Сайт вважається успішним, якщо він займає перші позиції на потрібны запиті в пошукових системах. В цьому випадку можна розраховувати на трафік та прибуток. Вирішують ситуацію SEO тексти, написані копірайтором спеціально дял просування.

Що ж таке SEO текст, навіщо він потрібний та як працює? Спробуємо розібратися.

Принципи оптимізації сайту

Зачем нужны SEO тексты на сайте?

Сайт залишиться конкурентоздатним в пошуковій системі, якщо на його сторінках регулярно з’являтиметься новий матеріал – і звичайний копірайт, і оптимізовані статті, SEO тексти. А тому розміщувати новини, унікальні статті, відстежувати коментарі, відповідати на питання відвідувачів необхідно із завидною періодичністю, хоча б раз на тиждень. Слід діяти за принципом: приділяєш багато уваги оптимізації сайту – отримуєш нових відвідувачів.

Другий, але не менш важливий принцип – розміщувати тільки унікальний контент, не запозичений з інших ресурсів. Обдурити пошукових роботів не вдасться, вони в першу чергу перевіряють текст на унікальність.

Третій принцип – використати правильно написані SEO тексти, інформаційні та корисні, з вигідно підібраними ключовими словами.

Вимоги до SEO текстів

  • Тексти для сайту обов’язково мають бути інформаційно насиченими та добре структурованими.
  • Оптимальний об’єм SEO тексту – 500–3000 слів. Невеликі «замітки» пошукові роботи пропустять, не визнавши їх надто корисним матеріалом.
  • Обирані для тексту ключові слова краще повторити 3–4 рази, але за умови, що вони будуть інформаційно доречними. Тексти, перенасичені ключовими словами, пошуковими роботами будуть відфільтровані як спам. А це означає, що оптимізація сайту виявилася безуспішною.
  • Ключові слова в SEO текст вводяться без змін, без розділових знаків. Краще, коли вони розміщені на початку або в середині статті, один від одного відокремлені декількома іншими реченнями.
  • Важливий показник якісного SEO тексту – це щільність ключових слів, вона має бути оптимальною й складати не більше 3 %.
  • Вигідно в статті використати HTML розмітку.
  • Робимо акцент на заголовку статті, він обов’язково повинен містити високочастотне ключове слово.

Слід пам’ятати, що оптимізація сайту і розміщених на ньому статей – не такий вже й складний процес, проте підходити до нього треба з розумом. Цікавий і унікальний SEO текст повинен стати основним інструментом просування.

Замовити оптимізовані тексти для сайту ви можете в студії «Ямбус». Ми забезпечимо ваш сайт ідеальними текстами!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3