Професії, які передбачають віддалений формат роботи, з кожним роком набувають все більшої популярності. Одна з таких – копірайтер.

Вважається, що в цьому напрямку нічого складного немає – достатньо лише правильно формулювати власні думки та грамотно відтворювати їх у реченнях. Проте це зовсім не так.

В копірайтингу безліч нюансів – й наведена нижче підбірка книг допоможе дізнатися, що потрібно для того, щоб стати справжнім профі у цій справі. Отже, настільні книги копірайтера – для допомоги і не тільки.

П’ять видань, які допоможуть створювати цікаві тексти

До цього списку увійшли праці копірайтерів, які вже пройшли шлях становлення й стали фаховими спеціалістами з написання текстів, а тому у вас є унікальна можливість скористатися продуктом їхнього досвіду.

Максим Ільяхов, Людмила Саричева «Пиши, скорочуй. Як створити сильний текст»

Ця книга стане у нагоді тим, хто пише тексти для людей. Вона навчить позбавлятися від мовних кліше, шаблонів та слів-паразитів, запропонує запам’ятати 10 базових правил створення сильного тексту.

Книгу можуть використовувати у своїй діяльності автори і редактори, програмісти та дизайнери, службовці та підприємці, керівники та офісні працівники, для яких важливо, щоб текст був стислим, інформативним та цікавим.

Денис Каплунов «Копірайтинг масового ураження»

Правильно складений текст для реклами – уже значна частина успіху продажів. Яким саме він має бути, щоб сприяти масовим продажам та гарному прибутку – саме цьому питанню й присвячується книга.

Автор детально зупиняється на важливих моментах, дає поради правильного спілкування з читачами, приділяє увагу акценту створення заголовка, який справді чіпляє, та консультує з безлічі інших важливих питань.

Еліна Слободянюк «Настільна книга копірайтера»

Надзвичайно корисним це видання буде для і для новачків, і для тих, хто вже працює у цій сфері. Авторка доступно розповідає про значення та суть неймінгу, слогану, про види та основи складання текстів, а також про їх формати.

Не менш важливо читачам буде дізнатися про правильне застосування різноманітних літературних прийомів, отримати навички вивчення цільової аудиторії, висловлення власних думок та про багато іншого. Особливою фішкою цього видання є відсутність незрозумілих описів, ліричних відступів та зайвої інформації.

настольные книги копирайтера

Уїльям Зінсер «Як писати добре»

Книга буде потрібною тим, хто хоче повністю оволодіти професійними навичками написання текстів. Поради, наявні в ній, дають змогу покращити свій рівень як у письмовому, так і в усному мовленні.

Майбутні копірайтери навчаться пошуку раціонального зерна при створенні текстів будь-якої тематики – чи то про кулінарію, чи то на бізнесові теми, чи то про виховання дітей.

Ігор Ашманов «Оптимізація та просування в пошукових системах»

Ця книга перевидана вже вчетверте, що свідчить про її надзвичайну актуальність у світі копірайтингу. В ній присутнє абсолютно все, що стосується сфери пошукового маркетингу.

Читачі мають можливість ознайомитися з методами роботи пошукових ботів та зрозуміти інші аспекти, які мають безпосередній вплив на SEO, ранжування сайтів, автоматизацію роботи та інші моменти. Окрема увага приділяється виправленню найбільш вживаних помилок копірайтингу.

Сподіваємося, що цей список настільних книг для копірайтера стане вам у нагоді та допоможе зрозуміти принципи написання текстів. Новачки зможуть ще на початковому етапі уникнути поширених помилок, а копірайтери з досвідом неодмінно покращать свою кваліфікацію.

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3