Цілі та завдання

Описувати подібні послуги доволі важко. Копірайтинг про військовий туризм, як і взагалі самі ці подорожі – явище для України досить нове та болюче. Копірайтер повинен не просто запропонувати подорож до зруйнованих українських міст, а й дати зрозуміти, що таке війна і що вона несе.

Буча. Ірпінь. Гостомель. Бородянка… Ці та інші українські міста тепер знає весь світ – рани цих місць ще довго не загоються, й військовий туризм до них стає можливістю побачити злочини росіян на власні очі.

Рішення

Перед вами – копірайтинг про військовий туризм в Україні, написаний для проекту War Tours in Ukraine. Це не просто текст про послуги туристичної компанії, яка возить мандрівників до зруйнованих росіянами міст, а справжнє переосмислення сьогодення. Текст став своєрідним маніфестом українців, які хочуть продемонструвати докази російської агресії й зафіксувати для світу важкий шлях свободи, яка потребує підтримки та допомоги світових держав.

Копірайтинг на тему військового туризму – мотивує на стійкість та дає зрозуміти, чим насправді є російське «освобождєніє». Кладовище авто в Ірпені, знищені будівлі та зруйнований міст, Ірпінські Липки та Гостомель, Буча й вулиця з розбитою російською технікою – написання на замовлення тексту про військовий туризм в Україні здатне стати ще одним варіантом фіксації злочинів російської армії та кровавого диктатора.

Це історія, яку не мають забувати.

 

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3