Про необхідність пошукової оптимізації замислювалися багато власників сайтів. Між тим в кулуарах все частіше говорять про SEO як про щось непорядне і нечесне, асоціюючи його з чорними методами просування.

Можливо, доля правди в цьому і є, адже SEO – це не що інше, як спосіб обдурити пошукові системи й підсунути користувачеві іноді не саму кращу сторінку сайту. Проте варто пам’ятати, що дорвеї вже давно відсіваються роботом по цілому ряду ознак, і сьогоднішні методи SEO нічого спільного з подібним способом не мають.

Оптимізація з турботою про користувачів

Хороше SEO – це не лише грамотно прописані ключі й ефективна розмітка сторінки, але й якісна інформаційна наповненість. Поверхнева оптимізація нашвидкуруч, можливо, й притягне робота, але реальна людина, проглянувши сторінку і не знайшовши потрібної для себе інформації, так і не стане клієнтом компанії.

Правильне SEO має на увазі роботу з ключовими запитами, але чималий час приділяє й корисності тексту, а також його відповідності правильній цільовій аудиторії (ЦА). Такий підхід дійсно може давати добрі результати.

Оптимізація для робота – його ж мовою

Заходячи на сайт, робот аналізує його по цілому ряду технічних параметрів:

  • тематичність усіх опублікованих сторінок загальній тематиці сайту;
  • правильна структура й наявність внутрішньої перелінковки;
  • загальна валідність коду та швидкість завантаження сторінок;
  • відсутність дублів сторінок, правильно прописаний файл robots.txt й ін.

Тут не можна обходитися оптимізацією однієї чи лише декількох цільових сторінок, адже SEO – це комплексний процес, що охоплює не лише текстовий контент, але й внутрішній код сайту.

Ось і виходить, що SEO – це не спосіб обдурити пошукову систему, а робота по поліпшенню сайту, яка спрямована на те, щоб робот швидше знайшов якісний ресурс і показав його користувачеві в числі перших.

Якісний контент, приємний дизайн і юзабіліті, швидке завантаження та поведінкові чинники – увага до цих параметрів дозволить отримати ефективний сайт з високою конверсією!

Хочете звернутися до SEO магії? Поліпшити структуру сайту, оптимізувати його і підлаштуватися під алгоритми пошукової системи? Напишіть нам на пошту glavred@уambus.com.ua або зателефонуйте по телефонах З8 (06З) 401-25-99 чи З8 (066) 99З-56-9З, і всю роботу ми візьмемо на себе!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3