Справжнє призначення SEO, про яке мало хто знає

На тему SEO копірайтингу вже було немало баталій. Яке сео краще – з досконально вирахуваним відсотком входження ключів або з непомітними LSI фразами? На три тисячі знаків чи на п’ять? Виділяти ключі жирним чи ні? ВЧ ключ ставити в першому абзаці, а НЧ в середині? Збирати семантичне ядро з пошукової видачі чи придумувати самостійно?

SEO тексты, которые действительно работаютУсе це не грає жодної ролі, адже важливе зовсім інше:

  • Використовувати правдивий оффер
  • Вирішити «біль» клієнта тут і зараз
  • Надати якісну та корисну інформацію

Текстове наповнення сайту – це найважливіша складова успіху, що безпосередньо позначається як на конверсії продажів, так і на ранжуванні ресурсу по пошукових запитах. Проте головною складовою SEO тексту має бути користь.

Текст повинен працювати, а тому підходити до копірайтингу варто, чітко розуміючи усі цілі, що стоять перед сайтом. Поведінкові чинники тісно пов’язані з якістю та користю тексту. У разі невідповідності показник відмов зростає, а це у свою чергу позначається на позиціях сайту.

Завдання SEO

Підняти сторінку в топ-10 по запитах користувачів – далеко не єдине завдання SEO статті. Google бере до уваги найрізноманітніші чинники, кількість яких обчислюється сотнями. Простий копірайтер, нехай і грамотний, їх не знає – це єпархія SEO фахівця, сеошника.

Ось лише деякі завдання оптимізованого тексту:

  1. Покращити зручність сприйняття інформації
  2. Висвітлити «біль» клієнта, пояснивши шляхи вирішення
  3. Підвищити мотивацію зробити потрібну дію
  4. Додати ковзаючі заклики до дії і контрольний заклик – у кінці

Усе це здатне збільшити час перебування користувача на сторінці (так званий «довгий клік»). Прийшовши на сайт із сторінки результатів пошуку і більше не повертаючись до пошукової видачі, користувач «повідомляє» Google, що знайшов те, що шукав. Завдяки цьому рейтинг такої сторінки в очах пошукової системи росте, і вона отримує більший пріоритет.

Правильний SEO копірайтинг!

SEO копірайтинг призначений не для пошукових систем, а для користувачів, яким потрібна інформація. Сторінка повинна на 100 % відповідати очікуванню користувача. Отримуючи вичерпну інформацію про товар або послугу, необхідну для здійснення купівлі, людина швидше підпаде під владу комерційної пропозиції. І якщо ви давно замислювалися, як зробити текст зрозумілим для пошукових систем і одночасно цікавим для людей, настав час замовити правильні SEO статті – в студії копірайтингу «Ямбус».

Ми працюємо «під ключ», беремося за будь-яку тематику і знаємо, як притягнути увагу цільової аудиторії, як забезпечити високу щільність ключових слів, але при цьому написати цікавий і грамотний контент. Наші тексти добре переконують і продають! А ще – ми даємо знижки та бонуси нашим постійним клієнтам. Поповнюйте сайт якісним контентом та заощаджуйте на послугах копірайтера!

Тож, давайте співпрацювати, адже вашому сайту потрібні свіжі тексти!Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар