Цілі та завдання

Якісний контент стимулює продаж товарів і послуг. Необхідний він і у випадку з секс-тематикою. Наприклад, для секс-шопу або жіночого журналу про стосунки. Такі тексти – особливі, адже вони не просто описують товар, а стосуються особистого й часто зачіпають табуйовані теми.

Секс-іграшки хочуть усі, але мало хто зізнається, що використовує їх. У цьому й полягає завдання копірайтера – без манірності й приховування написати статті про стосунки та секс, щоб викликати інтерес, але водночас не перегнути й не скотитися в вульгарність.

Рішення

Перед вами – копірайтинг на тему секс-іграшок і секс-товарів, що описує вібромасажери. Після загального введення розміщений блок з видами цих пристроїв й їхні характеристики – для чого вони потрібні та як працюють. У тексті використані заголовки і візуальні виділення, що дають змогу швидко знайти потрібну інформацію.

Копірайтинг на секс-тематику спрямований виключно на дорослу аудиторію. Водночас товари з секс-шопу такі самі, як і будь-які інші – наприклад, смартфони або одяг, а тому потребують якісного опису, щоб покупці могли отримати всю необхідну інформацію – від способів застосування до одержуваного ефекту.

Якісний контент для товарів секс-індустрії

Відверто про стосунки і секс вміють писати не всі копірайтери, та й не всі беруться. Тут важливо описати все без сорому, але й одночасно мати почуття такту. Не лити воду, але й одночасно не спамити технічними характеристиками, які в цьому тексті навряд чи потрібні. Хіба що про силу вібрації та час роботи пристрою – це дійсно важливо.

Копірайтинг про секс здатний привернути увагу читача, розповісти про “безсоромний” вібратор всю правду без приховування, викликати непідробний інтерес і збільшити продажі.

Написання статей на тему сексу, незалежно від того, чи продаєте ви секс-іграшки, лубриканти, еротичну білизну, приналежності для БДСМ або садо-мазо, повинно бути спрямоване на створення провокаційного контенту. У секс-копірайтингу необхідно описувати все своїми словами, без приховування і недомовленості, проте м’яко.

Розмір світового ринку секс-іграшок цього року оцінювався в 36,74 млрд доларів. Зростанню інтересу сприяють одразу кілька чинників: повсюдна зміна ставлення до adult тематики та продуктів для дорослих. Вони вже не вважаються мейнстримом, а звичайними, необхідними товарами для молодих і активних. Крім того, визнання спільноти ЛГБТК і зростаючий інтерес жінок до сексуальних експериментів також розвиває інтерес до товарів із секс-шопу. Зараз абсолютно нормально використовувати секс-іграшки, але також абсолютно нормально і не робити цього – це особисте рішення, і всі люди різні. Поки ви використовуєте секс-іграшки безпечно, в цьому немає нічого шкідливого.

Копірайтинг на тематику для дорослих дає змогу скористатися перевагами зміни норм, щоб отримати нову аудиторію для ваших секс-товарів.

Згідно з аналізом онлайн-покупок, тільки 2020 року ринок секс-індустрії зріс на 27%. А тепер дані цього року: 46% людей старше 18 років володіють хоча б однією секс-іграшкою. COVID-19 також натиснув на педаль газу, оскільки повна чи часткова ізоляція збільшила сексуальну активність і, зі свого боку, використання вібраторів, фалоімітаторів і масажних виробів. Велика частина молодих сімей використовували секс-іграшку за останній тиждень. 39% вважають за краще використовувати секс-іграшки поодинці, а не з партнером. Індустрія секс-іграшок зростає зі швидкістю 14% на рік і подвоюється в середньому кожні 6 років.

Публікуючи на своєму сайті якісний копірайтинг на цю тематику, ви зможете отримати шалений трафік! Головне – знайти хорошого копірайтера для опису секс-іграшок і секс-товарів. Професійний автор зможе написати привабливі описи товарів, створити потрібний образ у свідомості читача, додати яскравих емоцій, щоб підтримувати інтерес і справити незабутнє враження!

Потрібен копірайтер, щоб допомогти з продажем секс-товарів? Зв’яжіться з нами просто зараз – і отримайте потрібні тексти на дорослу тему!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3