Король контента. SeoУ зв’язку з популярністю інтернет-ресурсів, що лише збільшується з часом, з’явилася потреба в особливому контенті, покликаному не лише доносити інформацію, але й виконувати іншу не менш важливу роль – мотивувати та продавати. Це SEO копірайтинг. Тексти, адаптовані для пошукових машин.

Особливістю сео текстів є те, що оптимізація під пошукові системи в них важливіша за сенс і читабельність. Це ефективний засіб внутрішньої оптимізації сайту для просування в топ-10.

Сео копірайтинг досить часто називають пошуковою оптимізацією. Його суть полягає в створенні особливих, максимально релевантних пошуковим запитам текстів.

Для чого потрібний SEO копірайтинг?

Перша причина: покращення ранжування сторінок по певним пошуковим запитам. Головна вимога до тексту: наявність ключових слів у потрібних місцях і в певній кількості, щоб таку сторінку знаходили пошукові системи.

Друга причина: SEO копірайтинг використовується для збільшення кількості відвідувачів та збільшення рейтингу сайту.

Кому потрібний SEO копірайтинг?

  • Первинне розкручування сайту.
  • Просування товарів і послуг.
  • Оновлення контенту вже наявного сайту.
  • Підвищення конкурентоспроможності.

Що дасть грамотний і правильний SEO копірайтинг?

Збільшення рейтингу сайту за результатами пошукових запитів. При грамотному підборі ключових слів, необхідній їх щільності й унікальності контенту успіх гарантований. SEO копірайтинг зможе збільшити увагу користувачів до сайту і тим самим покращити продаж товарів та послуг.

Окрім технічної ефективності сео статті важливе й візуальне оформлення тексту, інформативність, зрозумілість, користь. А також правильне форматування, тобто зовнішній вигляд. Завдяки виділенням, спискам, таблицям SEO стаття виглядатиме набагато ефектніше за звичайний текст.

Багато користувачів нашвидку знайомляться з інформацією на сторінках мережі, тому оптимізований текст повинен вміщувати максимум корисної інформації.

SEO копірайтинг зайняв провідне місце в просуванні сайту й сьогодні без нього не обійтися. Для створення комерційно успішного ресурсу необхідно без таких текстів не обійтися!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3