Відходять у минуле часи, коли, щоб заробляти, обов’язково потрібно було ходити на завод, в офіс або ще куди-небудь. Ці щоденні уранішні підйоми, пробки, громадський транспорт, тиснява, поспіх… Про усе це тепер можна забути назавжди! Таку можливість дає всесильний інтернет і непроста, але цілком оплачувана робота вдома – копірайтинг.

Написание статей на заказ – лучший вид заработка в сетиСьогодні кожен може спокійно працювати вдома, в онлайн-режимі, й забезпечувати себе на всі сто процентів. Вакансій в мережі маса, але до вибору сфери діяльності треба підходити з розумом. Адже так легко напоротися на шахраїв або просто недобросовісних працедавців, які, наобіцявши золотих гір, у результаті заплатять копійки. І в цьому відношенні робота з текстами стає найоптимальнішим варіантом. Вона не вимагає цілодобового сидіння за комп’ютером і натиску кнопок зранку до вечора. Доход – мізерний, а часу витрачається – сила-силенна. І ніякого розвитку.

Інша справа – робота по написанню статей!

Робота в інтернеті “написання статей” – сьогодні одне з найнадійніших джерел доходу. Кожну хвилину в мережі відкриваються нові сайти, й усім їм потрібен контент. А тому написання статей на замовлення стає дуже вигідним зайняттям. І чим якіснішим буде текст, тим більше його вартість, що є відмінним стимулом для професійного зростання.

Тут можна виділити чотири важливих фактора:

  • можливість кар’єрного зростання;
  • гідний заробіток;
  • вільний графік;
  • і ніяких інвестицій!

Поєднання просто ідеальне, й тому написання статей на замовлення притягає все більше число фрілансерів.

У чому ж полягає робота по написанню статей вдома?

Робота по написанню статей, в принципі, під силу кожному, хто здатний логічно мислити й може зв’язати два слова. Ті, хто в цій справі вже давно, розділяють її на дві групи – рерайтинг і копірайтинг. Новачкам буде цікаво дізнатися про це більше, прочитавши статтю “Як правильно робити рерайт“? і «Копірайтинг, що надихає та продає», де даються відповіді на найважливіші питання: як писати тексти, про що, на що звертати увагу й багато інших.

Дистанційна робота вдома по написанню статей – це відмінний варіант заробляти та залишатися вільним!

© Студія копірайтингу “Ямбус”

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3