SEO копірайт – хто ж про нього не чув! Чудо-тексти, що здатні швидко вивести сайт в ТОП пошукових систем. Втім багато хто не знає, як саме пишуться такі статті – й сьогодні ви це нарешті дізнаєтеся.

SEO тексти часто пов’язують з оптимізацією сайту, і це дійсно так. Статті з ключами використовуються не стільки для просування, скільки для оптимізацію, рознесенням семантики по сторінкам. Які ж особливості написання таких текстів?

Оптимізація за допомогою SEO копірайту

Как оптимизировать текст с помощью SEO-копирайтаПоняття SEO копірайтинг має на увазі написання статей із спеціальними ключовими фразами, по яких користувач шукатиме ту або іншу інформацію в інтернеті. Ну а сео копірайтер – це людина, яка пише оптимізовані статті.

Професійний копірайтер зобов’язаний не лише оперувати фактами й подавати інформацію максимально доступно та цікаво, але й робити так, щоб його текст сподобався пошуковій системі. Для цього треба знати, як формувати семантичне ядро сайту та як розподіляти ключі по розділам, адже ті й самі ключі будуть недоречними в різних розділах сайту.

Сам текст повинен мати чітку структуру та писатися з розумінням конкретної мети – продати щось, пояснити, представити, розповісти про послугу чи перевагу, проінформувати. Якщо в статті буде все підряд, текст вийде неефективним – читачі просто не зрозуміють, для чого вони усе це читали.

Інформативність SEO тексту має бути й на візуальному рівні. Для цього використовують заголовки, списки, таблиці, виділення частини тексту напівжирним або курсивом. Це треба для того, щоб читач міг з’ясувати, про що йдеться у статті, навіть не читаючи її. По-друге візуальне виділення інформації дозволяє зацікавити людину – показати їй, що в тексті є багато цікавого, й треба дізнатися детальніше. Тобто почати читати.

Основне завдання SEO копірайтера

У зв’язку з розвитком інформаційних технологій багато пошукових систем змінили свої вимоги до наповнення сайту. Тепер усі статті мають бути максимально інформативними та корисними – релевантними пошуковим фразам. Іншими словами, пошукові системи шукають ексклюзивні статті, написані професійними копірайтерами, й виділяють їх, додаючи рейтингу.

Основна мета написання SEO статті – підвищити рейтинг сайту, зробити його більш помітним для пошукових систем.

Необхідність в досвідчених копірайтерах підвищується з кожним днем, адже професійні тексти здатні «злетіти» набагато швидше й принести більшу користь. Тому економія на послугах копірайтера недоцільна, адже це може негативно вплинути на просуванні сайту.

Не хочете ризикувати? Телефонуйте! Якісні тексти будуть у вас вже сьогодні!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3