Потрапити до топ-5 мріють усі власники сайтів, але мало хто там опиняється. Особливо якщо нічого не робити в плані SEO, пошукової оптимізації та просування. Немає причин, щоб відкладати усі ці процеси на потім. З кожним днем актуальність сайту втрачається, й потрібно все більше старань для зайняття лідируючих позицій.

Існує декілька причин, чому SEO треба робити вже сьогодні.

SEO – це тривалий процес

SEO оптимизацию делать обязательноЕфективна оптимізація не робиться за один день. Більше того, це довгострокова стратегія. В процесі її реалізації маркетологи регулярно збільшують витрати, щоб не втрачати позиції в порівнянні з конкурентами. SEO вимагає вкладень не лише на перших етапах, але й надалі, й не варто розраховувати на компенсацію інвестицій на початку проведення кампанії. А тому, чим раніше ви почнете оптимізувати свій сайт, тим раніше настане ефект.

Нетерплячим веб-розробникам буде складно, адже прибуток виходить не відразу, й на перших етапах витрати істотно перевищать доходи. Але з часом ця різниця скоротиться, а бюджет поступово наповниться.

Ефект будь-якої результативної дії збільшується, тому репутація, посилання та позиції в рейтингах з часом підвищаться. Прогрес буде поступовим, і через декілька місяців ви прийдете до стабільного нарощування доходу. І чим раніше здійснюється перший крок, тим швидше відчується профіцит рекламного бюджету.

Ефект від SEO нестабільний

Ряд експертів стверджує, що поступово результат впровадження SEO знижується. Тому часто перевага віддається нелегальним методам просування сайтів. Але йдеться не про скорочення ефективності просування, а про зміну методів SEO, і тепер не вийде швидко добитися успіху, маючи лише матеріальний ресурс. Важлива тактика.

Відмітимо очевидну тенденцію, при якій пошукові системи намагаються самостійно відстежувати інтереси користувачів, пропонуючи їм максимально точний результат на питання. Це стало можливим завдяки впровадженню голосових помічників і унікальних форматів видачі. З кожним днем з’являються додаткові інструменти просування й зміцнення позицій, і їх краще застосовувати прямо зараз, адже завтра політика може посилитися, і витрати знову зростуть.

Здорова конкуренція

Через відкладання SEO на потім виникають додаткові витрати, й знадобиться більше часу, щоб досягти успіху. Але важливішою є зростаюча конкуренція. Інтернет-ринок росте, й опоненти готові застосовувати нові методи боротьби, і чим довше ви ігноруєте SEO, тим більше можливості у конкурентів. І в майбутньому обійти їх буде вже складніше.

Не забуваємо про види боротьби, про які вважають за краще умовчувати представники Google. Займаються ніші з перспективними ключовими словами, здатними в майбутньому приносити прибуток і потік реальних відвідувачів. Чим раніше ви опинитеся в єдиному процесі, тим легше буде просування та оптимізація проекту. До того ж, якщо нішу з новими можливостями ви захопите першим, це дасть додаткові переваги.

Ефект SEO не змусить себе чекати. Правильна оптимізація, правильні ключі та правильна стратегія вирішать ситуацію, і сайт зрушиться з мертвої точки! Спринтерський старт дозволить швидше добитися рентабельності й вийти на високий рівень доходу. Завдяки отриманим коштам підвищаться шанси на подальший прогрес на постійно зростаючому ринку.

Тож, давайте співпрацювати!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3