Рерайт з ключами – це особливий вид текстів, які застосовуються для оптимізації вже готового контенту, підвищення його унікальності чи покращення якості.

Послуги рерайту з ключами при всій схожості з SEO копірайтингом спрямовані на зовсім інші завдання: вони припускають наявність вихідного тексту і роботу з його покращення, а не написання оптимізованого контенту з нуля. Це ж визначає і вартість рерайту з ключами – він дешевший, а тому вигідніший.

Часто рерайт з ключами замовляють при нестачі бюджету: беруть текст, що сподобався, у конкурента, переписують його іншими словами й додають ключі. І хоча з такою роботою може впоратися навіть новачок, на послугах рерайтера економити не варто – щоб отриманий текст не поступався якістю вихідного матеріалу і був дійсно ефективним.

Для чого в рерайті потрібні ключі

рерайт с ключами

Рерайт з використанням ключових слів набагато ефективніший за звичайні тексти. Завдяки застосуванню популярних пошукових запитів текст стає релевантнішим і, на думку Google, більш корисним, а тому виводиться в результатах пошуку серед перших.

Якщо кількість ключових слів та частота їх входження визначається не навмання, а в результаті аналізу пошукової видачі та сайтів конкурентів, працездатність рерайту значно зростає. Але тут є важливий момент. При недостатній кількості ключів користувачі не знайдуть сайт, а при надмірному – пошукова система почне песимізувати сайт через спам. Вважається, що найбільш правильний варіант, коли щільність ключів становить 3–5 %, а самі вони застосовуються як у прямому входженні, так і у відмінку, а також у розбавленому вигляді.

Замовити рерайт з ключами

Потужні статті з популярними пошуковими запитами
Замовити

Найкраще, якщо рерайт статті проводитиметься із вдалого першоджерела, вже оптимізованого професійним сеошником. Це позбавить помилок SEO оптимізації або як мінімум дозволить заощадити на послугах SEO фахівця зі складання технічного завдання на рерайт із ключами.

Як робити рерайт з ключами

Приступаючи до роботи над текстом, необхідно дотримуватися певного алгоритму:

  1. Визначити цілі та завдання рерайту – покращити унікальність статті, просто оновити, актуалізувати інформацію, додати ключі для оптимізації.
  2. Визначити цільову аудиторію – від цього залежатиме подача матеріалу. Іноді рерайт тексту передбачає значну зміну стилістики.

Ба більше, дослівний рерайт, коли все переписується речення в речення – неефективний. Google давно навчився аналізувати семантику тексту та перевіряє не лише унікальність побудови фраз та речень, але й унікальність самої інформації, зміст тексту. Це дозволяє йому визначити сайт-першоджерело й віддавати перевагу в ранжируванні саме йому. Тому послуги рерайту з ключами не повинні зводитися виключно до перефразування, подання іншими словами – інформація повинна бути унікальною у всіх сенсах.

Рерайтинг з ключами – це потужний інструмент просування сайту. І якщо все зроблено правильно, він дасть багато переваг перед конкурентами, це чудовий спосіб потрапити до топу! Замовте рерайт з ключами – і ви будете приємно здивовані результатом: сайт покращить видимість за запитами й краще ранжуватиметься.

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3

© Студія копірайтингу «Ямбус»