Копірайт – це мистецтво написання комерційних текстів

Для більшості людей основним джерелом отримання інформації стає Інтернет. Тут вирішується все – укладаються угоди, ведуться переговори, знаходиться потрібна інформація. Тобто головний спосіб передання інформації – це текст. А звідки ж береться уся ця різноманітність статей, заміток, документів?

Усе це – копірайт. Тексти, що були кимось написані, чиясь інтелектуальна власність.

Копірайт – це синонім поняття «Авторське право». Це створення повністю унікального авторського тексту. Це і опис товарів, і розповідь про компанію, і види її діяльності, і інформаційні статті, й інший текстовий контент.

Написати такий текст для людини з креативним мисленням і розвиненою навичкою викладання думок не складе великих труднощів. І хоча написати текст може майже кожен із нас, проте видати якісний копірайт – ні. Це завдання, яке краще залишити професіональним журналістам та райтерам. При цьому слід розуміти, що копірайт – це  не лише написання рекламних текстів. Це може бути й просто інформаційна стаття, будь-який авторський текст.

Замовити копірайт в студії «Ямбус»!

Для будь-якого сайту регулярне оновлення контенту дуже важливе, і саме для цього й потрібний якісний копірайт тексту. Це допоможе не лише в просуванні сайту, але у залученні нового трафіку. І чим цікавішими та кориснішими будуть тексти, тим більше людей заходитимуть на сайт і здійснюватимуть дії, які приноситимуть прибуток його власникові.

Копірайт – створення унікального авторського тексту

Для написання якісного та унікально копірайту потрібні певні навички. Кожен текст на сайті – інформаційна чи рекламна стаття, опис товарів та послуг – має бути унікальним для пошукової системи.

До речі, існує безліч спеціальних сервісів і програм, які в лічені секунди можуть проаналізувати текст і з’ясувати, чи дійсно райтер написав його «із голови», чи запозичив з Інтернету. І, якщо вкрав, то покажуть, звідки саме і який фрагмент був скопійований. Тому, перш ніж публікувати на своєму сайті написаний копірайтером текст, проаналізуйте його на унікальність.

Не хочете цим займатися, аде прагнете, щоб на вашому ресурсі були лише унікальні тексти? Замовляйте копірайт в студії «Ямбус», і ваш контент буде ідеальним!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар