Що таке текст на головній сторінці

Це потужний маркетинговий інструмент, за допомогою якого можна дуже точно дотягнутися до своєї цільової аудиторії, вигідно презентувати компанію, бренд, послуги або товари, познайомити клієнта з асортиментом і коротко розповісти про переваги співпраці. Подати інформацію треба так, щоб користовач зацікавився і захотів купити, замовити і піти вглиб сайту.

Ціна написання тексту на головну сторінку

Приблизна вартість для тексту обсягом 1000 зн. Точна вартість розраховується в індивідуальному порядку

Базовий

150грн
Текст одним блоком

 • визначення мети тексту;
 • визначення сильних сторін та відмінностей від конкурентів;
 • аналіз цільової аудиторії;
 • написання структурованого тексту (вступна частина із захопленням уваги; основна частина, що викликє довіру; висновок із закликом до дії).

Рекомендований

500грн
Текст для декількох блоків головної сторінки

 • визначення мети тексту;
 • визначення сильних сторін та відмінностей від конкурентів;
 • аналіз цільової аудиторії;
 • написання тексту для відповідних блоків;
 • заголовки, оффери, УТП (унікальна торгова пропозиція);
 • SEO-оптимізація тексту.

Розширений

750грн
Текст для декількох блоків головної сторінки

 • визначення мети тексту;
 • визначення сильних сторін та відмінностей від конкурентів;
 • аналіз цільової аудиторії;
 • написання структурованого тексту;
 • заголовки, оффери, УТП (унікальна торгова пропозиція);
 • форми захоплення;
 • тексти для вспливаючих повідомлень;
 • тексти для інфографіки;
 • SEO-оптимізація тексту.

 


Текст на головній сторінці

Які завдання вирішує


Головна сторінка сайту стає першим, що бачить клієнт, і саме вона формує перше враження про компанію, а тому надзвичайно важливо, щоб написано все було правильно. Текст на головній сторінці має бути інформативним, привабливим і переконливим. Це викликано необхідністю не тільки дати читачеві необхідну інформацію, а й мотивувати його на вчинення цільової дії.

Зростання довіри до бренду
Зростання довіри до бренду
SEO оптимізація тексту для кращого ранжування по запитам.

Органічна реклама
Органічна реклама
Ефективна презентація переваг і вигод співпраці.

Виділення сильних сторін
Виділення сильних сторін
Дистанціювання від конкурентів і формування інтересу до бренду.

Мотивація до дії
Мотивація до дії
Реально корисна інформація, яка допомагає прийняти рішення.


 

Що входить до послуги написання тексту на головну сторінку

Написання тексту на головну сторінку сайту вимагає не тільки вміння доносити інформацію, а й розуміння того, як працює інтернет-маркетинг, а тому замовляти такі тексти слід лише досвідченому копірайтеру, який розуміється на психології продажів.

Надаючи послуги написання тексту для головної сторінки сайту, ми підходимо до завдання комплексно, чітко слідуючи принципам якісного копірайтингу:

 • аналіз цільової аудиторії – дозволяє зрозуміти правильні параметри тексту: стилістику, точки болю та підібрати відповідні аргументи;
 • креативна подача – ефективний текст вимагає нестандартної подачі матеріалу, дистанціювання від конкурентів і виділення із сірої маси;
 • зручність сприйняття – текст має бути читабельним, мати чітку структуру і хорошу візуалізацію;
 • відсутність штампів та “води” – жодних “професійних фахівців”, “компаній, що динамічно розвиваються” та інших шаблонних фраз;
 • SEO оптимізація – додавання правильних ключів покращує ранжування сторінки в органічній видачі;
 • мотивація на цільову дію – це найголовніше: текст має підвищувати лояльність до бренду і мотивувати на співпрацю.

Заголовок, оффер, УТП (унікальна торгова пропозиція) – на головній сторінці усе повинно бути ідеальним! Лише так вдасться переконати користувача та перетворити його на клієнта!

Через текст на головній сторінці проходять тисячі людей, і необхідно зробити все, щоб він “чіпляв”, привертав увагу, затримував і направляв. Тут потрібен професійний копірайтинг і тексти, написані зі знанням справи. Ось чому послуги написання тексту для головної сторінки варто замовити в SEO студія Ямбус:

Підвищення довіри до компанії

Імідж і довіра стають головною умовою успішних продажів. Тут необхідні тексти, які розкажуть про переваги співпраці та викличуть бажання перейти на цільові сторінки або натиснути кнопку “купити”.

Мотивація, а не SEO

На головній сторінці не повинно бути переспаму ключовими словами. Це перш за все іміджева сторінка, і все має підпорядковуватися маркетингу, а не SEO оптимізації.

Інформація, а не реклама

Контент на головній сторінці сайту має бути максимально інформативним і корисним для прочитання, не містити води, шаблонних фраз і самореклами.

