Технічні тексти – особлива галузь копірайтингу, писати які може не кожен райтер. Головна складність створення таких статей полягає в необхідності ідеального володіння інформацією, адже узагальнення й прикрашання тут – табу.

Будь-яка технічна тематика – будівництво, промисловість, машинобудування, високі технології, програмування чи логістика – вимагають досконального знання тонкощів, статистики, технічних показників і цифр.

Унікальність технічного копірайтингу – такий же критерій, який властивий і будь-якій іншій інформаційній статті, проте в гонитві за відсотками унікальності тут не можна замінювати одні цифри на інші, розбавляти факти просторовими міркуваннями й придумувати неіснуючі характеристики.

У технічних текстах немає місця узагальненням – тільки факти, цифри та сухі інструкції!

Копірайтер технічних текстів – філолог або технар?

Технические тексты – копирайтинг особой важности!Враховуючи важливість технічного тексту, до його вмісту пред’являються особливі вимоги, і, шукаючи копірайтера для написання технічних описів, необхідно керуватися рядом критеріїв:

  • точне дотримання термінології;
  • відсутність двозначного трактування інформації;
  • відсутність «води» та домислів копірайтера;
  • чітка структура тексту і переконливість в кожному слові.

Технічні тексти відрізняється особливою складністю написання і часто вимагають від автора профільної освіти або, як мінімум, десятків витрачених на вивчення теми годин. Якщо спростити, то довіряти технічний опис зварювального інверторного апарату першому ж залітному копірайтеру не слід.

Технічний копірайтинг – як промисловий альпінізм – тут недостатньо бути філологом або журналістом: такі тексти вимагають поглибленого знання теми й розуміння того, що головне – не лише гарний вигляд тексту, але й правильно подані дані, необхідні читачеві для ухвалення рішення.

Технічний копірайтинг – корисні тексті з максимальною інформативністю!

До сфери технічного копірайтингу відносяться такі тексти:

  • інструкції та правила експлуатації приладів;
  • керівництво до програм і додатків;
  • аналітичні огляди техніки;
  • специфікації й описи принципів роботи пристроїв;
  • описи в картки товарів для інтернет-магазину техніки;
  • будь-яка інша документація.

Для написання технічного копірайтингу краще обрати професійного копірайтера – це дозволить отримати дійсно якісні тексти – цікаві, інформативні та оптимізовані під органічний пошук!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»