Цілі та завдання

Послуги безпеки повинні надавати професіонали – це єдина можливість не допустити розвитку небезпечної ситуації або звести до мінімуму її наслідки. Без такого ж професійного сайту продаж послуг в Інтернеті неможливий. Саме тому керівництво агентства Тор-Безпека до нас і звернулося.

Було сформовано три головних завдання: 1)  розробка дизайн-макета і верстання, 2) пошукова оптимізація для залучення органічного трафіку і збільшення кількості заявок, наповнення контентом, 3) зовнішнє просування (контекстна реклама, закупівля посилань). Для реалізації завдань була обрана CMS WordPress з кастомною темою, написаною спеціально під функціонал сайту. Додатково була зроблена інтеграція з інструментами Bitrix.

Рішення

Завдяки системному, комплексному підходу вдалося досягти гарного результату – створити цікавий, яскравий та дійсно ефектний сайт, здатний привернути увагу потенційних замовників. Після запуску сайту ми провели повноцінну SEO оптимізацію – головної сторінки, категорій послуг, новин та інших внутрішніх сторінок, в результаті чого видимість сайту по пошукових запитах значно покращилася, й сайт став генерувати органічний трафік.

 

разработка сайта охраны

 

разработка сайта охраны

 

разработка сайта охраны

разработка сайта охраны

 

разработка сайта охраны

 

разработка сайта охраны

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3