Для чого на сайті потрібні тексти, чому їх треба замовляти у професійного копірайтера, а не писати самостійно? Скільки повинні коштувати статті й чому SEO оптимізовані тексти обходяться дорожче звичайних?

Текст – це основа будь-якого інфо-бізнесу. Без копірайтингу не обходиться ні сайт послуг, ні інтернет-магазин. Саме він дає користувачеві необхідну для ухвалення рішення інформацію, а зовсім не дизайн сайту або ціна товару, будь вона хоч тричі вигідною. Кращу конверсію забезпечують ретельно продумані інформаційні тексти, написані копірайтером зі знанням справи – після аналізу цільової аудиторії, вивчення характеристик товару, його плюсів і мінусів.

Писати самостійно чи замовляти у копірайтера?

Тут все просто: якщо у вас є час і бажання – пишіть самі. Якщо немає – замовляйте.

Краще всього, якщо копірайтер не просто пише тексти на замовлення, але й розбирається в маркетингу, тобто на практиці знайомий з продажними технологіями – як мінімум з формулами подання комерційної пропозиції (AIDA, PPP, ODC й іншими) і може написати крутий оффер. Звідси випливає висновок: писати треба якісно, а текст має бути ефективним, а тому, якщо ви ніколи не бралися за написання статей, або вчиться це робити, або замовляйте їх у копірайтера.

Є ще одна причина, чому копірайтинг на замовлення вигідніше самостійного написання. Професійний копірайтер – це не просто автор тексту. Це аналітик, який уміє працювати з потребами цільової аудиторії, знімаючи заперечення ще на етапі їх формування. Він уміє показати, як товари і послуги закривають ці потреби, і чому треба купити або замовити саме зараз, а не завтра або коли-небудь потім. Власник бізнесу повинен займатися бізнесом, копірайтер – текстами.

Замовити крутий копірайтинг

Цікаві та корисні тексти з високою конверсією
Замовити

Звичайно, якісний копірайтинг – це дорого, проте й ефективно! І тут перед замовником виникає ціла низка запитань: скільки коштує копірайтинг на замовлення, чи впливають ключі на ціну і чим взагалі прості тексти відрізняються від SEO статей?

Але – про все по порядку.

Скільки коштує копірайтинг на замовлення?

Тут немає правильної відповіді – у кожного копірайтера своя ціна на тексти. Точно так, як і відрізняється вона і в студіях копірайтингу або на біржах. Хтось пише швидко, хтось повільно, хтось аналізує пошукову видачу і сайти конкурентів і додає в текст ключі, хтось не уміє цього робити.

А тому, щоб визначити об’єктивну ціну на копірайтинг на замовлення, слід розділити підходи до написання й оцінювати їх окремо – копірайтинг і SEO копірайтинг.

Тут і криється увесь секрет: звичайний текст обійдеться значно дешевше за оптимізоване, проте й особливо ефективним він не буде. Втім, в деяких випадках текст без ключів вирішує ситуацію на всі сто.

У 2022 році середня вартість копірайтингу на замовлення в Україні складає 50-75 гривень за килознак, тобто за тисячу знаків.

Чим копірайтинг на замовлення відрізняється від SEO статті?

Це як велосипед і Харлей Девідсон! У першому випадку це просто текст, а в другому – з додатковими опціями, найголовніша з яких – аналіз сайтів конкурентів і ринку в цілому. Ефективний копірайтинг на замовлення вимагає ретельного аналізу цільової аудиторії: чого вони хочуть, де живуть, чим цікавляться, яка у них освіта й сімейний статус, яку музику вони слухають… Розуміння усіх цих моментів дозволить зрозуміти, як з ними треба говорити і що пропонувати.

Якщо дізнатися, які тексти публікують конкуренти, якого об’єму, які ключі використовують, які заголовки придумують, чи додають маркіровані списки, таблиці та інфографіку, як часто і з якою періодичністю публікують їх – це стане прекрасною можливістю визначити їх стратегію, вжити заходи, порівнятися та обігнати. Ці завдання й вирішує SEO копірайтинг на замовлення! А тому дешево такі статті коштувати не будуть.

У 2022 році середня вартість SEO копірайтингу на замовлення в Україні складає 200 гривень за килознак, тобто за тисячу знаків.

Що дають професійні тексти?

Крутий копірайтинг дає яскравий результат. Подібний маркетинговий аналіз дозволить копірайтеру написати ідеальний продажний текст заговорити з цільовою аудиторією на її мові. Такому тексту вірять.

Якісний копірайтер вигідно змалює характеристики товару, дасть користувачеві вичерпну, корисну інформацію й сформує бажання купити і замовити. Це не загальні фрази і бездоказові гасла, а унікальний заклик до дії. Ось чому професійний копірайтинг на замовлення дійсно працює!

Тексти повинні вирішувати стратегічні завдання бізнесу! Замовте хоча б одну статтю – і ви зрозумієте, який у неї ефект!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3