню усіх помилок.

Вирішив замовити SEO оптимізацію сайту в Києві, ви зможете підвищити видимість свого ресурсу по основних запитах і підвищити конверсію. Настала пора привести сайт у відповідність з вимогами пошукових систем!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Що входить в SEO оптимізацію?
Робота по оптимізації сайту може бути як разовою, так і повторюваною, а тому може мати різні цілі й включати різні дії. В цілому це робота над внутрішніми чинниками (оптимізація медіа та текстового контенту, коду сайту, підвищення швидкості завантаження, поліпшення індексації, перелінковка), зовнішніми чинниками (нарощування якісної посилальної маси, крауд-маркетинг, поліпшення CTR сайту в пошуку), а також робота з поведінковими чинниками й юзабіліті.