Де та як шукати копірайтера?

Від копірайтера залежить усе. Незалежно від того, на яку цільову аудиторію розрахований текст, він має бути цікавим та інтригуючим. Непохитне дотримання цього простого, але вкрай важливого правила врешті решт визначає результативність написаної статті, роблячи її комерційно спрямованою або іншими словами – успішною.

Стаття повинна чіпляти за живе, давати по-справжньому корисну інформацію й не відпускати до останньої крапки. І хоча написана вона має бути чітко, проте, повинна залишати деяке поле для роздумів.

Знайти копірайтера, який зможе писати такі статті, справа досить складна, але зрештою витрачені зусилля будуть винагороджені: конверсія сайту зросте.

Де шукати тямущого копірайтера?

Где и как искать копирайтера?

Професійний копірайтинг – надзвичайно ефективний спосіб просування сайту. Він дешевший за телевізійну рекламу та посилальне просування. Існує безліч бірж копірайтингу, де можна придбати вже готову статтю або замовити її написання по своєму ТЗ. Найвідоміші з таких бірж – Advego, Weblancer, Freelance й інші. Альтернативою їм може стати співпраця з агентством копірайтингу або з копірайтером-фрілансером, працюючим поза біржами.

Який копірайтер найкращий?

Краще обрати виконавцем такого копірайтера, який більш-менш розбирається в тематиці вашого сайту й може надати готові роботи, що підтверджують це. У більшості випадків автор спеціалізується на конкретній темі й мало чим зможе допомогти, якщо у вас десять різних сайтів з різною тематикою. В цьому випадку більш правильним рішенням стане співпраця зі студією копірайтингу або біржою.

Перш, ніж йти далі…

Копірайтинг – тексти, які працюють на результат!

Співпраця з біржею (читай, з десятком різних копірайтерів, з якими треба домовлятися окремо) має свої мінуси, тоді як студія копірайтингу – завжди безпрограшний варіант. Маючи свого менеджера проекту, ви спілкуєтеся тільки з ним і повторно вже нікому нічого не пояснюєте.

Чи можна довіряти копірайтеру з біржі?

Часто на біржах копірайтингу можна зустріти авторів з vip-аккаунтами й безліччю позитивних відгуків від замовників. Це може говорити про те, що виконавець щільно працює в цій сфері й не кине узяте замовлення на півдорозі. Проте жодних гарантій якості це, за великим рахунком, не дає. Тут треба дивитися в портфоліо кожного окремо взятого виконавця й аналізувати його манеру написання й якість матеріалу.

Втім, вибір копірайтера залежить не лише від зручності співпраці.

Скільки коштують послуги копірайтера?

В середньому одна тисяча знаків без пробілів обійдеться замовникові в 1–2 долари. Ціна  послуг копірайтера може бути й вище, якщо до написання тексту ви вирішите притягнути не студента, який займається цим у вільний від навчання час, а справжнього професіонала – маркетолога, журналіста, піарника.

Розкид цін на послуги копірайтера дійсно дуже великий. В одному випадку роботу виконують новачки, а в іншому за текст може взятися автор, який мало того, що вміє оперативно працювати з джерелами інформації, так ще й має багатий життєвий досвід в цьому питанні. У такому разі міра унікальності тексту буде просто зашкалювати, й матеріал гарантовано викличе неабияку дискусію в коментарях.

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар