Секреты seoХочете, щоб ваш сайт завжди займав перші місця у пошукових системах? Тоді треба взяти на озброєння SEO технології.

SEO – це особлива пошукова оптимізація, здатна покращити ранжування сайту й вивести його до ТОП-10. Якщо на вашому ресурсі багато подібних статей, це принесе багато «дивідендів»:

  • сайт швидко підніметься по пошукових запитах;
  • стане засобом вигідного ведення бізнесу (продаж товарів або послуг);
  • забере собі трафік конкурентів.

Як працює SEO?

Секрет № 1. В SEO статті треба вписувати лише ті ключові слова, які є в семантичному ядрі вашого сайту. При цьому писати сео статті краще, спираючись ня якісний контент-план.

Секрет № 2. Ключі та ключові фрази мають бути присутніми не лише в самому тексті, алей й у заголовках SEO статті. Крім того, найважливіші ключі повинні розташовуватися в першій половині тексту, менш важливі – у кінці.

Секрет № 3. В ідеалі входження того або іншого ключа в SEO статті не повинне перевищувати 3 %. Сам текст має бути природним і зручним для читання. Перебір з ключами дуже небезпечний.

Секрет № 4. Обмінюйтеся сео статтями з посиланнями на свій ресурс з іншими сайтами. Ресурс, на якому розташовуватимуться ваші SEO статті, має бути серйозним, з хорошими показниками трасту.

Секрет № 6. Посилання на ваш сайт не завжди повинні містити ключові фрази, у деяких випадках вони мають бути безанкорними.

Останній секрет, але не менш важливий. Людям потрібний привід для того, щоб посилатися на ваш сайт. Дайте його. Способів буває багато, знайдіть свій.

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3