Копірайтинг – це ідеальний вибір для рекламної компанії в інтернеті, тим більше для молодого сайту, що тільки-тільки з’явився на просторах всесвітньої павутини.

Він дає можливість поповнити ресурс тематичним контентом і в той же час виключає надмірні фінансові витрати на контекстну рекламу або закупівлю посилань, посилюючи кістяк і помалу нарощуючи м’язи.

Отже, 3 головних причини, чому треба замовити копірайтинг.

1. На сайті занадто мало текстів

Дійсно, сумна ситуація, властива переважній більшості нових сайтів. Найчастіше це відбувається через бажання заощадити й розробки сайту без супутньої послуги оптимізації та наповнення його контентом.

Поява сайту – це свято для його новоявленого власника, що запаморочує голову дужче алкоголю, тоді як правильний підхід повинен мати продуману контент-стратегію.

Запам’ятайте – організм вашого сайту страждає від хронічного дефіциту кальцію, магнію та заліза, йому катастрофічно бракує вітамінів і мікроелементів. Тобто, статей, що надихають і продають, а також інформаційних текстів і новинних заміток.

Є така проблема? Замовляйте копірайтинг!

2. Користувачі не затримуються на сайті довше 30 секунд

Цікаві тексти – це той чинник, який «чіпляє» нових користувачів і затримує старих. І якщо дизайн сайту відповідає усім сучасним стандартам, якщо він легкий і цікавий, якщо тести на юзабіліті показують стовідсоткову норму, можливо, справа в непідходящому контенті, й користувачам просто не хочеться переходити на інші сторінки.

Замініть тексти, перепишіть заголовки, адже, швидше за все, ваші статті нудно читати. Нові статті, написані зі знанням справи й долею здорового гумору швидко виправлять ситуацію!

3. Багато відвідувачів, але погана конверсія

Ситуація, що часто викликає подив у тих, хто вклався в SEO. Здавалося б, і тіЦ виріс, і відвідувачів за тисячу на день, але віз, як мовиться, і нині там. Справа, знов-таки, в текстах!

Привести користувачів на сайт мало – це лише половина справи. Набагато важче зацікавити їх, перетворити з потенційних покупців в реальних. Досягти цього можна тільки «правильними текстами», написаними не лише з урахуванням специфіки товару, але й із орієнтацією на правильну ж цільову аудиторію, використанням усіх необхідних для цього письменницьких методів, стилістики, форми подання тексту, об’єму та внутрішньої розмітки.

Тексти – головна сила сайту, й від того, як вони написані, залежить його доля. Професійний копірайтинг вигідно виділить його на тлі інших веб-ресурсів, змусить купити, замовити, занести в закладки й порадити друзям! І якщо вам потрібні саме такі статті – пробивні, мотивуючі й по-справжньому цікаві – ми будемо раді допомогти!

Замовити копірайтинг у нас можна для будь-якого випадку – описи товарів і новинні статті, замітки у блог, пости в соціальні мережі та тексти в рубрики сайту. У будь-якому з цих випадків замовлені у нас статті допоможуть досягти поставлених цілей!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3