Для чого потрібні SEO тексти на сайті?

Зачем нужны SEO тексты на сайте?Сайт вважається успішним, якщо він займає перші позиції на запити в пошукових системах. Тоді можна розраховувати на значну кількість відвідувачів і великий, а головне постійний інтерес до ресурсу. На довгождані позиції виводять сайт пошукові роботи, які регулярно проводять моніторинг матеріалів, розміщених на сторінках. І тільки правильно оформлені тексти для сайту, унікальні й цікаві – релевантні пошуковому запиту – сприятимуть інтенсивному просуванню ресурсу.

Найефективнішими в роботі по оптимізації сайту вважаються SEO тексти. Але що ж таке SEO текст, навіщо він потрібний та як працює? Спробуємо розібратися.

Принципи оптимізації сайту

Сайт залишиться конкурентоздатним в пошуковій системі, якщо на його сторінках регулярно з’являтиметься новий матеріал – і звичайний копірайт, і оптимізовані статті, SEO тексти. А тому розміщувати новини, унікальні статті, відстежувати коментарі, відповідати на питання відвідувачів необхідно із завидною періодичністю, хоча б раз на тиждень. Слід діяти за принципом: приділяєш багато уваги оптимізації сайту – отримуєш нових відвідувачів.

Другий, але не менш важливий принцип – розміщувати тільки унікальний контент, не запозичений з інших ресурсів. Обдурити пошукових роботів не вдасться, вони в першу чергу перевіряють текст на унікальність.

Третій принцип – використати правильно написані SEO тексти, інформаційні та корисні, з вигідно підібраними ключовими словами.

Вимоги до SEO текстів

 • Тексти для сайту обов’язково мають бути інформаційно насиченими та добре структурованими.
 • Оптимальний об’єм SEO тексту – 500–3000 слів. Невеликі «замітки» пошукові роботи пропустять, не визнавши їх надто корисним матеріалом.
 • Обирані для тексту ключові слова краще повторити 3–4 рази, але за умови, що вони будуть інформаційно доречними. Тексти, перенасичені ключовими словами, пошуковими роботами будуть відфільтровані як спам. А це означає, що оптимізація сайту виявилася безуспішною.
 • Ключові слова в SEO текст вводяться без змін, без розділових знаків. Краще, коли вони розміщені на початку або в середині статті, один від одного відокремлені декількома іншими реченнями.
 • Важливий показник якісного SEO тексту – це щільність ключових слів, вона має бути оптимальною й складати не більше 3 %.
 • Вигідно в статті використати HTML розмітку.
 • Робимо акцент на заголовку статті, він обов’язково повинен містити високочастотне ключове слово.

Слід пам’ятати, що оптимізація сайту і розміщених на ньому статей – не такий вже й складний процес, проте підходити до нього треба з розумом. Цікавий і унікальний SEO текст повинен стати основним інструментом просування.

Замовити оптимізовані тексти для сайту ви можете в студії «Ямбус». Ми забезпечимо ваш сайт ідеальними текстами!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Коментарі 2
 • Відповісти 2015 Тра 24 - 16:55:16 Сергей

  Нужны тексты
  canmos.ru
  canmos.ru/sandbox
  Цена за 3тыс знаков ?

  • Відповісти 2015 Тра 24 - 19:17:23 Главред

   Если обычный копирайт, то 3*100 руб = 300 руб

Написати коментар