Яскравий заклик до дії

Текст для головної сторінки повинен мотивувати до вчинення цільової дії – замовити, купити, скористатися послугою, але при цьому не містити агресивної реклами.

Поширені питання

1Яка мета тексту на головній сторінці сайту?
Текст для головної сторінки сайту має не стільки інформаційну, скільки "чіпляючу" функцію. Він має привертати увагу й спрямовувати користувачів на внутрішні розділи. Він іміджевий і продажний, орієнтований на певну цільову аудиторію, вміщує оффер, унікальну комерційну пропозицію, дедлайн і заклик до дії.
2Який обсяг тексту потрібен для головної сторінки?
Багато в чому це залежить від тематики та особливостей SEO оптимізації сайту. Зазвичай сюди потрібні статті обсягом 3000-5000 знаків, проте бувають ситуації, коли потрібно писати набагато більше - до 7000 і навіть 10000 знаків. Наприклад, якщо у конкурентів із топ-10 саме такі, великі тексти. При цьому необхідно писати по суті й не лити воду.
3Яка ціна тексту на головну сторінку сайту?
Вартість послуг написання тексту для головної сторінки залежить від тематики та обсягу. У середньому такі статті пишуть на 3000-4000 знаків, а потім оптимізують ключовими запитами. У комплексі вартість послуг копірайтингу тексту на головну буде приблизно 500 гривень, проте вона може бути як меншою, так і більшою.
4Де замовити якісний текст на головну сторінку сайту?
Найвигідніше замовити послуги написання текстів на головну можна в нашій студії копірайтингу. Ми знаємо, як писати такі тексти, яке завдання вони повинні виконувати і наскільки вони важливі. Професійний копірайтер підготує ефективний текст, який зацікавить клієнтів і підштовхне їх до дії.
5Де знайти приклад тексту для головної сторінки сайту?
Приклад хорошого тексту для головної сторінки можна знайти в розділі Портфоліо. Ми написали кілька прикладів шаблонів таких текстів з описом правил їх створення, цілей і способів їх реалізації.

Послуги написання тексту для головної сторінки

Що робити, якщо немає часу або навичок для написання тексту на головну сторінку? У цьому випадку краще замовити послуги копірайтингу у професійного автора. Це чудова можливість отримати унікальний текст, що приверне увагу цільової аудиторії й переконує зробити покуаку.

Якісний текст для головної сторінки пояснює всі принади співпраці, підвищує готовність здійснювати покупки й добре позначається на іміджі компанії. Він знайомить з брендом, розповідає про послуги та переваги співпраці, розподіляючи трафік і направляючи користувачів на потрібні цільові сторінки.

Вирішив замовити послуги написання тексту для головної сторінки сайту в студії копірайтингу Ямбус, ви можете бути впевнені, що такий контент значно покращить трафік на сайт та допоможе досягти поставлених бізнес-цілей.

Продажна подача

Ми напишемо цікавий текст для головної сторінки, який зможе переконати клієнтів, що ваша компанія – найкращий вибір з усіх варіантів.

Правильна цільова аудиторія

Текст потрібно писати з урахуванням цільової аудиторії. Розуміння інтересів і потреб клієнтів дасть змогу спілкуватися з ними однією мовою й давати потрібну інформацію.

Якісне SEO

Діяти потрібно грамотно та зі знанням справи, не переспамити ключами, але водночас оптимізувати текст під пошукові запити.

Копірайтинг для головної сторінки – це насамперед стислість та інформативність. Клієнт має розуміти, що пропонує ваша компанія і які переваги він отримає. Не варто перевантажувати головну сторінку зайвою інформацією – це може відволікти від цілі. Правильна структура тексту, що підпорядковується правилам маркетингу, грамотна SEO оптимізація і потрібні слова, націлені на правильну аудиторію – ось рецепт ефективного тексту для головної сторінки!

Залишилося лише замовити послуги написання тексту на головну сторінку в студії Ямбус та отримати потужний інструмент інтернет-маркетингу!

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

Може бути

Корисним

 
Просування сайту за допомогою вічних посилань. Лише білі методи.
01

Лінкбілдинг

Просування сайту за допомогою вічних посилань. Лише білі методи.
500 грн
 
Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
02

Контекстна реклама (PPC)

Налаштування ефективної рекламної кампанії в Google Adwords і Яндекс Директ. Ваші оголошення почнуть працювати!
5000 грн
 
Розробка сучасного інтернет-магазину з унікальним дизайном, широким функціоналом, потужним SEO під капотом та зручною адмін-панеллю
03

Розробка інтернет-магазину

Розробка сучасного інтернет-магазину з унікальним дизайном, широким функціоналом, потужним SEO під капотом та зручною адмін-панеллю
12000 грн