Крім виправлення технічних помилок та виконання рекомендацій Google щодо оптимізації, ведення блогу, тобто текстовий контент – один з найефективніших способів покращити SEO та підвищити видимість сайту.

Але просто писати статті недостатньо. Це потрібно робити з розумом. Ось кілька порад, як за допомогою текстів можна покращити рейтинг сайту та вийти в топ.

Складіть контент-план, орієнтований на SEO

SEO с помощью контентаМабуть, це перше, з чого треба починати. Необхідно скласти семантичне ядро, кластеризувати його та відібрати ключі бля блогу. Вони мають бути зовсім іншими, ніж ті, що використовуються для оптимізації посадочних сторінок.

Ведення блогу по-справжньому ефективне в SEO, оскільки дозволяє публікувати контент на різні теми й ранжуватися по тисячах різних ключових слів – як звичайним низькочастотникам, так і ключам з довгим хвостом.

Чому це важливо? Більшість запитів виконуються за довгими ключовими словами, особливо якщо брати до уваги голосовий пошук – за статистикою, тут пошукові запити на 30-40% довші.

69,7% пошукових запитів містять чотири слова та більше.

Ключові слова з довгим хвостом – це непопулярні пошукові фрази з низьким обсягом пошуку та високою варіативністю. Кожен такий запит використовується в середньому 5-10 разів на місяць, тому для оптимізації сторінок послуг такі ключі не дуже підходять, але всі разом, якщо їх сотні, вони здатні творити чудеса!

Зберіть усі ці запити в один список, складіть контент-план та задійте їх у статтях блогу. Вони дадуть ранжування за безліччю різних ключових слів, які набагато перевищують можливості головної сторінки та категорій послуг чи товарів.

Пишіть якісний контент

Над яким би сайтом ви не працювали (інтернет-магазин, особистий блог, корпоративний або розважальний сайт), переконайтеся, що публікуєте якісний контент з високим ступенем зручності читання. Google давно навчився визначати неякісний текст та знижує рейтинг таких сторінок.

Якщо ви хочете покращити SEO, ваша контент-стратегія має бути зосереджена на створенні високоякісного корисного контенту. Зробіть його цікавим та переконливим! Читачі обов’язково оцінять це.

Замовити крутий копірайтинг

Якісні тексти для блогу, опис товарів і послуг
Замовити

Будь-який автор може створювати контент. Будь-який контент-менеджер може додати кілька ключових слів у текст. Проте написання статей без будь-якої стратегії призведе лише до розчарування в копірайтингу. І для вас, і для вашої аудиторії.

Публікуйте контент, який захопить вашу аудиторію! Надихніть її. Зробіть тексти переконливими! Це підвищить ймовірність того, що читачам сподобається ваш бренд, і вони ділитимуться контентом і посилатимуться на нього, що також вплине на SEO.

Пишіть розгорнутий контент

Довгі статті набагато ефективніші. Покращення оптимізації сайту за допомогою тексту означає включення до вашого міксу довгого контенту. По-перше, він дає широкі можливості для створення авторитетних, докладних матеріалів, де можна дати всю необхідну для ухвалення рішення інформацію.

По-друге, довгі статті краще ранжуються за пошуковими запитами, оскільки сама стаття виходить більш релевантною. Минули ті часи, коли текст у блозі з кількох сотень слів міг вийти в топ!

Для покращення SEO за допомогою контенту вам знадобиться авторитетний, вартий довіри, всеосяжний контент. Довгі тексти легко домінують у пошуковій видачі Google!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3