Основні сторінки сайту – як Головна, так і розділи та рубрики – потребують особливо якісних текстів. Це викликано необхідністю не лише дати читачеві усю необхідну для нього інформацію, але й змотивувати його на цільову дію.

Через текст на головній сторінці сайту проходять тисячі людей, і необхідно зробити все, щоб він “чіпляв”, привертав увагу, затримував. Тут потрібен професійний копірайтинг і тексти, написані зі знанням справи.

Яким має бути текст на цільових сторінках

Головна сторінка сайту, текст “Про компанію”, тексти в основні розділи та в “Послуги” – усі ці сторінки повинні мати яскравий, цікавий та мотивуючий текст!

  • Креативне подання. Ефективний текст – це передусім унікальне та цікаве подання матеріалу.
  • Відсутність “води”. У тексті не повинно бути шаблонних фраз і «динамічних компаній”.
  • Зручність сприйняття. Текст має бути читабельним й мати хорошу візуалізацію.
  • Оптимізація під пошук. Правильний копірайтинг покращує ранжування сайту, підвищуючи органічну видачу.
  • Мотивація на цільову дію. Подана інформація повинна підвищувати лояльність клієнта й мотивувати на купівлю.

Інформація має бути викладена коротко і зрозуміло. І, природно, при написанні необхідно орієнтуватися на правильну цільову аудиторію, адже саме на неї й “зав’язаний” продукт.

Замовити ефективний текст на Головну сторінку сайту!

Якісний копірайтинг допоможе потенційним покупцям відчути усі принади ваших товарів, підвищить готовність здійснювати покупки й добре позначиться на іміджі компанії. Питання співпраці, доставки й способів оплати, сторінки брендів і категорій товарів – якщо замовити якісний копірайт, усі стратегічно важливі сторінки сайту почнуть працювати, й на яку б рубрику не потрапив потенційний покупець, мотивації в тексті буде досить, щоб замовити та купити.

І щоб саме так і було, вам залишається лише одне – замовити копірайт.

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте

Поширені запитання

1
Чим такий текст відрізняється від звичайної статті?
Текст для головної сторінки сайту має зовсім інше завдання - не стільки інформаційне, скільки що "чіпляюче". Він повинен викликати здивування і захоплення, привертати увагу. Текст на головну більш яскравий, орієнтований на вузьку цільову аудиторію, вміщує оффер, унікальну комерційну пропозицію, дедлайн і заклик до дії. Часто такий текст розбивається на декілька блоків, має декілька підзаголовків й залежить від дизайну сайту, а тому краще за все, якщо копірайтер працює в тісному контакті з розробником.