Копірайтинг, що надихає та продає – це особливий інструмент розкручування сайту, який можна порівняти зі штурмовим загоном в авангарді війська.

Знаходячись на самій кромці ударного списа, він першим зустрічається з супротивником, промацує його оборону й у разі виявлення слабких місць зав’язує бій, чекаючи підходу основних сил. Іншими словами, за допомогою якісного комерційного тексту ви зможете конвертувати потенційного клієнта в реального.

Такий копірайтинг ґрунтується на цілому ряді хитрощів:

  • привертання уваги цільової аудиторії;
  • дія на больові точки;
  • демонстрація вигод і переваг придбання товару;
  • пропозиція купівлі товару як способу вирішення проблеми;
  • відхилення можливих заперечень;
  • заклик до «правильної» дії.

Текст, що продає – це інструмент, за допомогою якого власник сайту може завоювати довіру потенційного клієнта. Він об’єднує в собі і PR елементи, що показують товар у вигідному світлі, й відповіді на питання, що здатні прибрати сумніви покупця.

Тексти, що продають – комерційний копірайтинг вищого гатунку!

Как при помощи SEO-копирайтинга сделать сайт эффективнееУсе товари та послуги потребують правильної презентації. Багато в чому саме від цього, а не від ціни на них, і залежить успішність продажу. При “бляклій” презентації навіть найкорисніший і недорожчий продукт може залишитися непоміченим і загубиться в тіні більш яскравіших текстів.

Перевірено: споживачі не люблять самостійно шукати для себе вигоди – їх треба підштовхнути, давати вже готове рішення, демонструвати усі вигоди та переваги, відповідати на вірогідні питання й показувати “єдино вірний шлях”. Після прочитання хорошого тексту, що надихає та продає, написаного копірайтером з розумінням цілей і завдань, потенційний клієнт зрозуміє, що скористатися такою пропозицією буде дійсно вигідно, й здійснює необхідну для вас дію. Без копірайтингу це було б неможливо.

Замовити тексти для сайту, що надихають та продають, ви можете по телефонах (06З) 401-25-99 та (066) 99З-56-9З або через пошту glavred@уambus.com.ua. Ми дамо відповідь на усі питання, що вас цікавлять, прорахуємо вартість необхідних текстів, а при великих об’ємах запропонуємо смачні знижки!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3