Іміджеві тексти – чудовий помічник для просування бренду. Вони формують образ компанії, переконують у необхідності покупки чи замовлення послуг, демонструючи неабияку конверсію.

PR статьи

Рекламувати компанію, її послуги чи продукцію можна різними способами, проте найкращим методом вважається написання іміджевих текстів. Хороший PR текст дає читачеві не тільки необхідну для прийняття рішення інформацію, але й знайомить його з брендом, його історією та позиціонуванням на ринку, формує позитивний образ компанії та підвищує лояльність клієнтів.

Як не дивно, PR-текст – споконвічний антагоніст рекламних статей. Переслідуючи, по суті, ту ж саму мету (викликати позитивну реакцію цільової аудиторії), вони користуються різними методами і, як результат, призводять до різних наслідків.

Чому у PR текстів конверсія більша

Ефективність іміджевих текстів пояснюється просто: це не реклама. У 90% випадків в іміджевому тексті немає жодної пропозиції щодо купівлі товару, замовлення послуги або будь-якого іншого рекламного призову. Це просто інформація, яку цікаво читати, і саме інтерес та формує купівельне бажання!

Дешева інтернет-реклама спрямована на масового читача і в кращому разі отримує хоч якийсь відгук у 10% користувачів, що прочитали текст. По-справжньому зацікавиться товаром лише один із сотні. PR-текст, на відміну від рекламного, з самого початку націлений на ті 10%, тобто цільова аудиторія іміджевої статті набагато вужча, але й спрацьовує така стаття набагато частіше.

Замовити іміджеві статті

Крутий копірайтинг для реклами та просування бренду
Замовити

PR-текст – це серйозний помічник у просуванні бренду та найкращий засіб, щоб залишатися у полі зору цільової аудиторії. Такі статті розповідають цікаві історії, знайомлять з застосовуваними компанією технологіями та матеріалами. Це можуть бути огляди, біографії та аналітичні статті – всі вони працюють на імідж, знайомлять з принципами роботи компанії, підвищують її впізнаваність, але не викликають негативних емоцій, як звичайна реклама. Вони продають, не продаючи.

Підтримуючи образ компанії, можна просунути ідею, викликати довіру до товару, зацікавити в замовленні послуг. А тому, якщо вам важливо підтримувати спілкування з цільовою аудиторією і просунути бренд, замовлення іміджевих статей стане ідеальним рішенням!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу “Ямбус”