На тему SEO копірайтингу вже було немало баталій. Яке сео краще – з досконально вирахуваним відсотком входження ключів або з непомітними LSI фразами? На три тисячі знаків чи на п’ять? Виділяти ключі жирним чи ні? ВЧ ключ ставити в першому абзаці, а НЧ в середині? Збирати семантичне ядро з пошукової видачі чи придумувати самостійно?

SEO тексты, которые действительно работаютУсе це не грає жодної ролі, адже важливе зовсім інше:

  • Використовувати правдивий оффер
  • Вирішити «біль» клієнта тут і зараз
  • Надати якісну та корисну інформацію

Текстове наповнення сайту – це найважливіша складова успіху, що безпосередньо позначається як на конверсії продажів, так і на ранжуванні ресурсу по пошукових запитах. Проте головною складовою SEO тексту має бути користь.

Текст повинен працювати, а тому підходити до копірайтингу варто, чітко розуміючи усі цілі, що стоять перед сайтом. Поведінкові чинники тісно пов’язані з якістю та користю тексту. У разі невідповідності показник відмов зростає, а це у свою чергу позначається на позиціях сайту.

Завдання SEO

Підняти сторінку в топ-10 по запитах користувачів – далеко не єдине завдання SEO статті. Google бере до уваги найрізноманітніші чинники, кількість яких обчислюється сотнями. Простий копірайтер, нехай і грамотний, їх не знає – це єпархія SEO фахівця, сеошника.

Ось лише деякі завдання оптимізованого тексту:

  1. Покращити зручність сприйняття інформації
  2. Висвітлити «біль» клієнта, пояснивши шляхи вирішення
  3. Підвищити мотивацію зробити потрібну дію
  4. Додати ковзаючі заклики до дії і контрольний заклик – у кінці

Усе це здатне збільшити час перебування користувача на сторінці (так званий «довгий клік»). Прийшовши на сайт із сторінки результатів пошуку і більше не повертаючись до пошукової видачі, користувач «повідомляє» Google, що знайшов те, що шукав. Завдяки цьому рейтинг такої сторінки в очах пошукової системи росте, і вона отримує більший пріоритет.

Правильний SEO копірайтинг!

SEO копірайтинг призначений не для пошукових систем, а для користувачів, яким потрібна інформація. Сторінка повинна на 100 % відповідати очікуванню користувача. Отримуючи вичерпну інформацію про товар або послугу, необхідну для здійснення купівлі, людина швидше підпаде під владу комерційної пропозиції. І якщо ви давно замислювалися, як зробити текст зрозумілим для пошукових систем і одночасно цікавим для людей, настав час замовити правильні SEO статті – в студії копірайтингу «Ямбус».

Ми працюємо «під ключ», беремося за будь-яку тематику і знаємо, як притягнути увагу цільової аудиторії, як забезпечити високу щільність ключових слів, але при цьому написати цікавий і грамотний контент. Наші тексти добре переконують і продають! А ще – ми даємо знижки та бонуси нашим постійним клієнтам. Поповнюйте сайт якісним контентом та заощаджуйте на послугах копірайтера!

Тож, давайте співпрацювати, адже вашому сайту потрібні свіжі тексти!Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3