Яким має бути ефективний текст для сайту? Як його писати, які художні прийоми та рекламні принципи використовувати? Як зробити так, щоб текстовий контент працював, а не просто був на сайті?

Як писати тексти для сайтуЗ розвитком інтернет-технологій помінялося багато що: інформація стала доступна завжди і в будь-якому об’ємі. Тисячі, десятки тисяч сайтів з різноманітним дизайном та барвистими ілюстраціями… Але головним все рівно продовжує залишатися текст.

Лише уявіть, яким був би веб-простір без текстів. Чи багато інформації можна було б отримати? Тексти – це головний та найбільш ефективний спосіб передачі інформації, й їх написання має бути якісним, адже лише так користувач отримає всі необхідні йому дані для прийняття рішення – купити, замовити чи прокоментувати… Окрім інформаційної наповненості, стаття для сайту повинна відповідати деяким критеріям, які й визначають – якісній це контент, чи ні.

Основні правила написання текстів для сайту

Копірайтинг може бути різним, й від того, як професійно чи принаймні відповідально підійшли до написання, й залежить ефективність тексту. Отже, перед вами три головні правила написання статей для сайту:

  • Унікальність – відмінність від інших сайтів дозволяє тексту краще ранжуватися пошуковими системами. У такого тексту зростають шанси бути поміченим.
  • Мета – написання текстів для сайту повинно мати свою мету. В одному разі це реклама товару, в іншому – робота з покращення іміджу бренду, в третьому – презентація нової послуги, товару чи просто інформаційна стаття в блог. Через це може відрізнятися і рекомендований обсяг тексту.
  • Якість – бездоганне оформлення та відсутність помилок повинні бути правилом для написання будь-якого тексту. Окрім того, інформація має бути перевіреною та правдивою.

Це основні критерії ефективного тексту для сайту, які є універсальними для усіх видів статей і рекламного контенту також. Звісно ж, з урахуванням характерних особливостей кожного з видів контенту.

Який же контент потрібен для сайту? В ідеалі це має бути професійний копірайтинг з неповторним авторським стилем. Корисний та унікальний. Лише в цьому випадку статті читатимуть, а розміщена в них інформація спонукатипе купувати чи замовляти послуги – копірайтинг здатен переконувати! Якщо ж разом із цим тексти будуть адаптовані під пошукові системи (тобто вміщатимуть популярні запити), контент вигідно позначиться на позиціях сайту в пошуковій видачі.

Обирайте якісний контент та виходьте на топ-позиції! Не хочете займатися цим самотужки? Звертайтеся до наших копірайтерів – ми допоможемо з будь-якими текстами!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»