Бездумне наповнення сайту контентом – одна з найбільш серйозних помилок новачків. Сайт, в наповненні якого немає ніякої системи, ніколи не принесе прибутку.

Как при помощи SEO-копирайтинга сделать сайт эффективнее

Хочете виправити ситуацію й швидко вивести свій сайт в топ-10? Тоді без SEO копірайтингу не обійтися.

Варто знати, що SEO – це не просто тексти. Це сам принцип написання, принцип додавання контенту, адже він має на увазі не лише додавання в статтю необхідної кількості ключових слів, але й певну структуризацію статті (рівні заголовків h1, h2, h3 тощо), саме подання матеріалу (тексти пишуться під конкретну цільову аудиторію) та внутрішню перелінковку статей на сайті (прискорення індексування й просування цільової сторінки).

Чому SEO копірайтинг – це безпрограшний варіант?

При індексації нових статей, незалежно від того, рерайт це або копірайт, пошукові системи навряд чи тут же стануть видавати їх користувачеві в перших рядках. З професійним SEO копірайтингом все навпаки: ці тексти швидко потраплять в топ. І якщо їх смислове навантаження на висоті, це забезпечить і підвищення конверсії.

SEO копірайтинг – це інвестиції, а не витрати!

Як правило, без SEO оптимізації текстів швидке просування сайту неможливе або обходиться набагато дорожче. Тому, якщо у вас серйозні наміри заробляти на своєму сайті, не забудьте про інвестиції, тобто про сео статті. Такі дії принесуть істотний прибуток!

 

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”