Копірайт – це мистецтво написання комерційних текстів

Копірайт – це потужний інструмент реклами. Якщо тексти на сайті унікальні та якісні, вони генерують клієнтів та підвищують конверсію продажів.

контент стратегияДля більшості людей основним джерелом отримання інформації є інтернет. Тут спілкуються, ведуть ділові переговори, замовляють послуги та купують товари. Саме тексти переконують та продають.

І вірно, головний спосіб передачі інформації – це текст. Але тут постає одне цікаве питання: звідки взагалі вони беруться, адже на кожному сайті їх сотні, а самих сайтів – мільйони!

Тут і виникає таке поняття, як копірайт. Це всі види текстів, які можна зустріти в інтернеті – від опису товарів до рекламних та новинних статей, постів у Facebook та Instagram. Також копірайт – це синонім поняття «авторське право», тобто унікальні тексти, які комусь належать.

І хоча для людей з креативним мисленням написати текст не складе значних труднощів, проте копірайтерами вони від цього не стануть. Копірайт – це не просто написання тексту, а ціла наука! Тут необхідно правильно визначити цільову аудиторію, придумати крутий заголовок та оффер, підібрати стиль тексту та подати інформацію так, щоб користувачам було цікаво дочитати все до кінця.

Замовити крутий копірайтинг
Продажні тексти з високою конверсією
Замовити

Для будь-якого сайту регулярність оновлення контенту дуже важлива. Це показник актуальності та шанс вийти в ТОП за ключовими запитами. Та й самі користувачі, бачачи, що статті на сайті постійно поповнюються, частіше заходитимуть і шукатимуть необхідну їм інформацію.

Сьогодні копірайт – це потужний інструмент продажів, просування сайту та залучення пошукового трафіку, а тому, якщо ви націлені на результат, рішення тут лише одне – якісний авторський контент!

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Написати коментар