SEO маркетинг та його складові

Активним вживанням американських абревіатур в українській мові вже нікого не здивуєш, але не усі вони однаково зрозумілі. До їх розряду відноситься й SEO маркетинг – набір букв, зрозумілий лише тим, чия діяльність пов’язана з інтернет технологіями. Отже, прояснимо ситуацію.

SEO розшифровується, як Search Engine Optimization; іншими словами, під цією абревіатурою мають на увазі оптимізацію сторінки сайту для пошукової системи. Така оптимізація дає можливість «просунути» і «розкрутити» сайт прискореними темпами. На мові професіоналів це певний набір інструментів, які допомагають притягнути цільову аудиторію та вплинути на пошуковий алгоритм.

Маркетинг же, як друга складова цього терміну, це сукупність процесів просування товару на ринку. Проте ставити знак «рівно» між SEO маркетингом і рекламою не можна, адже процес популяризації сайту із залученням SEO технологій працює по зовсім інших принципах. Завданням SEO маркетингу є лише напрям пошуків користувачів у мережі, допомога в знаходженні чогось, а не його пряма реклама.

Як працює SEO маркетинг?

SEO-маркетинг и его составляющиеЯкими засобами це досягається? На першому місці знаходиться тематика сайту, відштовхуючись від якої, фахівці підбирають ключові слова. Потім здійснюється підбір релевантних сторінок і насичення їх потрібними ключами.

Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту – ще один профіль SEO маркетингу, оскільки ці параметри дозволяють сайту стати привабливішим для користувача. Невід’ємною частиною інтернет-маркетингу, що дозволяє грамотно й у найкоротші терміни просунути сайт, можна назвати і дизайн. Тут важлива і кроссбраузерність, і психологія колірного сприйняття, і юзабіліті.

Зовнішня оптимізація сайту не менш важлива. Це – ще одна сторона SEO маркетингу. Поліпшити цю сторону зможуть посилання зі сторонніх ресурсів. Проте захоплюватися ними не варто. У гонитві за успіхом пропорція якості та кількості індексу цитування має бути дотримана. Не усі посилання однаково інформативні та корисні користувачеві. Важливо, щоб тематика ресурсу була дотримана.

SEO маркетинг – це досить молода дисципліна. В інститутах вона не вивчається, але в мережі використовується повним ходом. Хтозна, можливо, пройде декілька років, і просування сайту за участю SEO маркетолога стане буденною річчю. Ну а доки – це невеликий секрет, який може вивести сайт в TOP-10!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар