Скільки коштє копірайтинг? Від чого залежить вартість послуг копірайтера? Які тут головні чинники та як при мінімальних затратах отримати якісний текст?

Написати текст не складно, а ось подати інформацію в акуратному, зрозумілому для читача стилі, мотивувати його – значно складніше. Це, природно, вимагає оплати. Власне, це питання залишається одним з найактуальніших в копірайтингу. Так скільки ж коштують сьогодні послуги з написання текстів?

Копирайтинг – написание правильных текстовВартість копірайтингу залежить від безлічі нюансів, втім, все як і в будь-якій іншій галузі. В якості міри тут зазвичай береться тисяча символів без пробілів. Підраховують як кому як зручніше – в доларах, рублях, гривнях.

Ціна статті часто залежить від досвіду й майстерності копірайтера. Намагаючись заощадити, можна, звичайно, зробити вибір на користь недорогого копірайтера, початківця-райтера, але в результаті може підкачати якість тексту. Та й з ключами швидше за все новачок-копірайтер працювати не вміє.

Втім, вважати, що ключі – це прерогатива SEO копірайтингу, буде помилково. Вони можуть бути і в звичайній статті, а тому автор повинен уміти поводитися з ними, знати, як вони працюють і для чого взагалі потрібні.

Замовити крутий копірайтинг

Ефективні тексти з гарною ціною та високою конверсією
Замовити

Дуже часто новачки за тисячу знаків просять щось на зразок 10 гривень. На біржах контенту на кшталт Etxt або Advego таких греблю гати. Багато в чому такі низькі ціни на копірайт склалися в результаті великої конкуренції та демпінгу. Звичайно, копірайтер із стажем не візьметься за таке завдання, проте новачки рерайтери будуть раді й такому подарунку. Втім, біржі контенту копірайтери вподобали ще з однієї причини – завдяки можливості «набити руку». Професіонали ж працюють інакше: через комерційні пропозиції та індивідуальні листи.

Ці вже можуть вимагати й 150 гривень за кілознак. Причому обґрунтовано, адже професійні тексти дійсно ефективні. Дешевими вони не можуть бути.

Відмовтеся від низькоякісного контенту. Нічого, окрім шкоди сайту, він не дає, а платити авторові треба буде. Не треба буде виправляти або допрацьовувати присланий копірайтером текст – відмовтеся від цього! Не треба пояснювати копірайтеру усі тонкощі теми – справжній професіонал усе це знає! Не треба просити здати статтю «хоча б післязавтра» – порядний копірайтер завжди здає готовий матеріал точно в строк!

Якщо вам потрібний якісний копірайтинг, у вас є усі причини замовити його тут!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3