Лояльність пошукових систем – головна мрія будь-якого власника сайту. Але чи можна займатися просуванням самостійно, без залучення команди дорогих професійних сеошників?

Немало новачків, що спробували зайнятися цим самостійно, розводять руками: начебто, додав в тексти ключові слова, прописав тайтли та дескріпшени, а сайт, як мовиться, і нині там. Причина цього проста: розуміння абревіатури SEO – це одне, а вникання в алгоритм роботи пошукових систем – зовсім інше, з чим може впоратися далеко не кожен.

SEO – це складний комплекс як внутрішніх, так і зовнішніх заходів. Якщо коротко, то внутрішня оптимізація – це кроки, що не виходять за рамки сайту, що помітно покращують імідж ресурсу в очах пошукових систем. Зовнішнє ж просування є діями, які пов’язані, передусім, із закупівлею і нарощуванням посилальної маси. В деяких випадках – з виправленням наслідків неправильної SEO кампанії, що проводилися непрофесіоналами.

10 секретів підвищення видачі

Що б не говорили SEO оптимізатори (які не бажають втрачати клієнтів) про складність заходів і необхідності мати десяток валіз знань, самостійно розкрутити сайт цілком можливо.

Досить узяти на озброєння 10 правил грамотного просування. Навіть первинне знайомство з ними сприятливо позначиться на ваших результатах.

Отже, ось вони:

  1. Унікальний текстовий контент – цікавий, інформативний та корисний.
  2. Природне входження ключових слів.
  3. Орієнтованість на інтереси людей, а не на пошукові системи.
  4. Вибір правильної цільової аудиторії.
  5. Якісна внутрішня оптимізація сайту, наявність перехресних посилань.
  6. Мінімальне число зовнішніх посилань у текстах.
  7. Зручна візуалізація – наявність підзаголовків, таблиць, списків.
  8. Купівля якісних зовнішніх посилань – краще купити 1 хороше і дороге посилання, ніж 10 дешевих.
  9. Наявність мобільної версії сайту.
  10. Унікальний дизайн сайту з хорошим юзабіліті.

Впровадивши ці принципи на практиці, навіть початківець може розраховувати на любов пошукових систем. Чи, принаймні, на те, що вони не стануть песимізувати його ресурс, накладаючи санкції за санкціями.

оптимізація та просування сайту

Безумовно, для цього знадобиться немало зусиль і часу, але якщо ви дійсно зацікавлені в просуванні свого сайту, варто уважно віднестися до кожного з перерахованих пунктів – і послуги сеошників вам не знадобляться.

Спробуйте!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Замовити безкоштовну консультацію
Допоможемо швидко вивести сайт в топ-3