Копирайтинг, который работает!

Потрібен копірайт, виконаний на найвищому рівні? Смачні комерційні тексти, опис товарів для інтернет-магазину, рекламні або інформаційні статті?  Ви не дарма потрапили на наш сайт, адже тут ви можете замовити копірайт для будь-якого випадку!

Тексти – це без жодного перебільшення головна умова успішного сайту, адже одних картинок для комерційної пропозиції недостатньо: тут потрібні яскраві комерційні пропозиції, ефективні заголовки, переконливі оффери й відсутність будь-яких помилок – граматичних, пунктуаційних і стилістичних. Ну і, звичайно ж, унікальність, як головний параметр ефективного копірайту.

Наші клієнти завжди впевнені в тому, що отримають якісний, оптимізований під пошукові системи контент – цікавий, ефектний і западаючий у пам’ять.

Правильний копірайт – це…

Стовідсоткова унікальність, читабельність, правильно підібрані слова для правильної ж цільової аудиторії – ось що відрізняє тексти студії копірайтингу «Ямбус» від низькопробного рерайту з бірж фрілансерів.

В основі робіт нашої студії лежить принцип комплексного підходу до написання статей.  Ми аналізуємо цільову аудиторію й видаємо на гора тексти, які сподобаються не тільки користувачам, але й пошуковим системам, що, в кінцевому випадку, сприятливо позначиться на ранжуванні сайту.

Основні види копірайтингу

У своєму різновиді копірайтинг буває двох видів, кожен з яких має свої особливості:

  • Інформаційний
  • SEO-оптимізований

Якщо звичайні рекламні тексти ставлять перед собою завдання презентувати продукт або послугу, розповісти потенційним покупцям про можливі переваги, то SEO-копірайт вже передбачає додатковий план – впровадження ключових слів, багаторівневих заголовків, маркованих списків й іншої секретної розмітки для пошукових систем і яскравих візуальних моментів для кінцевого  користувача.

І в тому, і в іншому випадку студія копірайтингу «Ямбус» – це ідеальне рішення для наповнення сайту: ви отримуєте якісний, унікальний контент в найкоротші терміни, оптимізований під обрану пошукову систему та цільову аудиторію.

Копірайтери, редактори, коректори і навіть контент-менеджери, в завдання яких входить розміщення статей на сайті – вирішив замовити тексти в нашій студії, ви отримуєте копірайт під ключ, готові статті, що з’являються на вашому ресурсі з необхідною регулярністю.

Ми впевнені, що такий підхід до наповнення сайту з систематичних витрат на написання текстів перетвориться на вигідну інвестицію!

заказать копирайтинг баннер

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3