Пошук професійного копірайтера, здатного видавати якісний контент – важливий етап розвитку інтернет-проекту. Написані зі знанням справи тексти стають ефективним інструментом бізнесу. Але де ж шукати тямущого райтера і за якими критеріями його оцінювати?

Где и как искать копирайтера?Від копірайтера залежить все. Незалежно від того, на яку цільову аудиторію розрахований текст, він має бути цікавим та інтригуючим. Корисним.

Дотримання цього правила кінець кінцем визначає результативність написаної статті, роблячи її комерційно ефективною. Саме такими – корисними – мають бути усі тексти на сайті – на головній сторінці, сторінках послуг, в розділах, картках товарів і у блозі.

Стаття повинна чіпляти за живе, давати по-справжньому корисну інформацію і не відпускати до останньої крапки. І хоча написана вона має бути зрозуміло і не припускати подвійного значення, вона між тим повинна залишати поле для роздумів.

Знайти копірайтера, який зможе писати такі статті – саме те, до чого повинен прагнути кожен власник сайту. Саме такі тексти і приводять клієнтів! То де ж шукати такого копірайтера?

Де шукати тямущого копірайтера

Професійний копірайтинг – це ефективний спосіб просування сайту. Він дешевший за контекстну рекламу і посилальне просування.

Існує безліч бірж копірайтингу, де можна купити вже готову статтю або замовити її написання за своїм технічним завданням (ТЗ). Найвідоміші з таких бірж – Kabanchik, Freelance.ua, UAtxt.com, WordFactory й інші. Альтернативою їм може стати співпраця з агентством копірайтингу або з копірайтером-фрілансером, що працює поза біржами. Але кого ж обрати?

Замовити крутий копірайтинг

Тексти, які працюють на результат
Замовити

Вирішив знайти копірайтера, багато хто в першу чергу орієнтується на вартість послуг : чим дешевше, тим вигідніше. Це абсолютно неправильний підхід до пошуку райтера, адже якісні тексти ніколи не коштуватимуть дешево.

Кого ж шукати?

Який копірайтер буде краще всього

Краще всього обрати виконавцем такого копірайтера, який більш-менш розбирається в тематиці вашого сайту і може надати готові роботи, що підтверджують це.

Універсальних копірайтерів не буває. У більшості випадків автор спеціалізується на конкретній темі або невеликій їх кількості й мало чим зможе допомогти, якщо у вас десять сайтів з різною тематикою. В цьому випадку більш правильним рішенням буде студія копірайтингу або біржа, де можна підшукати відразу декілька райтерів.

Співпраця з біржею або декількома копірайтерами одночасно має свої мінуси, тоді як студія копірайтингу – завжди безпрограшний варіант. Маючи свого менеджера проекту, ви спілкуєтеся тільки з ним і повторно вже нікому нічого не пояснюєте. Це економить багато часу.

Чи можна довіряти копірайтеру з біржі

Часто на біржах копірайтингу можна зустріти авторів з vip-аккаунтами і безліччю позитивних відгуків від замовників. Це може говорити про те, що виконавець довго працює в цій сфері й не кине узяте замовлення на половині шляху. Проте жодних гарантій якості це, за великим рахунком, не дає.

Підшукуючи копірайтера на біржі, треба ретельно вивчати його портфоліо, аналізувати його манеру написання й якість текстів.

Втім, вибір копірайтера залежить не лише від зручності співпраці.

Скільки коштують послуги копірайтера

Все залежить від того, де саме шукати копірайтера – серед фрілансерів, на біржі або ж у спеціалізованій текстовій студії.

В середньому одна тисяча знаків без пробілів обійдеться замовнику в 2-3 долари. Ціна послуг копірайтера може бути й вище, якщо до написання тексту ви вирішите притягнути не студента, який займається цим у вільний від навчання час, а справжнього професіонала, який знайомий і з інтернет-маркетингом, і з SEO. За великим рахунком саме такого копірайтера і треба шукати, й ціна за кілознак тут не головне.

Розкид цін на послуги копірайтерів в Україні досить великій. Але, якщо ви хочете знайти дійсно професійного автора, від послуг дорогих райтерів відмовлятися не варто й витрати на копірайтинг слід сприймати як інвестицію у бізнес. Не будете ж ви друкувати дешеві візитівки й роздавати їх мільйонерам! Так само і тексти – написані крутим копірайтером, вони забезпечать круту результативність!

Шукаєте саме такого копірайтера? Давайте співпрацювати!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3