Рерайт з ключами

Рерайт с ключамиПриступаючи до роботи над текстом, необхідно чітко дотримуватися побажань замовника стосовно стилю викладення, термінів виконання, оформлення і відсотка унікальності статті. Проте більш важливе значення мають ключові слова.

Рерайт з використанням ключових слів – це один з різновидів рерайтингу. У ньому є обов’язкове використання ключових слів, наданих замовником. Порядок, в якому будуть використані ключі в тексті статті, також треба обговорити заздалегідь. Іноді це важливо, іноді – ні.

Ключові слова, використані в статті, додатково підкреслюють сенс усього тексту, звертають увагу на деталі, виділяють важливу інформацію. Крім того, пошукові системи саме по ключових фразах визначають відповідність тексту заданому користувачем запиту і вирішують, чи виводити сайт в результатах пошуку, чи ні. Тобто наявність у рерайті ключів напряму впливає на релевантність тексту.

Для чого потрібні ключові слова в рерайті?

Ключові слова концентрують увагу користувача на тих моментах, які хотів виділити автор, посилюють смислове навантаження тексту, роблять його більш інформативним.

Кількість ключових слів і частоту їх входження в конкретній статті визначає безпосередньо замовник. Не існує правильної щільності входження їх у статтю. Їх кількість може бути різною – від 1 до 5%. При меншій кількості пошукова система погано ранжуватиме текст, а при великій (від 5 % й більше) почне вважати текст спамом. Найбільш зручний варіант від 2 до 3 відсотків. Краще всього, якщо рерайт буде з ключами у прямому входженні та з ключовиками зі зміненою відмінковою формою (непряме входження).

Для того, щоб освоїти правильне написання рерайту статей з ключами необхідно дотримуватися нескладних правил:

  • перед тим, як робити рерайт, вивчіть завдання, звертаючи увагу на список ключів і вимоги по їх входженню;
  • прочитайте першоджерело і виділіть основні моменти;
  • виконайте рерайт статті;
  • перевірте кількість і правильність входження ключів відповідно до вимог замовника;
  • перевірте унікальність тексту.

Написання рерайту з ключами – завдання не дуже складне, адже вимоги до роботи ті ж самі, що й при звичайному рерайті: текст повинен пробудити інтерес в читачі, а ключі – це просто додатковий інструмент для досягнення цієї мети.

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Залишіть заявкуі ми зателефонуємо вам впродовж 5 хвилин
Як вас звати
Куди зателефонувати
ще фішки
Що треба зробити
Куди написати
Що нам варто знати
Або прямо зараз зателефонуйте
Написати коментар