Успішний сайт, який ранжирується по усіх потрібних запитах, який завжди на першій сторінці видачі – це цілком досяжний результат, якщо робити усе правильно. Головне тут – комплексна оптимізація – сторінок, ілюстрацій, мета-даних, чистота коду, правильна організація структури сайту, покращення швидкості завантаження, правильні URL й ціла купа інших нюансів, на перший погляд незначних. Усе це аналізується в ході аудиту, а потім виправляється.  В результаті інтернет-ресурс отримує відчутний ефект і краще ранжирується в пошукових системах.

SEO оптимізація – це комплекс різних заходів. І наскільки б блискучим не було просування за допомогою посилань, воно не дасть належного ефекту, поки не вирішена технічна частина. А тому перш за все необхідно замовити технічний аудит і оптимізацію сайту під пошукові системи!

ЗАМОВИТИ SEO ОПТИМІЗАЦІЮ САЙТУ

Що таке SEO оптимізація сайту та з чого вона складається

Внутрішня оптимізація сайту – це разова дія, яка передує іншим прийомам розкручування в Україні. Це більше підготовка до них. Основа, на якій все тримається, а тому цей етап має бути максимально якісним.

Сам термін SEO можна розшифрувати так: Search Engine Optimization, тобто пошукова оптимізація. Сео з’явилося разом з розвитком пошукових систем, і його основна мета полягає в залученні цільових відвідувачів з органічного пошуку.

Правильна внутрішня оптимізація в Київ складається з декількох етапів: технічного аудиту, аудиту розміщеного на сайті контенту, аналізу юзабіліті та комерційних чинників. Просувати не оптимізований сайт по Україні марно – нічого не вийде, хіба що ви втратите увесь бюджет. Тут потрібен комплекс заходів, щоб усі складові відповідали стандартам пошукових систем.

Правильна SEO оптимізація складається з наступних етапів:

Технічний аудит

 • Аналіз валідності html-коду.
 • Аналіз мета-тегів title і description (це основа SEO, але далеко не єдиний пункт).
 • Перевірка коректності файлу robots.txt.
 • Перевірка на переспам ключами.
 • Усунення дублікатів сторінок.
 • Правильне формування URL сторінок.
 • Аналіз структури й рівнів вкладеності сторінок.
 • Перевірка коректності редиректів і кодів відповідей (200, 404, 505 й ін.).
 • Визначення можливих санкцій від пошукових систем.

Аудит контенту

 • Перевірка текстового контенту на унікальність.
 • Перевірка на відсутність граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок.
 • Перевірка зручності сприйняття інформації.
 • Складання семантичного ядра і його кластеризація.

Аналіз юзабіліті

 • Аналіз зручності серфінгу по сайту.
 • Аналіз доступності інформації й рівнів вкладеності (правило трьох кліків і так далі).
 • Перевірка повноти необхідної для користувача інформації.
 • Аналіз на чинник довіри.
 • Аналіз комерційних чинників.

Головна мета внутрішньої оптимізації сайту в Києві – виключити усі можливі помилки. Це змусить пошукові системи частіше показувати його сторінки на запити користувачів, зробити їх більш інформативними і релевантними, а контент – цікавим і чіпляючим.

Якісна SEO оптимізація вирішує усе!

Ви тільки-тільки запустили сайт і хочете розкрутити його по Україні і Києву? Хочете підвищити ранжирування по високочастотних (ВЧ) або низькочастотних (НЧ) запитах? Поповнили асортимент товарів, і треба розширити кількість SEO запитів для просування? Єдиним правильним рішенням тут буде внутрішня оптимізація сайту!

SEO  можна назвати плануванням наступу, а тому без доповіді розвідки не обійтися! Аналіз даних і подальше виправлення проблемних місць дозволить зробити успішний марш-бросок і швидко вийти в ТОП-3.

Вирішив замовити сео оптимізацію сайту в Києві, ви зможете підвищити видимість свого ресурсу по основних запитах і виправити недоліки в юзабіліті. В результаті він стане зручним як для користувачів, так і пошукових систем.

Скільки коштує SEO оптимізація сайту

Вартість внутрішньої оптимізації сайту в Києві залежить від великого числа чинників, і точної ціни тут назвати не вийде. Це і тип сайту (інтернет-магазин, новинний портал, блог, візитка), і використовувана CMS (WordPress, Opencart, Bitrix, Joomla), і кількість сторінок, модулів розширення функціоналу, й багато що інше.

Надішліть нам урл свого сайту – і ми назвемо точну суму його SEO оптимізації, прорахуємо фронт робіт і складемо розширене технічне завдання для програміста і копірайтера по виправленню усіх помилок.

Настала пора привести сайт у відповідність до вимог пошукових систем! У вас є усі причини замовити внутрішню оптимізацію саме тут!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Найпоширеніші запитання

 • 1Що входить в SEO оптимізацію?
  Робота по оптимізації сайту може бути як разовою, так і повторюваною, а тому може мати різні цілі й включати різні дії. В цілому це робота над внутрішніми чинниками (оптимізація медіа та текстового контенту, коду сайту, підвищення швидкості завантаження, поліпшення індексації, перелінковка), зовнішніми чинниками (нарощування якісної посилальної маси, крауд-маркетинг, поліпшення CTR сайту в пошуку), а також робота з поведінковими чинниками й юзабіліті.